Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Sázavě a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (15) a pracovní pozice od 11 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Benešov. Nejvíce pracovních míst nabízí KAVALIER Boro s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 35 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,79 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Sázavě. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 859 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,79 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Sázavě nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 13 |
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,528 % |
| únor | 1,740 % |
| březen | 1,868 % |
| duben | 1,868 % |
| květen | 1,866 % |
| červen | 1,700 % |
| červenec | 1,617 % |
| srpen | 1,575 % |
| září | 1,824 % |
| říjen | 1,990 % |
| listopad | 1,866 % |
| prosinec | 2,073 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,530 % |
| únor | 2,619 % |
| březen | 2,397 % |
| duben | 2,042 % |
| květen | 2,042 % |
| červen | 2,130 % |
| červenec | 2,264 % |
| srpen | 2,175 % |
| září | 1,820 % |
| říjen | 1,642 % |
| listopad | 1,868 % |
| prosinec | 1,570 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,364 % |
| únor | 1,540 % |
| březen | 1,585 % |
| duben | 1,585 % |
| květen | 1,509 % |
| červen | 1,376 % |
| červenec | 1,198 % |
| srpen | 1,465 % |
| září | 1,731 % |
| říjen | 2,175 % |
| listopad | 2,264 % |
| prosinec | 2,219 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,800 % |
| únor | 1,975 % |
| březen | 2,063 % |
| duben | 2,283 % |
| květen | 2,113 % |
| červen | 1,849 % |
| červenec | 1,717 % |
| srpen | 1,805 % |
| září | 1,496 % |
| říjen | 1,408 % |
| listopad | 1,276 % |
| prosinec | 1,364 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,828 % |
| únor | 1,523 % |
| březen | 1,697 % |
| duben | 2,089 % |
| květen | 2,371 % |
| červen | 2,414 % |
| červenec | 2,634 % |
| srpen | 2,151 % |
| září | 1,712 % |
| říjen | 1,493 % |
| listopad | 1,624 % |
| prosinec | 1,580 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,509 % |
| únor | 1,207 % |
| březen | 1,164 % |
| duben | 0,776 % |
| květen | 0,870 % |
| červen | 0,957 % |
| červenec | 1,218 % |
| srpen | 0,827 % |
| září | 1,044 % |
| říjen | 1,436 % |
| listopad | 1,480 % |
| prosinec | 1,654 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,600 % |
| únor | 1,305 % |
| březen | 1,347 % |
| duben | 1,137 % |
| květen | 0,991 % |
| červen | 1,164 % |
| červenec | 1,250 % |
| srpen | 1,121 % |
| září | 0,948 % |
| říjen | 1,207 % |
| listopad | 1,336 % |
| prosinec | 1,250 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,208 % |
| únor | 2,126 % |
| březen | 2,249 % |
| duben | 2,126 % |
| květen | 2,105 % |
| červen | 2,105 % |
| červenec | 2,105 % |
| srpen | 1,979 % |
| září | 1,853 % |
| říjen | 1,474 % |
| listopad | 1,347 % |
| prosinec | 1,263 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,615 % |
| únor | 3,576 % |
| březen | 3,337 % |
| duben | 2,821 % |
| květen | 2,535 % |
| červen | 2,657 % |
| červenec | 2,698 % |
| srpen | 2,617 % |
| září | 2,453 % |
| říjen | 2,330 % |
| listopad | 1,962 % |
| prosinec | 1,922 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,344 % |
| červen | 3,377 % |
| září | 3,576 % |
| říjen | 3,139 % |
| listopad | 3,099 % |
| prosinec | 3,218 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,304 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,561 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,771 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,019 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,065 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,529 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,451 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,629 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Sázavě nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Sázavě.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Benešov | 15 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Sázavě a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 22 752 a následují muži s podílem 40,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 51 674 | 100,0 % |
| Muži | 20 775 | 40,2 % |
| Ženy | 22 752 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Sázavy ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 953 | 4,6 % |
| 20 až 24 | 5 732 | 13,5 % |
| 25 až 29 | 4 657 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 4 770 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 4 781 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 4 239 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 3 981 | 9,4 % |
| 50 až 54 | 4 938 | 11,6 % |
| 55 až 59 | 5 577 | 13,1 % |
| 60 až 64 | 1 837 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 94 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Sázavě a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 75 | 0,2 % |
| Základní | 7 546 | 17,7 % |
| Vyučení | 18 065 | 42,4 % |
| Střední bez maturity | 1 060 | 2,5 % |
| Vyučení s maturitou | 2 732 | 6,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 211 | 2,8 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 8 664 | 20,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 528 | 1,2 % |
| Vysokoškolské | 2 678 | 6,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Sázavě a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 18 400 | 43,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 896 | 23,3 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 224 | 9,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 017 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 4 369 | 10,3 % |
| Více než 24 měsíců | 2 653 | 6,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Ruční baliči, plniči a etiketovačiKAVALIER Boro s.r.o. | Aktivní |
Ruční baliči, plniči a etiketovačiKAVALIER Boro s.r.o. | Aktivní |
Obsluha strojů a zařízení na výrobu sklaKAVALIER Boro s.r.o. | Aktivní |
Obsluha strojů a zařízení na výrobu sklaKAVALIER Boro s.r.o. | Aktivní |
Obsluha strojů a zařízení na výrobu sklaKAVALIER Boro s.r.o. | Aktivní |
Obsluha stroje M/ŽMonterrey Group s.r.o. | Aktivní |
Marketingový asistent M/ŽMonterrey Group s.r.o. | Aktivní |
Asistent/ka pedagogaDětský domov a Školní jídelna, Sázava, Benešovská 7 | Aktivní |
Uklízeč/kaDětský domov a Školní jídelna, Sázava, Benešovská 7 | Aktivní |
Dělník/ce ve výrobě sklaKAVALIER Boro s.r.o. | Aktivní |
Pomocná síla v kuchyni M/ŽJaromír Proučil | Aktivní |
Prodavač/ka masa a uzenářských výrobkůMaso - Třebovle s.r.o. | Aktivní |
Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)Stavitelství MAAD s.r.o. | Aktivní |
Dělník/ce ve výrobě sklaKAVALIER Boro s.r.o. | Aktivní |
Obsluha strojů a zařízení na výrobu sklaKAVALIERGLASS, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Policista/policistka (výkon práce Benešov Jiráskova 993)Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | Neaktivní |
Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)Dětský domov a Školní jídelna, Sázava, Benešovská 7 | Neaktivní |
Obsluha strojů a zařízení, dělník ve výrobě sklaGavalier service s.r.o. | Neaktivní |
Kuchař/kaJaromír Proučil | Neaktivní |
Řidiči vysokozdvižných vozíkůKAVALIER Boro s.r.o. | Neaktivní |
InstalatérKAVALIER Boro s.r.o. | Neaktivní |
Asistenti pedagogůDětský domov a Školní jídelna, Sázava, Benešovská 7 | Neaktivní |
Pomocný dělník ve výrobě M/ŽMonterrey Group s.r.o. | Neaktivní |
Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená/Operátor výrobyGavalier service s.r.o. | Neaktivní |
Operátor výrobyRAKMONT CZ, s.r.o. | Neaktivní |
Obsluha strojů a zařízení na výrobu sklaKAVALIER Boro s.r.o. | Neaktivní |
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)KAVALIERGLASS, a.s. | Neaktivní |
Policista/policistka (výkon práce Benešov Jiráskova 993)Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | Neaktivní |
Kuchař/kaRestaurace U Libora, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné