Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Újezdě a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Beroun. Nejvíce pracovních míst nabízí COOP Hořovice, družstvo a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 29 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,05 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Újezdě. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 684 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,05 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Újezdě nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,304 % |
| únor | 2,535 % |
| březen | 2,535 % |
| duben | 1,613 % |
| květen | 1,602 % |
| červen | 1,602 % |
| červenec | 2,288 % |
| srpen | 2,288 % |
| září | 1,831 % |
| říjen | 1,602 % |
| listopad | 2,059 % |
| prosinec | 2,288 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,196 % |
| únor | 3,881 % |
| březen | 3,881 % |
| duben | 4,338 % |
| květen | 3,196 % |
| červen | 2,968 % |
| červenec | 3,425 % |
| srpen | 3,425 % |
| září | 2,511 % |
| říjen | 2,740 % |
| listopad | 2,074 % |
| prosinec | 2,765 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,176 % |
| únor | 3,944 % |
| březen | 3,712 % |
| duben | 3,712 % |
| květen | 3,425 % |
| červen | 3,196 % |
| červenec | 3,196 % |
| srpen | 2,968 % |
| září | 3,653 % |
| říjen | 3,196 % |
| listopad | 3,425 % |
| prosinec | 3,425 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,771 % |
| únor | 3,233 % |
| březen | 2,540 % |
| duben | 2,771 % |
| květen | 2,552 % |
| červen | 3,016 % |
| červenec | 3,248 % |
| srpen | 2,784 % |
| září | 3,016 % |
| říjen | 3,248 % |
| listopad | 3,480 % |
| prosinec | 4,176 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,695 % |
| únor | 2,421 % |
| březen | 1,937 % |
| duben | 2,663 % |
| květen | 2,540 % |
| červen | 2,540 % |
| červenec | 3,002 % |
| srpen | 2,771 % |
| září | 2,771 % |
| říjen | 2,540 % |
| listopad | 2,540 % |
| prosinec | 2,540 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,225 % |
| únor | 0,980 % |
| březen | 1,225 % |
| duben | 1,225 % |
| květen | 0,726 % |
| červen | 1,211 % |
| červenec | 1,453 % |
| srpen | 0,969 % |
| září | 0,726 % |
| říjen | 0,969 % |
| listopad | 1,453 % |
| prosinec | 1,695 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,485 % |
| únor | 1,485 % |
| březen | 1,238 % |
| duben | 1,238 % |
| květen | 0,980 % |
| červen | 0,980 % |
| červenec | 0,735 % |
| srpen | 0,980 % |
| září | 0,980 % |
| říjen | 1,471 % |
| listopad | 1,961 % |
| prosinec | 1,716 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,020 % |
| únor | 1,515 % |
| březen | 1,010 % |
| duben | 1,515 % |
| květen | 0,990 % |
| červen | 0,743 % |
| červenec | 1,238 % |
| srpen | 1,238 % |
| září | 0,990 % |
| říjen | 1,238 % |
| listopad | 0,990 % |
| prosinec | 0,990 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,283 % |
| únor | 3,283 % |
| březen | 3,535 % |
| duben | 2,525 % |
| květen | 2,020 % |
| červen | 1,263 % |
| červenec | 1,010 % |
| srpen | 1,515 % |
| září | 1,515 % |
| říjen | 1,768 % |
| listopad | 1,515 % |
| prosinec | 2,020 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,465 % |
| červen | 3,030 % |
| září | 3,030 % |
| říjen | 3,283 % |
| listopad | 3,030 % |
| prosinec | 3,030 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,465 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,087 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,902 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,505 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,041 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,425 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,997 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,151 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Újezdě nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| COOP Hořovice, družstvo | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Újezdě.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Beroun | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Újezdě a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 28 264 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 61 870 | 100,0 % |
| Muži | 24 296 | 39,3 % |
| Ženy | 28 264 | 45,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Újezda ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 552 | 5,0 % |
| 20 až 24 | 6 105 | 11,9 % |
| 25 až 29 | 5 240 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 5 809 | 11,4 % |
| 35 až 39 | 6 146 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 5 532 | 10,8 % |
| 45 až 49 | 5 250 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 5 664 | 11,1 % |
| 55 až 59 | 6 315 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 2 300 | 4,5 % |
| Od 65 a více let | 176 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Újezdě a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 121 | 0,2 % |
| Základní | 14 242 | 27,9 % |
| Vyučení | 17 868 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 1 586 | 3,1 % |
| Vyučení s maturitou | 2 311 | 4,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 462 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 905 | 19,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 539 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 3 055 | 6,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Újezdě a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 789 | 30,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 252 | 20,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 221 | 10,2 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 986 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 7 260 | 14,2 % |
| Více než 24 měsíců | 8 581 | 16,8 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
VEDOUCÍ PRODEJNYCOOP Hořovice, družstvo | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné