Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Bystřici a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (6) a pracovní pozice od 11 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Benešov. Nejvíce pracovních míst nabízí ALPLA, spol. s r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,85 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Bystřici. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 4 688 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,85 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Bystřici nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,705 % |
| únor | 1,842 % |
| březen | 1,910 % |
| duben | 1,910 % |
| květen | 2,029 % |
| červen | 1,962 % |
| červenec | 2,062 % |
| srpen | 1,829 % |
| září | 1,596 % |
| říjen | 1,630 % |
| listopad | 1,862 % |
| prosinec | 1,862 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,364 % |
| únor | 1,783 % |
| březen | 1,818 % |
| duben | 1,713 % |
| květen | 1,538 % |
| červen | 1,154 % |
| červenec | 1,364 % |
| srpen | 1,643 % |
| září | 1,503 % |
| říjen | 1,608 % |
| listopad | 1,739 % |
| prosinec | 1,671 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,466 % |
| únor | 1,431 % |
| březen | 1,431 % |
| duben | 1,466 % |
| květen | 1,329 % |
| červen | 1,434 % |
| červenec | 1,294 % |
| srpen | 1,259 % |
| září | 1,538 % |
| říjen | 1,643 % |
| listopad | 1,503 % |
| prosinec | 1,434 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,529 % |
| únor | 2,290 % |
| březen | 2,256 % |
| duben | 2,358 % |
| květen | 2,024 % |
| červen | 1,640 % |
| červenec | 1,501 % |
| srpen | 1,710 % |
| září | 2,094 % |
| říjen | 2,059 % |
| listopad | 1,955 % |
| prosinec | 1,640 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,556 % |
| únor | 1,487 % |
| březen | 1,452 % |
| duben | 2,006 % |
| květen | 2,085 % |
| červen | 2,016 % |
| červenec | 2,461 % |
| srpen | 2,461 % |
| září | 2,495 % |
| říjen | 2,632 % |
| listopad | 2,495 % |
| prosinec | 2,427 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,789 % |
| únor | 1,579 % |
| březen | 1,509 % |
| duben | 1,509 % |
| květen | 1,591 % |
| červen | 1,729 % |
| červenec | 1,556 % |
| srpen | 1,487 % |
| září | 1,383 % |
| říjen | 1,383 % |
| listopad | 1,210 % |
| prosinec | 1,521 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,862 % |
| únor | 1,546 % |
| březen | 1,476 % |
| duben | 1,300 % |
| květen | 1,088 % |
| červen | 1,088 % |
| červenec | 1,439 % |
| srpen | 1,544 % |
| září | 1,368 % |
| říjen | 1,544 % |
| listopad | 1,614 % |
| prosinec | 1,474 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,551 % |
| únor | 2,306 % |
| březen | 2,516 % |
| duben | 2,131 % |
| květen | 1,897 % |
| červen | 1,933 % |
| červenec | 2,003 % |
| srpen | 1,968 % |
| září | 2,003 % |
| říjen | 1,616 % |
| listopad | 1,862 % |
| prosinec | 2,003 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,475 % |
| únor | 3,370 % |
| březen | 2,641 % |
| duben | 2,467 % |
| květen | 2,306 % |
| červen | 2,131 % |
| červenec | 2,690 % |
| srpen | 2,900 % |
| září | 2,795 % |
| říjen | 2,376 % |
| listopad | 2,061 % |
| prosinec | 2,481 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,707 % |
| červen | 3,370 % |
| září | 3,162 % |
| říjen | 3,231 % |
| listopad | 2,849 % |
| prosinec | 3,301 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,673 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,294 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,705 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,242 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,969 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,172 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,360 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,209 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Bystřici nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| ALPLA, spol. s r.o. | 1 |
| DBA poradenství s.r.o. | 1 |
| Elmoz Czech, s.r.o. | 1 |
| JS Tender s.r.o. | 1 |
| KVARTO s.r.o. | 1 |
| PROJECTION Company s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Bystřici.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Benešov | 6 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Bystřici a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 22 752 a následují muži s podílem 40,2 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 51 674 | 100,0 % |
| Muži | 20 775 | 40,2 % |
| Ženy | 22 752 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Bystřice ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 1 953 | 4,6 % |
| 20 až 24 | 5 732 | 13,5 % |
| 25 až 29 | 4 657 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 4 770 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 4 781 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 4 239 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 3 981 | 9,4 % |
| 50 až 54 | 4 938 | 11,6 % |
| 55 až 59 | 5 577 | 13,1 % |
| 60 až 64 | 1 837 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 94 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Bystřici a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 75 | 0,2 % |
| Základní | 7 546 | 17,7 % |
| Vyučení | 18 065 | 42,4 % |
| Střední bez maturity | 1 060 | 2,5 % |
| Vyučení s maturitou | 2 732 | 6,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 211 | 2,8 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 8 664 | 20,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 528 | 1,2 % |
| Vysokoškolské | 2 678 | 6,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Bystřici a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 18 400 | 43,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 896 | 23,3 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 224 | 9,9 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 017 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 4 369 | 10,3 % |
| Více než 24 měsíců | 2 653 | 6,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
prodavač/prodavačka masa a uzeninJS Tender s.r.o. | Aktivní |
Balič/ka ve výrobě m/žALPLA, spol. s r.o. | Aktivní |
Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení M/ŽElmoz Czech, s.r.o. | Aktivní |
Servisní technik/čkaKVARTO s.r.o. | Aktivní |
Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech M/ŽPROJECTION Company s.r.o. | Aktivní |
Vedoucí stavebních prací M/ŽDBA poradenství s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
SALES TRAINEE s AJ m/ž - šance pro absolventyALPLA, spol. s r.o. | Neaktivní |
Absolventský trainee program v technickém provozu - junior m/ž - šance pro absolventyALPLA, spol. s r.o. | Neaktivní |
Řidič/ka - nákladního automobilu pro vnitrostátní dopravuMBART - servis s.r.o. | Neaktivní |
Ošetřovatel/ka hospodářských zvířatDZV NOVA, a.s. | Neaktivní |
Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízeníElmoz Czech, s.r.o. | Neaktivní |
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojůSchürmann s.r.o. | Neaktivní |
Řidič/ka skupiny C, profesní průkaz a karta řidiče, skupina E výhodouLukáš Otradovec | Neaktivní |
Prodavač/kaJEDNOTA Benešov, družstvo | Neaktivní |
ÚčetníDZV NOVA, a.s. | Neaktivní |
Osoby bez pracovního zařazeníSchürmann s.r.o. | Neaktivní |
Balič/ka ve výrobě m/žALPLA, spol. s r.o. | Neaktivní |
Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - obsluha samochodného krmného vozuDZV NOVA, a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné