Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Unhošti a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (17) a pracovní pozice od 17 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kladno. Nejvíce pracovních míst nabízí Centrin CZ s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 75 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,86 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Unhošti. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 5 314 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,86 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Unhošti nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 6 |
| 35–44 tis. Kč | 3 |
| 45–59 tis. Kč | 3 |
| do 24 999 Kč | 3 |
| 60 tis. Kč a více | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,636 % |
| únor | 2,900 % |
| březen | 2,965 % |
| duben | 2,965 % |
| květen | 2,800 % |
| červen | 2,863 % |
| červenec | 3,177 % |
| srpen | 3,020 % |
| září | 2,737 % |
| říjen | 2,894 % |
| listopad | 2,642 % |
| prosinec | 2,768 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,317 % |
| únor | 3,283 % |
| březen | 3,181 % |
| duben | 3,078 % |
| květen | 3,420 % |
| červen | 3,249 % |
| červenec | 3,420 % |
| srpen | 3,523 % |
| září | 3,146 % |
| říjen | 3,454 % |
| listopad | 2,965 % |
| prosinec | 2,768 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,109 % |
| únor | 3,074 % |
| březen | 2,763 % |
| duben | 2,522 % |
| květen | 2,668 % |
| červen | 2,462 % |
| červenec | 2,599 % |
| srpen | 2,599 % |
| září | 2,736 % |
| říjen | 2,975 % |
| listopad | 3,249 % |
| prosinec | 3,352 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,718 % |
| únor | 3,752 % |
| březen | 3,924 % |
| duben | 4,028 % |
| květen | 4,145 % |
| červen | 3,903 % |
| červenec | 3,938 % |
| srpen | 3,558 % |
| září | 3,316 % |
| říjen | 3,178 % |
| listopad | 3,040 % |
| prosinec | 3,040 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,093 % |
| únor | 2,196 % |
| březen | 2,231 % |
| duben | 2,437 % |
| květen | 2,719 % |
| červen | 2,754 % |
| červenec | 3,029 % |
| srpen | 2,926 % |
| září | 3,029 % |
| říjen | 2,857 % |
| listopad | 3,305 % |
| prosinec | 3,339 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,225 % |
| únor | 2,156 % |
| březen | 2,017 % |
| duben | 1,808 % |
| květen | 1,956 % |
| červen | 2,025 % |
| červenec | 2,231 % |
| srpen | 2,299 % |
| září | 2,196 % |
| říjen | 1,990 % |
| listopad | 2,128 % |
| prosinec | 2,093 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,364 % |
| únor | 2,503 % |
| březen | 2,850 % |
| duben | 2,815 % |
| květen | 2,364 % |
| červen | 2,364 % |
| červenec | 2,434 % |
| srpen | 2,295 % |
| září | 2,399 % |
| říjen | 2,330 % |
| listopad | 2,260 % |
| prosinec | 2,330 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,948 % |
| únor | 4,089 % |
| březen | 3,877 % |
| duben | 3,631 % |
| květen | 3,198 % |
| červen | 2,885 % |
| červenec | 2,989 % |
| srpen | 2,885 % |
| září | 2,711 % |
| říjen | 2,676 % |
| listopad | 2,711 % |
| prosinec | 2,572 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,975 % |
| únor | 4,689 % |
| březen | 4,366 % |
| duben | 4,510 % |
| květen | 4,477 % |
| červen | 4,477 % |
| červenec | 4,582 % |
| srpen | 4,441 % |
| září | 3,842 % |
| říjen | 3,877 % |
| listopad | 3,772 % |
| prosinec | 3,913 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,419 % |
| červen | 4,832 % |
| září | 4,617 % |
| říjen | 4,510 % |
| listopad | 4,724 % |
| prosinec | 4,832 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,805 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,242 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,695 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,641 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,245 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,375 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,917 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,946 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Unhošti nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Unhošti.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kladno | 17 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Unhošti a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 70 231 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 166 418 | 100,0 % |
| Muži | 63 127 | 37,9 % |
| Ženy | 70 231 | 42,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Unhoště ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 761 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 14 408 | 11,0 % |
| 25 až 29 | 13 449 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 14 768 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 15 670 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 14 646 | 11,2 % |
| 45 až 49 | 13 988 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 15 169 | 11,6 % |
| 55 až 59 | 15 122 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 5 974 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 654 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Unhošti a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 5 145 | 3,9 % |
| Základní | 46 816 | 35,8 % |
| Vyučení | 40 937 | 31,3 % |
| Střední bez maturity | 5 067 | 3,9 % |
| Vyučení s maturitou | 4 576 | 3,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 271 | 2,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 016 | 13,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 830 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 5 951 | 4,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Unhošti a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 31 281 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 22 252 | 17,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 306 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 9 773 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 19 555 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 35 442 | 27,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pomocný dělník/ce ve výroběPepper - Decor s.r.o. | Aktivní |
Obsluha balící linky (M+Ž)BATRYNSTAV II s.r.o. | Aktivní |
Řidič/kaSOFIE TRANSPORT s.r.o. | Aktivní |
Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů (M+Ž)PILA POKORNÝ, s.r.o. | Aktivní |
Pomocníci v kuchyni- pomocná kuchař/kaCentrin CZ s.r.o. | Aktivní |
Všeobecné sestry bez specializaceCentrin CZ s.r.o. | Aktivní |
Řidič - kurýrJan Burda | Aktivní |
Obsluha strojůPREEK s.r.o. | Aktivní |
Obsluha strojůPREEK s.r.o. | Aktivní |
Vychovatel /ka ve školském zařízeníDětský domov, Unhošť, Berounská 1292 | Aktivní |
Údržbář/ka - řidič/kaDětský domov, Unhošť, Berounská 1292 | Aktivní |
Všeobecné sestry bez specializaceCentrin CZ s.r.o. | Aktivní |
pracovník/ pracovnice nehtového studiaQuang Huy Dao | Aktivní |
Pizzař/ka - Kuchař/ka - příprava pizzy, těstovin, burgrůPizza House s.r.o. | Aktivní |
Řidič/ka - rozvoz jídel - pomocný pracovník/ce v gastronomiiPizza House s.r.o. | Aktivní |
Kurýr/ka - řidič/kaSR logistic systems s.r.o. | Aktivní |
Řidič/ka - kurýr/kaDaniel Müller | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Montážní dělníci mechanických zařízeníPehabex s.r.o. | Neaktivní |
Zahradník/ce, prodavač/ka do zahradnictví NouzovZakládání a údržba zeleně s.r.o. | Neaktivní |
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péčeCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeníchCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Vychovatel /ka ve školském zařízeníDětský domov, Unhošť, Berounská 1292 | Neaktivní |
Řezník/ceR&B Tsekki s.r.o. | Neaktivní |
Vedoucí směny ve výroběPepper - Decor s.r.o. | Neaktivní |
Skladníci, obsluha manipulačních vozíkůLOKGROUP s.r.o. | Neaktivní |
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Centrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Pomocní skladníciCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Úředníci ve skladechCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Pomocníci v kuchyni- pomocný/á kuchař/kaCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Pracovník/ce v sociálních službách - pečovatel/kaCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Všeobecné sestry bez specializaceCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojůPILA POKORNÝ, s.r.o. | Neaktivní |
Pracovníci pro ruční praní a žehleníCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péčeCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Kuchař/ka v domově seniorůCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Policista / policistkaKrajské ředitelství policie Středočeského kraje | Neaktivní |
Hospodář/ka stravovacího úsekuCentrin CZ s.r.o. | Neaktivní |
Řidič/ka - kurýr/kaDaniel Müller | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné