Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Ratajích nad Sázavou a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kutná Hora. Nejvíce pracovních míst nabízí Domov Iváň, poskytovatel sociálních služeb a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 65 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,03 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Ratajích nad Sázavou. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 557 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,03 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Ratajích nad Sázavou nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,143 % |
| únor | 3,143 % |
| březen | 3,429 % |
| duben | 3,429 % |
| květen | 3,226 % |
| červen | 2,933 % |
| červenec | 2,639 % |
| srpen | 2,639 % |
| září | 2,639 % |
| říjen | 2,639 % |
| listopad | 2,933 % |
| prosinec | 3,519 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,264 % |
| únor | 3,264 % |
| březen | 2,967 % |
| duben | 2,671 % |
| květen | 2,077 % |
| červen | 1,484 % |
| červenec | 1,780 % |
| srpen | 1,780 % |
| září | 1,780 % |
| říjen | 2,671 % |
| listopad | 3,143 % |
| prosinec | 2,857 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,000 % |
| únor | 3,692 % |
| březen | 3,692 % |
| duben | 3,692 % |
| květen | 3,858 % |
| červen | 3,561 % |
| červenec | 2,374 % |
| srpen | 2,374 % |
| září | 2,671 % |
| říjen | 3,264 % |
| listopad | 2,967 % |
| prosinec | 2,967 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,101 % |
| únor | 4,101 % |
| březen | 2,208 % |
| duben | 2,208 % |
| květen | 3,077 % |
| červen | 2,462 % |
| červenec | 3,385 % |
| srpen | 3,692 % |
| září | 4,000 % |
| říjen | 3,692 % |
| listopad | 3,692 % |
| prosinec | 4,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,222 % |
| únor | 1,905 % |
| březen | 2,222 % |
| duben | 2,540 % |
| květen | 1,577 % |
| červen | 2,208 % |
| červenec | 2,839 % |
| srpen | 2,524 % |
| září | 2,208 % |
| říjen | 1,893 % |
| listopad | 2,208 % |
| prosinec | 2,524 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,715 % |
| únor | 3,715 % |
| březen | 2,477 % |
| duben | 2,167 % |
| květen | 2,540 % |
| červen | 3,492 % |
| červenec | 3,810 % |
| srpen | 3,492 % |
| září | 4,127 % |
| říjen | 3,492 % |
| listopad | 2,857 % |
| prosinec | 3,175 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,848 % |
| únor | 3,636 % |
| březen | 3,636 % |
| duben | 2,727 % |
| květen | 1,858 % |
| červen | 2,167 % |
| červenec | 1,858 % |
| srpen | 1,858 % |
| září | 2,167 % |
| říjen | 2,477 % |
| listopad | 2,786 % |
| prosinec | 3,096 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,593 % |
| únor | 3,593 % |
| březen | 2,695 % |
| duben | 2,994 % |
| květen | 3,030 % |
| červen | 3,939 % |
| červenec | 3,636 % |
| srpen | 4,545 % |
| září | 3,939 % |
| říjen | 2,424 % |
| listopad | 2,424 % |
| prosinec | 3,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,442 % |
| únor | 4,908 % |
| březen | 4,294 % |
| duben | 3,374 % |
| květen | 2,695 % |
| červen | 2,994 % |
| červenec | 2,695 % |
| srpen | 2,994 % |
| září | 3,892 % |
| říjen | 3,593 % |
| listopad | 3,293 % |
| prosinec | 3,892 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,199 % |
| červen | 3,374 % |
| září | 3,988 % |
| říjen | 3,988 % |
| listopad | 5,828 % |
| prosinec | 5,828 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,893 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,325 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,467 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,186 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,786 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,810 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,831 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,473 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Ratajích nad Sázavou nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Domov Iváň, poskytovatel sociálních služeb | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Ratajích nad Sázavou.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kutná Hora | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Ratajích nad Sázavou a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 32 819 a následují muži s podílem 35,7 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 78 052 | 100,0 % |
| Muži | 27 837 | 35,7 % |
| Ženy | 32 819 | 42,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rataj nad Sázavou ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 523 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 6 864 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 959 | 10,0 % |
| 30 až 34 | 6 408 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 6 573 | 11,1 % |
| 40 až 44 | 6 265 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 6 357 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 7 537 | 12,7 % |
| 55 až 59 | 8 005 | 13,5 % |
| 60 až 64 | 2 732 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 146 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Ratajích nad Sázavou a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 171 | 0,3 % |
| Základní | 15 491 | 26,1 % |
| Vyučení | 25 163 | 42,4 % |
| Střední bez maturity | 1 734 | 2,9 % |
| Vyučení s maturitou | 2 199 | 3,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 564 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 10 031 | 16,9 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 548 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 2 468 | 4,2 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Ratajích nad Sázavou a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 20 338 | 34,3 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 741 | 18,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 455 | 9,2 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 019 | 6,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 050 | 13,6 % |
| Více než 24 měsíců | 10 766 | 18,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vrchní sestraDomov Iváň, poskytovatel sociálních služeb | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Vedoucí služby přímé péče pro domov pro osoby se zdravotním postižením M/ŽDomov Iváň, poskytovatel sociálních služeb | Neaktivní |
Pracovník/pracovnice v sociálních službách pro domov pro osoby se zdravotním postiženímDomov Iváň, poskytovatel sociálních služeb | Neaktivní |
Zdravotní sestra/zdravotní bratrDomov Iváň, poskytovatel sociálních služeb | Neaktivní |
Sociální pracovníci specialisté a další specialisté v sociální oblasti ve veřejné správěMěstys Rataje nad Sázavou | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné