Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Cvrčovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kladno. Nejvíce pracovních míst nabízí Cvrčovická distribuční, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,89 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Cvrčovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 792 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,89 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Cvrčovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,495 % |
| únor | 3,495 % |
| březen | 3,495 % |
| duben | 2,913 % |
| květen | 2,564 % |
| červen | 2,564 % |
| červenec | 2,959 % |
| srpen | 2,564 % |
| září | 2,959 % |
| říjen | 2,564 % |
| listopad | 2,367 % |
| prosinec | 2,761 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,376 % |
| únor | 1,782 % |
| březen | 2,178 % |
| duben | 1,584 % |
| květen | 1,980 % |
| červen | 2,178 % |
| červenec | 1,980 % |
| srpen | 2,376 % |
| září | 3,366 % |
| říjen | 2,970 % |
| listopad | 2,330 % |
| prosinec | 2,913 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,579 % |
| únor | 2,737 % |
| březen | 2,947 % |
| duben | 2,947 % |
| květen | 2,970 % |
| červen | 3,366 % |
| červenec | 2,970 % |
| srpen | 2,574 % |
| září | 2,772 % |
| říjen | 3,168 % |
| listopad | 3,168 % |
| prosinec | 3,168 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,750 % |
| únor | 3,958 % |
| březen | 3,542 % |
| duben | 4,375 % |
| květen | 4,000 % |
| červen | 4,000 % |
| červenec | 4,000 % |
| srpen | 4,000 % |
| září | 4,000 % |
| říjen | 3,579 % |
| listopad | 3,579 % |
| prosinec | 3,789 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,240 % |
| únor | 3,024 % |
| březen | 3,024 % |
| duben | 3,672 % |
| květen | 3,542 % |
| červen | 3,958 % |
| červenec | 4,583 % |
| srpen | 4,583 % |
| září | 4,792 % |
| říjen | 4,375 % |
| listopad | 3,958 % |
| prosinec | 4,375 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,183 % |
| únor | 2,183 % |
| březen | 2,620 % |
| duben | 2,183 % |
| květen | 2,160 % |
| červen | 1,512 % |
| červenec | 1,728 % |
| srpen | 1,944 % |
| září | 1,944 % |
| říjen | 2,160 % |
| listopad | 2,376 % |
| prosinec | 2,808 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,057 % |
| únor | 2,402 % |
| březen | 2,183 % |
| duben | 1,092 % |
| květen | 1,310 % |
| červen | 1,528 % |
| červenec | 1,747 % |
| srpen | 1,747 % |
| září | 2,402 % |
| říjen | 2,402 % |
| listopad | 2,183 % |
| prosinec | 2,183 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,051 % |
| únor | 3,625 % |
| březen | 4,478 % |
| duben | 4,478 % |
| květen | 4,585 % |
| červen | 4,803 % |
| červenec | 4,367 % |
| srpen | 4,367 % |
| září | 3,930 % |
| říjen | 2,838 % |
| listopad | 3,057 % |
| prosinec | 3,057 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,424 % |
| únor | 6,424 % |
| březen | 7,281 % |
| duben | 5,996 % |
| květen | 5,117 % |
| červen | 5,330 % |
| červenec | 4,904 % |
| srpen | 5,117 % |
| září | 4,691 % |
| říjen | 4,478 % |
| listopad | 4,904 % |
| prosinec | 4,478 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,157 % |
| červen | 6,638 % |
| září | 5,782 % |
| říjen | 5,567 % |
| listopad | 5,996 % |
| prosinec | 6,852 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,006 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,338 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,646 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,645 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,689 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,367 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,452 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,682 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Cvrčovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Cvrčovická distribuční, s.r.o. | 1 |
| CVRČOVICKÁ PEKÁRNA, s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Cvrčovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kladno | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Cvrčovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 70 231 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 166 418 | 100,0 % |
| Muži | 63 127 | 37,9 % |
| Ženy | 70 231 | 42,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Cvrčovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 761 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 14 408 | 11,0 % |
| 25 až 29 | 13 449 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 14 768 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 15 670 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 14 646 | 11,2 % |
| 45 až 49 | 13 988 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 15 169 | 11,6 % |
| 55 až 59 | 15 122 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 5 974 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 654 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Cvrčovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 5 145 | 3,9 % |
| Základní | 46 816 | 35,8 % |
| Vyučení | 40 937 | 31,3 % |
| Střední bez maturity | 5 067 | 3,9 % |
| Vyučení s maturitou | 4 576 | 3,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 271 | 2,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 016 | 13,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 830 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 5 951 | 4,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Cvrčovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 31 281 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 22 252 | 17,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 306 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 9 773 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 19 555 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 35 442 | 27,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Expedient/kaCvrčovická distribuční, s.r.o. | Aktivní |
Obsluha strojů na výrobu potravinCVRČOVICKÁ PEKÁRNA, s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pekař/kaCVRČOVICKÁ PEKÁRNA, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné