Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Cerhovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (14) a pracovní pozice od 8 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Beroun. Nejvíce pracovních míst nabízí Bulat - Construct s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 45 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,12 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Cerhovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 196 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,12 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Cerhovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 7 |
| do 24 999 Kč | 5 |
| 35–44 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,801 % |
| únor | 3,539 % |
| březen | 3,277 % |
| duben | 3,277 % |
| květen | 3,351 % |
| červen | 2,835 % |
| červenec | 3,093 % |
| srpen | 2,448 % |
| září | 2,835 % |
| říjen | 2,835 % |
| listopad | 3,093 % |
| prosinec | 3,093 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,001 % |
| únor | 2,592 % |
| březen | 2,456 % |
| duben | 2,456 % |
| květen | 2,183 % |
| červen | 2,319 % |
| červenec | 2,456 % |
| srpen | 2,592 % |
| září | 2,729 % |
| říjen | 2,865 % |
| listopad | 2,883 % |
| prosinec | 3,670 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,732 % |
| únor | 3,005 % |
| březen | 2,596 % |
| duben | 2,186 % |
| květen | 2,592 % |
| červen | 2,729 % |
| červenec | 2,729 % |
| srpen | 2,729 % |
| září | 2,456 % |
| říjen | 2,592 % |
| listopad | 2,592 % |
| prosinec | 2,729 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,458 % |
| únor | 3,320 % |
| březen | 3,043 % |
| duben | 2,351 % |
| květen | 2,049 % |
| červen | 1,776 % |
| červenec | 1,639 % |
| srpen | 1,776 % |
| září | 2,596 % |
| říjen | 2,596 % |
| listopad | 2,186 % |
| prosinec | 3,005 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,913 % |
| únor | 1,366 % |
| březen | 1,503 % |
| duben | 2,049 % |
| květen | 2,213 % |
| červen | 2,905 % |
| červenec | 2,628 % |
| srpen | 2,628 % |
| září | 3,043 % |
| říjen | 2,905 % |
| listopad | 2,628 % |
| prosinec | 3,043 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,279 % |
| únor | 2,279 % |
| březen | 2,681 % |
| duben | 1,743 % |
| květen | 1,230 % |
| červen | 0,683 % |
| červenec | 0,956 % |
| srpen | 0,820 % |
| září | 0,956 % |
| říjen | 1,093 % |
| listopad | 1,093 % |
| prosinec | 1,639 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,500 % |
| únor | 2,500 % |
| březen | 1,974 % |
| duben | 1,842 % |
| květen | 1,340 % |
| červen | 1,206 % |
| červenec | 1,877 % |
| srpen | 1,877 % |
| září | 1,743 % |
| říjen | 1,743 % |
| listopad | 2,011 % |
| prosinec | 2,413 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,294 % |
| únor | 2,899 % |
| březen | 2,635 % |
| duben | 1,976 % |
| květen | 1,842 % |
| červen | 1,711 % |
| červenec | 1,842 % |
| srpen | 1,711 % |
| září | 2,237 % |
| říjen | 2,632 % |
| listopad | 2,368 % |
| prosinec | 2,763 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,694 % |
| únor | 3,298 % |
| březen | 2,902 % |
| duben | 3,166 % |
| květen | 3,030 % |
| červen | 2,899 % |
| červenec | 3,030 % |
| srpen | 2,635 % |
| září | 2,767 % |
| říjen | 2,503 % |
| listopad | 2,503 % |
| prosinec | 3,426 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,478 % |
| červen | 4,485 % |
| září | 4,090 % |
| říjen | 3,694 % |
| listopad | 4,354 % |
| prosinec | 4,090 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,664 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,310 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,790 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,804 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,915 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,072 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,685 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,914 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Cerhovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Cerhovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Beroun | 14 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Cerhovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 28 264 a následují muži s podílem 39,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 61 870 | 100,0 % |
| Muži | 24 296 | 39,3 % |
| Ženy | 28 264 | 45,7 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Cerhovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 552 | 5,0 % |
| 20 až 24 | 6 105 | 11,9 % |
| 25 až 29 | 5 240 | 10,3 % |
| 30 až 34 | 5 809 | 11,4 % |
| 35 až 39 | 6 146 | 12,0 % |
| 40 až 44 | 5 532 | 10,8 % |
| 45 až 49 | 5 250 | 10,3 % |
| 50 až 54 | 5 664 | 11,1 % |
| 55 až 59 | 6 315 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 2 300 | 4,5 % |
| Od 65 a více let | 176 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Cerhovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 121 | 0,2 % |
| Základní | 14 242 | 27,9 % |
| Vyučení | 17 868 | 35,0 % |
| Střední bez maturity | 1 586 | 3,1 % |
| Vyučení s maturitou | 2 311 | 4,5 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 462 | 2,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 9 905 | 19,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 539 | 1,1 % |
| Vysokoškolské | 3 055 | 6,0 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Cerhovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 789 | 30,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 10 252 | 20,1 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 5 221 | 10,2 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 986 | 7,8 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 7 260 | 14,2 % |
| Více než 24 měsíců | 8 581 | 16,8 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Dělníci v oblasti výstavby budovBulat - Construct s.r.o. | Aktivní |
Operátor výrobyFOODISH s.r.o. | Aktivní |
Dělníci v oblasti výstavby budovBulat - Construct s.r.o. | Aktivní |
Dělníci v oblasti výstavby budovBulat - Construct s.r.o. | Aktivní |
Pracovníci ve výroběMALIK TRADING.CO s.r.o. | Aktivní |
Učitel/učitelka MŠZákladní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun, příspěvková organizace | Aktivní |
Operátor výrobyNovares CZ Cerhovice s.r.o. | Aktivní |
Ptracovník recepce - vrátniceRH Servis Plzeň, s.r.o. | Aktivní |
Montážní dělníci výrobků z pryže a plastůNovares CZ Cerhovice s.r.o. | Aktivní |
Operátor výrobyFOODISH s.r.o. | Aktivní |
Učitelé na 1. stupni základních školZákladní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun, příspěvková organizace | Aktivní |
Učitelé na 2. stupni základních školZákladní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun, příspěvková organizace | Aktivní |
Vedoucí směnyRaben Logistics Czech s.r.o. | Aktivní |
Seřizovaž - obsluha strojů na výrobu a zpracováníNovares CZ Cerhovice s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušeníFOODISH s.r.o. | Neaktivní |
Seřizovač strojů (údržbář) v Cerhovicích, PO-PÁ 6:00-14:30FOODISH s.r.o. | Neaktivní |
Operátor výroby (Mlýn, Čistička & Stroj na půlení hrachu), M/ŽFOODISH s.r.o. | Neaktivní |
Disponent/ka logistiky M/ŽFOODISH s.r.o. | Neaktivní |
Manažer / Manažerka výrobního úseku (mlynářská výroba), M/ŽFOODISH s.r.o. | Neaktivní |
Asistent/asistentka pedagoga v MŠZákladní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun, příspěvková organizace | Neaktivní |
Technik automatizaceNovares CZ Cerhovice s.r.o. | Neaktivní |
Pracovník ve výroběMALIK TRADING.CO s.r.o. | Neaktivní |
Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)KRAVSOVO s.r.o. | Neaktivní |
Učitelé na 2. stupni základních školZákladní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun, příspěvková organizace | Neaktivní |
APG LEADER - KvalitaNovares CZ Cerhovice s.r.o. | Neaktivní |
Učitelé na 1. stupni základních školZákladní škola a Mateřská škola Cerhovice, okres Beroun, příspěvková organizace | Neaktivní |
Seřizovač strojů (údržbář) v CerhovicíchFOODISH s.r.o. | Neaktivní |
Pracovník recepce - vrátniceRH Servis Plzeň, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné