Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Buštěhradě a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (18) a pracovní pozice od 13 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Kladno. Nejvíce pracovních míst nabízí Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 45 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,43 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Buštěhradě. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 4 025 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,43 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Buštěhradě nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 7 |
| do 24 999 Kč | 7 |
| 25–34 tis. Kč | 4 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,754 % |
| únor | 2,435 % |
| březen | 2,475 % |
| duben | 2,355 % |
| květen | 2,223 % |
| červen | 2,262 % |
| červenec | 2,379 % |
| srpen | 2,535 % |
| září | 2,457 % |
| říjen | 2,301 % |
| listopad | 2,418 % |
| prosinec | 2,535 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,581 % |
| únor | 3,495 % |
| březen | 3,666 % |
| duben | 3,538 % |
| květen | 3,325 % |
| červen | 3,197 % |
| červenec | 3,453 % |
| srpen | 3,240 % |
| září | 3,154 % |
| říjen | 3,367 % |
| listopad | 2,834 % |
| prosinec | 2,834 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,343 % |
| únor | 2,343 % |
| březen | 2,603 % |
| duben | 2,343 % |
| květen | 2,217 % |
| červen | 2,302 % |
| červenec | 2,600 % |
| srpen | 3,282 % |
| září | 3,112 % |
| říjen | 2,984 % |
| listopad | 3,112 % |
| prosinec | 3,026 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,018 % |
| únor | 4,018 % |
| březen | 3,747 % |
| duben | 3,792 % |
| květen | 3,471 % |
| červen | 3,210 % |
| červenec | 3,297 % |
| srpen | 3,341 % |
| září | 2,907 % |
| říjen | 2,820 % |
| listopad | 2,343 % |
| prosinec | 2,213 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,912 % |
| únor | 1,957 % |
| březen | 1,957 % |
| duben | 2,640 % |
| květen | 3,115 % |
| červen | 3,115 % |
| červenec | 3,476 % |
| srpen | 3,612 % |
| září | 3,476 % |
| říjen | 3,386 % |
| listopad | 3,160 % |
| prosinec | 3,837 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,497 % |
| únor | 2,589 % |
| březen | 2,820 % |
| duben | 2,635 % |
| květen | 2,367 % |
| červen | 2,185 % |
| červenec | 2,003 % |
| srpen | 2,230 % |
| září | 2,412 % |
| říjen | 2,003 % |
| listopad | 2,003 % |
| prosinec | 2,094 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,424 % |
| únor | 2,657 % |
| březen | 2,517 % |
| duben | 2,704 % |
| květen | 2,312 % |
| červen | 2,265 % |
| červenec | 2,265 % |
| srpen | 2,219 % |
| září | 2,358 % |
| říjen | 2,497 % |
| listopad | 2,265 % |
| prosinec | 2,404 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,902 % |
| únor | 4,184 % |
| březen | 3,996 % |
| duben | 3,714 % |
| květen | 3,590 % |
| červen | 3,217 % |
| červenec | 3,217 % |
| srpen | 2,937 % |
| září | 2,751 % |
| říjen | 2,704 % |
| listopad | 2,331 % |
| prosinec | 2,471 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,692 % |
| únor | 4,594 % |
| březen | 4,936 % |
| duben | 4,448 % |
| květen | 4,748 % |
| červen | 4,654 % |
| červenec | 4,654 % |
| srpen | 4,560 % |
| září | 4,843 % |
| říjen | 4,090 % |
| listopad | 4,137 % |
| prosinec | 4,278 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,963 % |
| červen | 6,207 % |
| září | 5,718 % |
| říjen | 5,230 % |
| listopad | 4,985 % |
| prosinec | 4,594 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,912 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,507 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,641 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,822 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,024 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,080 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,020 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,200 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Buštěhradě nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Buštěhradě.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Kladno | 18 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Buštěhradě a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 70 231 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 166 418 | 100,0 % |
| Muži | 63 127 | 37,9 % |
| Ženy | 70 231 | 42,2 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Buštěhradu ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 6 761 | 5,2 % |
| 20 až 24 | 14 408 | 11,0 % |
| 25 až 29 | 13 449 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 14 768 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 15 670 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 14 646 | 11,2 % |
| 45 až 49 | 13 988 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 15 169 | 11,6 % |
| 55 až 59 | 15 122 | 11,6 % |
| 60 až 64 | 5 974 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 654 | 0,5 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Buštěhradě a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 5 145 | 3,9 % |
| Základní | 46 816 | 35,8 % |
| Vyučení | 40 937 | 31,3 % |
| Střední bez maturity | 5 067 | 3,9 % |
| Vyučení s maturitou | 4 576 | 3,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 271 | 2,5 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 016 | 13,8 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 830 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 5 951 | 4,6 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Buštěhradě a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 31 281 | 24,0 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 22 252 | 17,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 12 306 | 9,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 9 773 | 7,5 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 19 555 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 35 442 | 27,1 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Recepční školy / bezpečnostní pracovník/pracovniceZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Aktivní |
Úpravář plastových výliskůAviplast, s.r.o. | Aktivní |
Elektrikář (M+Ž)TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Aktivní |
Provozní zámečník/ceTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Aktivní |
Mechanik/čka elektronických zařízeníTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Aktivní |
Jeřábník/ceTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Aktivní |
Strojník válcové trati (pila) M+ŽTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Aktivní |
Strojník úpraven (adj. - výbruš) M+ŽTŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s. | Aktivní |
Asistent/ks pedagoga v MŠZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Aktivní |
Asistent/ka pedagogaZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Aktivní |
uklízeč/ka do Jurty v ZŠZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Aktivní |
Dělník/ce ve skladuPVA Produkt s.r.o. | Aktivní |
Dělník/ce - operátor výrobyPVA Produkt s.r.o. | Aktivní |
Strážný/náVS Facility Agency s.r.o. | Aktivní |
Asistent/ka pedagoga pro druhý stupeňZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Aktivní |
Asistent/ka pedagogaZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Aktivní |
Programátor/ka CNC strojůStrojírna TEDESCO, a.s. | Aktivní |
Pomocný kuchař/kuchařkaZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Montážní dělník/ceAltron Modular s.r.o. | Neaktivní |
Operátor/ka přípravy a evidence polymerůMartin Peroutka s.r.o. | Neaktivní |
Dělník/ce v polygrafické výroběMartin Peroutka s.r.o. | Neaktivní |
Uklízeč/ka v Mateřské školeZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
Uklízeč/ka do Jurty v ZŠZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
Strážník/Strážnice městské policieMěsto Buštěhrad | Neaktivní |
Kuchař/kaTřinecké gastroslužby, s.r.o. | Neaktivní |
Kuchař/kaTřinecké gastroslužby, s.r.o. | Neaktivní |
Skladníci/e, obsluha manipulačních vozíkůCLASSIC OIL s.r.o. | Neaktivní |
Technicko-obchodní zástupceStrojírna TEDESCO, a.s. | Neaktivní |
Strážný/náVS Facility Agency s.r.o. | Neaktivní |
Pomocná kuchařka / pomocný kuchařZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
Technický pracovník a specialista jakosti zbrojních dodávekIron Works s.r.o. | Neaktivní |
Operátor/ka výrobní linky - dělník/ce, skladník/cePVA Produkt s.r.o. | Neaktivní |
Svářeč/kaHTT SERVICES, spol. s r.o. | Neaktivní |
Uklízeč/kaZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
Speciální pedagog/pedagožkaZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
Speciální pedagog/pedagožka na poloviční úvazekZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
Operátor/ka CNC strojůStrojírna TEDESCO, a.s. | Neaktivní |
Učitel/učitelka v MŠZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
Zástupce/Zástupkyně ředitele pro MŠZákladní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné