Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Vinařicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (5) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kladno. Nejvíce pracovních míst nabízí Vězeňská služba České republiky a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 48 550 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,18 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Vinařicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 137 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,18 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Vinařicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 3 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,304 % |
| únor | 3,766 % |
| březen | 3,766 % |
| duben | 3,151 % |
| květen | 3,250 % |
| červen | 3,099 % |
| červenec | 2,872 % |
| srpen | 2,570 % |
| září | 2,646 % |
| říjen | 2,570 % |
| listopad | 2,948 % |
| prosinec | 3,175 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,715 % |
| únor | 3,947 % |
| březen | 3,870 % |
| duben | 3,947 % |
| květen | 3,793 % |
| červen | 3,406 % |
| červenec | 3,715 % |
| srpen | 3,870 % |
| září | 4,102 % |
| říjen | 4,644 % |
| listopad | 3,997 % |
| prosinec | 4,228 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,597 % |
| únor | 3,237 % |
| březen | 3,094 % |
| duben | 3,237 % |
| květen | 3,560 % |
| červen | 3,560 % |
| červenec | 3,638 % |
| srpen | 3,560 % |
| září | 3,947 % |
| říjen | 3,793 % |
| listopad | 3,793 % |
| prosinec | 3,638 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,484 % |
| únor | 4,413 % |
| březen | 4,484 % |
| duben | 4,626 % |
| květen | 4,460 % |
| červen | 4,460 % |
| červenec | 4,173 % |
| srpen | 3,813 % |
| září | 3,813 % |
| říjen | 3,597 % |
| listopad | 3,237 % |
| prosinec | 3,525 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,174 % |
| únor | 2,319 % |
| březen | 1,957 % |
| duben | 2,319 % |
| květen | 2,847 % |
| červen | 2,989 % |
| červenec | 3,630 % |
| srpen | 3,559 % |
| září | 3,772 % |
| říjen | 4,199 % |
| listopad | 4,555 % |
| prosinec | 4,555 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,522 % |
| únor | 2,161 % |
| březen | 1,585 % |
| duben | 1,297 % |
| květen | 1,739 % |
| červen | 1,667 % |
| červenec | 2,029 % |
| srpen | 2,319 % |
| září | 2,246 % |
| říjen | 2,174 % |
| listopad | 2,391 % |
| prosinec | 2,101 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,501 % |
| únor | 3,209 % |
| březen | 2,991 % |
| duben | 2,626 % |
| květen | 1,945 % |
| červen | 1,801 % |
| červenec | 2,378 % |
| srpen | 2,522 % |
| září | 2,450 % |
| říjen | 2,378 % |
| listopad | 1,729 % |
| prosinec | 2,161 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,832 % |
| únor | 3,760 % |
| březen | 3,832 % |
| duben | 3,326 % |
| květen | 3,428 % |
| červen | 3,209 % |
| červenec | 3,501 % |
| srpen | 3,793 % |
| září | 3,501 % |
| říjen | 2,991 % |
| listopad | 3,063 % |
| prosinec | 3,063 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,796 % |
| únor | 4,510 % |
| březen | 4,581 % |
| duben | 4,868 % |
| květen | 4,628 % |
| červen | 3,615 % |
| červenec | 4,266 % |
| srpen | 3,905 % |
| září | 3,109 % |
| říjen | 3,326 % |
| listopad | 3,109 % |
| prosinec | 3,760 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,615 % |
| červen | 4,796 % |
| září | 4,581 % |
| říjen | 4,724 % |
| listopad | 4,724 % |
| prosinec | 4,724 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,681 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,199 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,564 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,030 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,240 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,176 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,777 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,653 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Vinařicích nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Vinařicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kladno | 5 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Vinařicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 70 231 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 166 418 | 100,0 % |
| Muži | 63 127 | 37,9 % |
| Ženy | 70 231 | 42,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Vinařic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 761 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 14 408 | 11,0 % |
| 25 až 29 | 13 449 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 14 768 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 15 670 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 14 646 | 11,2 % |
| 45 až 49 | 13 988 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 15 169 | 11,6 % |
| 55 až 59 | 15 122 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 5 974 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 654 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Vinařicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 5 145 | 3,9 % |
| Základní | 46 816 | 35,8 % |
| Vyučení | 40 937 | 31,3 % |
| Střední bez maturity | 5 067 | 3,9 % |
| Vyučení s maturitou | 4 576 | 3,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 271 | 2,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 016 | 13,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 830 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 5 951 | 4,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Vinařicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 31 281 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 22 252 | 17,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 306 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 9 773 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 19 555 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 35 442 | 27,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Automechanici, manipulanti OSSSpráva státních hmotných rezerv | Aktivní |
Technický pracovník/ce na oddělení logistikyVězeňská služba České republiky | Aktivní |
Strážný/á vězeňské strážeVězeňská služba České republiky | Aktivní |
Asistent/ka pedagoga v ZŠZákladní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Vinařice, okres Kladno | Aktivní |
Psycholog/PsycholožkaVězeňská služba České republiky | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výrobySTRABAG a.s. | Neaktivní |
Prodavač/ka v prodejně smíšeného zbožíThi An Duong | Neaktivní |
Mistr/yně PSHČVězeňská služba České republiky | Neaktivní |
Vychovatel/kaVězeňská služba České republiky | Neaktivní |
Strážný/á vězeňské strážeVězeňská služba České republiky | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné