Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Nových Dvorech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kutná Hora. Nejvíce pracovních míst nabízí Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 39 192 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,28 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Nových Dvorech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 900 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,28 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Nových Dvorech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,694 % |
| únor | 2,694 % |
| březen | 2,694 % |
| duben | 2,853 % |
| květen | 2,742 % |
| červen | 3,387 % |
| červenec | 3,065 % |
| srpen | 3,548 % |
| září | 4,032 % |
| říjen | 3,710 % |
| listopad | 3,548 % |
| prosinec | 4,355 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,760 % |
| únor | 2,435 % |
| březen | 1,948 % |
| duben | 1,786 % |
| květen | 1,623 % |
| červen | 1,948 % |
| červenec | 1,948 % |
| srpen | 1,948 % |
| září | 2,435 % |
| říjen | 2,597 % |
| listopad | 2,060 % |
| prosinec | 2,219 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,584 % |
| únor | 3,584 % |
| březen | 3,413 % |
| duben | 3,072 % |
| květen | 2,922 % |
| červen | 3,409 % |
| červenec | 3,247 % |
| srpen | 2,273 % |
| září | 2,110 % |
| říjen | 1,461 % |
| listopad | 1,948 % |
| prosinec | 2,435 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,844 % |
| únor | 4,152 % |
| březen | 3,806 % |
| duben | 3,114 % |
| květen | 2,730 % |
| červen | 2,901 % |
| červenec | 2,560 % |
| srpen | 2,389 % |
| září | 1,877 % |
| říjen | 1,706 % |
| listopad | 2,730 % |
| prosinec | 3,413 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,852 % |
| únor | 3,030 % |
| březen | 3,565 % |
| duben | 3,387 % |
| květen | 3,460 % |
| červen | 2,595 % |
| červenec | 2,422 % |
| srpen | 3,287 % |
| září | 3,979 % |
| říjen | 3,979 % |
| listopad | 3,633 % |
| prosinec | 4,498 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,322 % |
| únor | 2,622 % |
| březen | 3,147 % |
| duben | 3,147 % |
| květen | 2,674 % |
| červen | 2,139 % |
| červenec | 2,674 % |
| srpen | 2,852 % |
| září | 3,743 % |
| říjen | 3,030 % |
| listopad | 2,852 % |
| prosinec | 2,317 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,770 % |
| únor | 3,918 % |
| březen | 3,578 % |
| duben | 2,896 % |
| květen | 2,797 % |
| červen | 2,797 % |
| červenec | 2,448 % |
| srpen | 2,972 % |
| září | 2,273 % |
| říjen | 2,622 % |
| listopad | 2,972 % |
| prosinec | 3,497 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,508 % |
| únor | 5,175 % |
| březen | 5,342 % |
| duben | 3,506 % |
| květen | 4,429 % |
| červen | 3,748 % |
| červenec | 4,259 % |
| srpen | 4,429 % |
| září | 3,748 % |
| říjen | 4,429 % |
| listopad | 3,918 % |
| prosinec | 3,918 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,826 % |
| únor | 6,314 % |
| březen | 4,778 % |
| duben | 4,096 % |
| květen | 4,007 % |
| červen | 3,339 % |
| červenec | 2,671 % |
| srpen | 2,671 % |
| září | 2,337 % |
| říjen | 2,504 % |
| listopad | 2,504 % |
| prosinec | 2,838 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,780 % |
| červen | 6,314 % |
| září | 5,631 % |
| říjen | 5,631 % |
| listopad | 6,655 % |
| prosinec | 6,826 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,949 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,262 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,304 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,309 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,086 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,183 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,488 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,903 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Nových Dvorech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Nových Dvorech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kutná Hora | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Nových Dvorech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 32 819 a následují muži s podílem 35,7 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 78 052 | 100,0 % |
| Muži | 27 837 | 35,7 % |
| Ženy | 32 819 | 42,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Nových Dvorů ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 523 | 4,2 % |
| 20 až 24 | 6 864 | 11,6 % |
| 25 až 29 | 5 959 | 10,0 % |
| 30 až 34 | 6 408 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 6 573 | 11,1 % |
| 40 až 44 | 6 265 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 6 357 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 7 537 | 12,7 % |
| 55 až 59 | 8 005 | 13,5 % |
| 60 až 64 | 2 732 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 146 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Nových Dvorech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 171 | 0,3 % |
| Základní | 15 491 | 26,1 % |
| Vyučení | 25 163 | 42,4 % |
| Střední bez maturity | 1 734 | 2,9 % |
| Vyučení s maturitou | 2 199 | 3,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 564 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 10 031 | 16,9 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 548 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 2 468 | 4,2 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Nových Dvorech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 20 338 | 34,3 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 741 | 18,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 455 | 9,2 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 019 | 6,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 050 | 13,6 % |
| Více než 24 měsíců | 10 766 | 18,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Učitel/ka 2. stupněZákladní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné