Volná pracovní místa v Čerčanech

Hledáte dobře placenou práci v Čerčanech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (11) a pracovní pozice od 6 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Benešov. Nejvíce pracovních míst nabízí Tiferet s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 70 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,89 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Benešov
 (Benešov)
Bernartice
 (Benešov)
Bílkovice
 (Benešov)
Blažejovice
 (Benešov)
Borovnice
 (Benešov)
Bukovany
 (Benešov)
Bystřice
 (Benešov)
Čakov
 (Benešov)
Čechtice
 (Benešov)
Čerčany
 (Benešov)
Červený Újezd
 (Benešov)
Český Šternberk
 (Benešov)
Chářovice
 (Benešov)
Chleby
 (Benešov)
Chlístov
 (Benešov)
Chlum
 (Benešov)
Chmelná
 (Benešov)
Chocerady
 (Benešov)
Choratice
 (Benešov)
Chotýšany
 (Benešov)
Chrášťany
 (Benešov)
Ctiboř
 (Benešov)
Čtyřkoly
 (Benešov)
Děkanovice
 (Benešov)
Divišov
 (Benešov)
Dolní Kralovice
 (Benešov)
Drahňovice
 (Benešov)
Dunice
 (Benešov)
Heřmaničky
 (Benešov)
Hradiště
 (Benešov)
Hulice
 (Benešov)
Hvězdonice
 (Benešov)
Jankov
 (Benešov)
Javorník
 (Benešov)
Ješetice
 (Benešov)
Kamberk
 (Benešov)
Keblov
 (Benešov)
Kladruby
 (Benešov)
Kondrac
 (Benešov)
Kozmice
 (Benešov)
Křečovice
 (Benešov)
Krhanice
 (Benešov)
Křivsoudov
 (Benešov)
Krňany
 (Benešov)
Kuňovice
 (Benešov)
Lešany
 (Benešov)
Libež
 (Benešov)
Litichovice
 (Benešov)
Loket
 (Benešov)
Louňovice pod Blaníkem
 (Benešov)
Lštění
 (Benešov)
Maršovice
 (Benešov)
Mezno
 (Benešov)
Miličín
 (Benešov)
Miřetice
 (Benešov)
Mnichovice
 (Benešov)
Mrač
 (Benešov)
Načeradec
 (Benešov)
Nespeky
 (Benešov)
Netvořice
 (Benešov)
Neustupov
 (Benešov)
Neveklov
 (Benešov)
Olbramovice
 (Benešov)
Ostředek
 (Benešov)
Ostrov
 (Benešov)
Pavlovice
 (Benešov)
Petroupim
 (Benešov)
Popovice
 (Benešov)
Poříčí nad Sázavou
 (Benešov)
Postupice
 (Benešov)
Pravonín
 (Benešov)
Přestavlky u Čerčan
 (Benešov)
Psáře
 (Benešov)
Pyšely
 (Benešov)
Rabyně
 (Benešov)
Radošovice
 (Benešov)
Rataje
 (Benešov)
Ratměřice
 (Benešov)
Řehenice
 (Benešov)
Řimovice
 (Benešov)
Sázava
 (Benešov)
Šetějovice
 (Benešov)
Slověnice
 (Benešov)
Smilkov
 (Benešov)
Snět
 (Benešov)
Soběhrdy
 (Benešov)
Soutice
 (Benešov)
Stranný
 (Benešov)
Střezimíř
 (Benešov)
Strojetice
 (Benešov)
Struhařov
 (Benešov)
Studený
 (Benešov)
Tehov
 (Benešov)
Teplýšovice
 (Benešov)
Tichonice
 (Benešov)
Tisem
 (Benešov)
Tomice
 (Benešov)
Třebešice
 (Benešov)
Trhový Štěpánov
 (Benešov)
Týnec nad Sázavou
 (Benešov)
Václavice
 (Benešov)
Veliš
 (Benešov)
Vlašim
 (Benešov)
Vodslivy
 (Benešov)
Vojkov
 (Benešov)
Votice
 (Benešov)
Vracovice
 (Benešov)
Vranov
 (Benešov)
Vrchotovy Janovice
 (Benešov)
Všechlapy
 (Benešov)
Vysoký Újezd
 (Benešov)
Xaverov
 (Benešov)
Zdislavice
 (Benešov)
Zvěstov
 (Benešov)
Aktivní pracovní místa
11
Poslední změna: 6.11.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
1,89 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
70 000 Kč
Zaměstnavatel: TŘI, z.ú.
Nejaktivnější zaměstnavatel
Tiferet s.r.o.
Aktivní nabídky: 3

Aktuální nabídka práce v Čerčanech

Řidič/ka tahačů
Tiferet s.r.o. Před 21 dny od 22 400 Kč Čerčany
Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky M/Ž
TalentFlow s.r.o. Před 22 dny od 145 Kč Čerčany
Montážní dělníci ostatních výrobků M/Ž
TalentFlow s.r.o. Před 22 dny od 140 Kč Čerčany
Fyzioterapeut/ka
TŘI, z.ú. Před 31 dny 60 000 Kč – 70 000 Kč Čerčany
Pečovatel/ka M/Ž
TŘI, z.ú. Před 36 dny 28 000 Kč – 30 000 Kč Čerčany
Řidič/ka sk. C
Folprecht s.r.o. Před 43 dny 50 000 Kč – 55 000 Kč Čerčany
Řidič/ka VZV
ŽPSV s.r.o. Před 57 dny 33 000 Kč – 36 000 Kč Čerčany
Truhlář/truhlářka
ŽPSV s.r.o. Před 57 dny 37 000 Kč – 40 000 Kč Čerčany

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Čerčanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 3 162 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,89 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Čerčanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč4
do 24 999 Kč3
45–59 tis. Kč2
35–44 tis. Kč1
60 tis. Kč a více1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,451 %
únor1,720 %
březen1,827 %
duben1,720 %
květen1,697 %
červen1,591 %
červenec1,803 %
srpen2,015 %
září2,121 %
říjen2,280 %
listopad2,068 %
prosinec2,386 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,911 %
únor1,025 %
březen1,196 %
duben0,683 %
květen1,139 %
červen1,025 %
červenec1,025 %
srpen1,139 %
září1,139 %
říjen1,253 %
listopad1,397 %
prosinec1,290 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,425 %
únor1,538 %
březen1,425 %
duben1,538 %
květen1,481 %
červen1,367 %
červenec1,538 %
srpen1,310 %
září1,139 %
říjen1,253 %
listopad1,082 %
prosinec0,968 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,709 %
únor2,822 %
březen2,540 %
duben2,596 %
květen2,393 %
červen2,279 %
červenec2,792 %
srpen2,621 %
září1,994 %
říjen1,823 %
listopad1,140 %
prosinec1,254 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,479 %
únor1,536 %
březen1,706 %
duben1,877 %
květen1,749 %
červen1,975 %
červenec2,370 %
srpen2,257 %
září2,032 %
říjen2,032 %
listopad2,427 %
prosinec2,314 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden0,912 %
únor1,140 %
březen1,197 %
duben1,254 %
květen1,195 %
červen1,422 %
červenec1,536 %
srpen1,479 %
září1,308 %
říjen1,081 %
listopad1,081 %
prosinec1,024 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,676 %
únor1,564 %
březen1,341 %
duben1,117 %
květen1,254 %
červen1,254 %
červenec1,425 %
srpen1,425 %
září1,197 %
říjen1,083 %
listopad1,197 %
prosinec1,026 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,850 %
únor1,457 %
březen1,457 %
duben1,345 %
květen1,397 %
červen1,229 %
červenec1,229 %
srpen1,564 %
září1,732 %
říjen1,508 %
listopad1,453 %
prosinec1,397 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,471 %
únor3,191 %
březen2,912 %
duben2,576 %
květen2,298 %
červen2,298 %
červenec2,298 %
srpen2,354 %
září2,130 %
říjen2,018 %
listopad1,962 %
prosinec2,130 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen3,538 %
červen3,080 %
září4,087 %
říjen3,359 %
listopad3,080 %
prosinec3,024 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,146 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,056 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,675 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,870 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,614 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,716 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,835 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,844 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Čerčanech nejvíce aktivních nabídek práce.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Čerčanech.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Benešov11

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Čerčanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 22 752 a následují muži s podílem 40,2 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem51 674100,0 %
Muži20 77540,2 %
Ženy22 75244,0 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Čerčan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let1 9534,6 %
20 až 245 73213,5 %
25 až 294 65710,9 %
30 až 344 77011,2 %
35 až 394 78111,2 %
40 až 444 23910,0 %
45 až 493 9819,4 %
50 až 544 93811,6 %
55 až 595 57713,1 %
60 až 641 8374,3 %
Od 65 a více let940,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Čerčanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné750,2 %
Základní7 54617,7 %
Vyučení18 06542,4 %
Střední bez maturity1 0602,5 %
Vyučení s maturitou2 7326,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 2112,8 %
Úplné střední odborné s maturitou8 66420,4 %
Vyšší odborné vzdělání5281,2 %
Vysokoškolské2 6786,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Čerčanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců18 40043,2 %
Více než 3 až 6 měsíců9 89623,3 %
Více než 6 až 9 měsíců4 2249,9 %
Více než 9 až 12 měsíců3 0177,1 %
Více než 12 až 24 měsíců4 36910,3 %
Více než 24 měsíců2 6536,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Řidič/ka tahačů

Tiferet s.r.o.

Aktivní

Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky M/Ž

TalentFlow s.r.o.

Aktivní

Montážní dělníci ostatních výrobků M/Ž

TalentFlow s.r.o.

Aktivní

Fyzioterapeut/ka

TŘI, z.ú.

Aktivní

Pečovatel/ka M/Ž

TŘI, z.ú.

Aktivní

Řidič/ka sk. C

Folprecht s.r.o.

Aktivní

Řidič/ka VZV

ŽPSV s.r.o.

Aktivní

Truhlář/truhlářka

ŽPSV s.r.o.

Aktivní

Řidič/ka tahačů

Tiferet s.r.o.

Aktivní

Řidič/ka sk. C

Folprecht s.r.o.

Aktivní

Řidič/ka tahačů

Tiferet s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Řidiči tahačů M/Ž

Tiferet s.r.o.

Neaktivní

Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky M/Ž

TalentFlow s.r.o.

Neaktivní

Montážní dělníci ostatních výrobků M/Ž

TalentFlow s.r.o.

Neaktivní

prodavač,prodavačka

Karho s.r.o

Neaktivní

Řidič/ka sk. C

Folprecht s.r.o.

Neaktivní