Volná pracovní místa v Netvořicích

Hledáte dobře placenou práci v Netvořicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (6) a pracovní pozice od 7 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Benešov. Nejvíce pracovních míst nabízí ROYAX, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 45 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,18 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Benešov
 (Benešov)
Bernartice
 (Benešov)
Bílkovice
 (Benešov)
Blažejovice
 (Benešov)
Borovnice
 (Benešov)
Bukovany
 (Benešov)
Bystřice
 (Benešov)
Čakov
 (Benešov)
Čechtice
 (Benešov)
Čerčany
 (Benešov)
Červený Újezd
 (Benešov)
Český Šternberk
 (Benešov)
Chářovice
 (Benešov)
Chleby
 (Benešov)
Chlístov
 (Benešov)
Chlum
 (Benešov)
Chmelná
 (Benešov)
Chocerady
 (Benešov)
Choratice
 (Benešov)
Chotýšany
 (Benešov)
Chrášťany
 (Benešov)
Ctiboř
 (Benešov)
Čtyřkoly
 (Benešov)
Děkanovice
 (Benešov)
Divišov
 (Benešov)
Dolní Kralovice
 (Benešov)
Drahňovice
 (Benešov)
Dunice
 (Benešov)
Heřmaničky
 (Benešov)
Hradiště
 (Benešov)
Hulice
 (Benešov)
Hvězdonice
 (Benešov)
Jankov
 (Benešov)
Javorník
 (Benešov)
Ješetice
 (Benešov)
Kamberk
 (Benešov)
Keblov
 (Benešov)
Kladruby
 (Benešov)
Kondrac
 (Benešov)
Kozmice
 (Benešov)
Křečovice
 (Benešov)
Krhanice
 (Benešov)
Křivsoudov
 (Benešov)
Krňany
 (Benešov)
Kuňovice
 (Benešov)
Lešany
 (Benešov)
Libež
 (Benešov)
Litichovice
 (Benešov)
Loket
 (Benešov)
Louňovice pod Blaníkem
 (Benešov)
Lštění
 (Benešov)
Maršovice
 (Benešov)
Mezno
 (Benešov)
Miličín
 (Benešov)
Miřetice
 (Benešov)
Mnichovice
 (Benešov)
Mrač
 (Benešov)
Načeradec
 (Benešov)
Nespeky
 (Benešov)
Netvořice
 (Benešov)
Neustupov
 (Benešov)
Neveklov
 (Benešov)
Olbramovice
 (Benešov)
Ostředek
 (Benešov)
Ostrov
 (Benešov)
Pavlovice
 (Benešov)
Petroupim
 (Benešov)
Popovice
 (Benešov)
Poříčí nad Sázavou
 (Benešov)
Postupice
 (Benešov)
Pravonín
 (Benešov)
Přestavlky u Čerčan
 (Benešov)
Psáře
 (Benešov)
Pyšely
 (Benešov)
Rabyně
 (Benešov)
Radošovice
 (Benešov)
Rataje
 (Benešov)
Ratměřice
 (Benešov)
Řehenice
 (Benešov)
Řimovice
 (Benešov)
Sázava
 (Benešov)
Šetějovice
 (Benešov)
Slověnice
 (Benešov)
Smilkov
 (Benešov)
Snět
 (Benešov)
Soběhrdy
 (Benešov)
Soutice
 (Benešov)
Stranný
 (Benešov)
Střezimíř
 (Benešov)
Strojetice
 (Benešov)
Struhařov
 (Benešov)
Studený
 (Benešov)
Tehov
 (Benešov)
Teplýšovice
 (Benešov)
Tichonice
 (Benešov)
Tisem
 (Benešov)
Tomice
 (Benešov)
Třebešice
 (Benešov)
Trhový Štěpánov
 (Benešov)
Týnec nad Sázavou
 (Benešov)
Václavice
 (Benešov)
Veliš
 (Benešov)
Vlašim
 (Benešov)
Vodslivy
 (Benešov)
Vojkov
 (Benešov)
Votice
 (Benešov)
Vracovice
 (Benešov)
Vranov
 (Benešov)
Vrchotovy Janovice
 (Benešov)
Všechlapy
 (Benešov)
Vysoký Újezd
 (Benešov)
Xaverov
 (Benešov)
Zdislavice
 (Benešov)
Zvěstov
 (Benešov)
Aktivní pracovní místa
6
Poslední změna: 6.11.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
2,18 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
45 000 Kč
Zaměstnavatel: ROYAX, s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
ROYAX, s.r.o.
Aktivní nabídky: 4

Aktuální nabídka práce v Netvořicích

Tesař, truhlář M/Ž
ROYAX, s.r.o. Před 10 dny 35 000 Kč – 40 000 Kč Netvořice
Specialista přestavby vozů M/Ž
ROYAX, s.r.o. Před 10 dny 30 000 Kč – 40 000 Kč Netvořice
Montážní pracovník do výroby M/Ž
ROYAX, s.r.o. Před 10 dny 30 000 Kč – 40 000 Kč Netvořice
Autoelektrikář/ka
ROYAX, s.r.o. Před 10 dny 35 000 Kč – 45 000 Kč Netvořice
číšníci/servírky
Jaroslav Hertl Před 48 dny od 22 500 Kč Netvořice
Asistent / Asistentka obchodního oddělení
PK profiles s.r.o. Před 107 dny 30 000 Kč – 40 000 Kč Netvořice

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Netvořicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 196 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,18 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Netvořicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč3
35–44 tis. Kč2
do 24 999 Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,834 %
únor2,564 %
březen2,429 %
duben2,294 %
květen2,429 %
červen2,024 %
červenec1,889 %
srpen1,889 %
září2,159 %
říjen2,159 %
listopad1,889 %
prosinec1,619 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,264 %
únor1,264 %
březen0,562 %
duben0,702 %
květen1,685 %
červen0,702 %
červenec0,843 %
srpen1,124 %
září2,107 %
říjen2,388 %
listopad2,699 %
prosinec2,834 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,377 %
únor1,653 %
březen1,791 %
duben1,515 %
květen2,528 %
červen3,230 %
červenec2,809 %
srpen2,809 %
září2,669 %
říjen2,247 %
listopad2,247 %
prosinec1,826 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,333 %
únor3,194 %
březen3,056 %
duben2,778 %
květen1,928 %
červen1,515 %
červenec2,066 %
srpen2,066 %
září1,377 %
říjen0,689 %
listopad0,964 %
prosinec0,964 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,119 %
únor0,979 %
březen1,259 %
duben1,678 %
květen1,389 %
červen1,250 %
červenec2,361 %
srpen2,361 %
září3,056 %
říjen2,778 %
listopad2,778 %
prosinec2,500 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,007 %
únor1,295 %
březen1,151 %
duben0,863 %
květen0,699 %
červen1,399 %
červenec1,399 %
srpen1,538 %
září1,259 %
říjen0,979 %
listopad0,979 %
prosinec0,979 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,702 %
únor1,418 %
březen1,702 %
duben1,702 %
květen1,295 %
červen1,295 %
červenec1,727 %
srpen1,871 %
září2,302 %
říjen1,727 %
listopad1,439 %
prosinec1,583 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,425 %
únor3,425 %
březen2,329 %
duben1,918 %
květen2,270 %
červen1,986 %
červenec2,270 %
srpen2,411 %
září2,270 %
říjen1,844 %
listopad1,844 %
prosinec1,560 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,914 %
únor4,914 %
březen3,320 %
duben3,718 %
květen2,877 %
červen3,151 %
červenec3,562 %
srpen4,110 %
září3,151 %
říjen2,877 %
listopad2,603 %
prosinec2,877 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen2,756 %
červen2,789 %
září4,117 %
říjen3,851 %
listopad3,984 %
prosinec4,117 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,150 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,269 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,423 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,435 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,218 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,964 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,325 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,837 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Netvořicích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
ROYAX, s.r.o.4
Jaroslav Hertl1
PK profiles s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Netvořicích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Benešov6

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Netvořicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 22 752 a následují muži s podílem 40,2 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem51 674100,0 %
Muži20 77540,2 %
Ženy22 75244,0 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Netvořic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let1 9534,6 %
20 až 245 73213,5 %
25 až 294 65710,9 %
30 až 344 77011,2 %
35 až 394 78111,2 %
40 až 444 23910,0 %
45 až 493 9819,4 %
50 až 544 93811,6 %
55 až 595 57713,1 %
60 až 641 8374,3 %
Od 65 a více let940,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Netvořicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné750,2 %
Základní7 54617,7 %
Vyučení18 06542,4 %
Střední bez maturity1 0602,5 %
Vyučení s maturitou2 7326,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 2112,8 %
Úplné střední odborné s maturitou8 66420,4 %
Vyšší odborné vzdělání5281,2 %
Vysokoškolské2 6786,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Netvořicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců18 40043,2 %
Více než 3 až 6 měsíců9 89623,3 %
Více než 6 až 9 měsíců4 2249,9 %
Více než 9 až 12 měsíců3 0177,1 %
Více než 12 až 24 měsíců4 36910,3 %
Více než 24 měsíců2 6536,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Tesař, truhlář M/Ž

ROYAX, s.r.o.

Aktivní

Specialista přestavby vozů M/Ž

ROYAX, s.r.o.

Aktivní

Montážní pracovník do výroby M/Ž

ROYAX, s.r.o.

Aktivní

Autoelektrikář/ka

ROYAX, s.r.o.

Aktivní

číšníci/servírky

Jaroslav Hertl

Aktivní

Asistent / Asistentka obchodního oddělení

PK profiles s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Vedoucí směny pro linku na zpracování přírodních vláken M/Ž

FiberDrax s.r.o.

Neaktivní

Skladník/ice, manipulant/ka

D.S.M. Praha s.r.o.

Neaktivní

Koordinátor pro administrativu a logistiku M/Ž

ROYAX, s.r.o.

Neaktivní

Pracovník přepážky - specialista M/Ž

Česká pošta, s.p.

Neaktivní

Pracovník přepážky - specialista M/Ž

Česká pošta, s.p.

Neaktivní

Svářeč/ka M/Ž

GALMET, spol. s r.o.

Neaktivní

Řidič/ka vysokozdvižného vozíku M/Ž

GALMET, spol. s r.o.

Neaktivní

Brusič/ka M/Ž

GALMET, spol. s r.o.

Neaktivní