Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Malíkovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Malíkovic a okresu Kladno najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Malíkovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 387 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 5,42 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Malíkovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,563 % |
| únor | 5,323 % |
| březen | 5,703 % |
| duben | 5,323 % |
| květen | 6,250 % |
| červen | 5,469 % |
| červenec | 5,469 % |
| srpen | 5,078 % |
| září | 5,469 % |
| říjen | 5,859 % |
| listopad | 5,078 % |
| prosinec | 5,469 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,365 % |
| únor | 5,556 % |
| březen | 5,159 % |
| duben | 4,762 % |
| květen | 5,952 % |
| červen | 5,952 % |
| červenec | 5,952 % |
| srpen | 5,952 % |
| září | 5,952 % |
| říjen | 5,556 % |
| listopad | 5,323 % |
| prosinec | 4,183 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,187 % |
| únor | 3,984 % |
| březen | 2,789 % |
| duben | 3,187 % |
| květen | 2,778 % |
| červen | 2,381 % |
| červenec | 3,175 % |
| srpen | 3,175 % |
| září | 3,175 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 4,365 % |
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,469 % |
| únor | 6,250 % |
| březen | 5,469 % |
| duben | 5,078 % |
| květen | 4,781 % |
| červen | 5,179 % |
| červenec | 4,781 % |
| srpen | 4,382 % |
| září | 4,382 % |
| říjen | 3,586 % |
| listopad | 3,187 % |
| prosinec | 2,789 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,065 % |
| únor | 2,682 % |
| březen | 3,448 % |
| duben | 4,215 % |
| květen | 3,906 % |
| červen | 3,906 % |
| červenec | 5,469 % |
| srpen | 4,688 % |
| září | 4,688 % |
| říjen | 5,078 % |
| listopad | 5,469 % |
| prosinec | 5,078 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,598 % |
| únor | 4,215 % |
| březen | 4,981 % |
| duben | 3,831 % |
| květen | 2,299 % |
| červen | 2,299 % |
| červenec | 2,299 % |
| srpen | 2,682 % |
| září | 2,299 % |
| říjen | 1,916 % |
| listopad | 2,682 % |
| prosinec | 2,682 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,039 % |
| únor | 5,814 % |
| březen | 5,039 % |
| duben | 5,039 % |
| květen | 4,598 % |
| červen | 3,448 % |
| červenec | 3,448 % |
| srpen | 3,831 % |
| září | 4,981 % |
| říjen | 4,981 % |
| listopad | 3,448 % |
| prosinec | 4,215 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,393 % |
| únor | 7,782 % |
| březen | 7,004 % |
| duben | 5,447 % |
| květen | 6,202 % |
| červen | 6,589 % |
| červenec | 6,589 % |
| srpen | 6,202 % |
| září | 5,039 % |
| říjen | 4,264 % |
| listopad | 4,264 % |
| prosinec | 5,039 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,143 % |
| únor | 7,143 % |
| březen | 7,937 % |
| duben | 8,333 % |
| květen | 8,949 % |
| červen | 8,171 % |
| červenec | 7,393 % |
| srpen | 7,393 % |
| září | 6,226 % |
| říjen | 6,226 % |
| listopad | 7,004 % |
| prosinec | 7,782 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 10,811 % |
| červen | 9,524 % |
| září | 9,524 % |
| říjen | 8,333 % |
| listopad | 7,540 % |
| prosinec | 7,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 11,583 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,836 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,302 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,277 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,540 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,400 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,967 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,143 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Malíkovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Malíkovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Malíkovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 70 231 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 166 418 | 100,0 % |
| Muži | 63 127 | 37,9 % |
| Ženy | 70 231 | 42,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Malíkovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 761 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 14 408 | 11,0 % |
| 25 až 29 | 13 449 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 14 768 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 15 670 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 14 646 | 11,2 % |
| 45 až 49 | 13 988 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 15 169 | 11,6 % |
| 55 až 59 | 15 122 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 5 974 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 654 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Malíkovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 5 145 | 3,9 % |
| Základní | 46 816 | 35,8 % |
| Vyučení | 40 937 | 31,3 % |
| Střední bez maturity | 5 067 | 3,9 % |
| Vyučení s maturitou | 4 576 | 3,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 271 | 2,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 016 | 13,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 830 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 5 951 | 4,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Malíkovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 31 281 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 22 252 | 17,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 306 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 9 773 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 19 555 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 35 442 | 27,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné