Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Karlštejně a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (4) a pracovní pozice od 6 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Beroun. Nejvíce pracovních míst nabízí SVS Print s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,50 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Karlštejně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 822 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,50 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Karlštejně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 4 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,550 % |
| únor | 4,142 % |
| březen | 3,748 % |
| duben | 3,353 % |
| květen | 2,959 % |
| červen | 3,156 % |
| červenec | 2,959 % |
| srpen | 2,959 % |
| září | 3,353 % |
| říjen | 3,748 % |
| listopad | 3,945 % |
| prosinec | 4,142 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,215 % |
| únor | 4,215 % |
| březen | 3,831 % |
| duben | 3,831 % |
| květen | 3,065 % |
| červen | 3,065 % |
| červenec | 3,065 % |
| srpen | 3,831 % |
| září | 4,023 % |
| říjen | 3,257 % |
| listopad | 3,550 % |
| prosinec | 3,945 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,207 % |
| únor | 4,398 % |
| březen | 3,824 % |
| duben | 3,442 % |
| květen | 3,065 % |
| červen | 2,874 % |
| červenec | 3,065 % |
| srpen | 3,065 % |
| září | 2,874 % |
| říjen | 3,448 % |
| listopad | 3,640 % |
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,952 % |
| únor | 5,524 % |
| březen | 5,524 % |
| duben | 4,952 % |
| květen | 4,780 % |
| červen | 5,545 % |
| červenec | 4,589 % |
| srpen | 3,633 % |
| září | 3,633 % |
| říjen | 3,824 % |
| listopad | 3,442 % |
| prosinec | 3,633 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,320 % |
| únor | 3,516 % |
| březen | 4,492 % |
| duben | 4,102 % |
| květen | 5,333 % |
| červen | 5,333 % |
| červenec | 4,952 % |
| srpen | 4,381 % |
| září | 3,619 % |
| říjen | 3,619 % |
| listopad | 4,190 % |
| prosinec | 5,143 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,475 % |
| únor | 3,891 % |
| březen | 3,307 % |
| duben | 2,335 % |
| květen | 1,953 % |
| červen | 1,563 % |
| červenec | 1,758 % |
| srpen | 1,563 % |
| září | 1,953 % |
| říjen | 2,344 % |
| listopad | 2,930 % |
| prosinec | 3,320 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,223 % |
| únor | 4,415 % |
| březen | 4,031 % |
| duben | 3,263 % |
| květen | 3,113 % |
| červen | 3,891 % |
| červenec | 3,891 % |
| srpen | 3,113 % |
| září | 3,307 % |
| říjen | 4,280 % |
| listopad | 4,669 % |
| prosinec | 3,891 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,642 % |
| únor | 5,837 % |
| březen | 4,669 % |
| duben | 4,280 % |
| květen | 3,647 % |
| červen | 3,647 % |
| červenec | 3,263 % |
| srpen | 3,071 % |
| září | 2,879 % |
| říjen | 2,303 % |
| listopad | 3,839 % |
| prosinec | 4,031 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,441 % |
| únor | 5,066 % |
| březen | 4,878 % |
| duben | 3,752 % |
| květen | 4,280 % |
| červen | 3,307 % |
| červenec | 3,502 % |
| srpen | 3,502 % |
| září | 3,113 % |
| říjen | 3,891 % |
| listopad | 4,280 % |
| prosinec | 4,669 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,156 % |
| červen | 6,379 % |
| září | 5,816 % |
| říjen | 5,066 % |
| listopad | 5,629 % |
| prosinec | 5,253 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,345 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,011 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,054 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,634 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,642 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,609 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,912 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,466 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Karlštejně nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| SVS Print s.r.o. | 4 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Karlštejně.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Beroun | 4 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Karlštejně a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 28 264 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 61 870 | 100,0 % |
| Muži | 24 296 | 39,3 % |
| Ženy | 28 264 | 45,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Karlštejna ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 552 | 5,0 % |
| 20 až 24 | 6 105 | 11,9 % |
| 25 až 29 | 5 240 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 5 809 | 11,4 % |
| 35 až 39 | 6 146 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 5 532 | 10,8 % |
| 45 až 49 | 5 250 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 5 664 | 11,1 % |
| 55 až 59 | 6 315 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 2 300 | 4,5 % |
| Od 65 a více let | 176 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Karlštejně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 121 | 0,2 % |
| Základní | 14 242 | 27,9 % |
| Vyučení | 17 868 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 1 586 | 3,1 % |
| Vyučení s maturitou | 2 311 | 4,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 462 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 905 | 19,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 539 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 3 055 | 6,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Karlštejně a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 789 | 30,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 252 | 20,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 221 | 10,2 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 986 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 7 260 | 14,2 % |
| Více než 24 měsíců | 8 581 | 16,8 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Skladníci, expedienti - moderní výrobaSVS Print s.r.o. | Aktivní |
Pomocný tiskař - kontrolní strojSVS Print s.r.o. | Aktivní |
Operátor výsekového/archovacího strojeSVS Print s.r.o. | Aktivní |
Skladník/ce materiáluSVS Print s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
VychovateléZákladní škola a Mateřská škola Karlštejn, okres Beroun | Neaktivní |
Technický pracovníkNárodní památkový ústav | Neaktivní |
ZámečníciKERVAL a.s. | Neaktivní |
Řidiči skupiny B/CKERVAL a.s. | Neaktivní |
SVÁŘEČIKERVAL a.s. | Neaktivní |
Prodavači v prodejnáchJiří Přáda | Neaktivní |
POMOCNÍ TISKAŘISVS, spol. s r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné