Volná pracovní místa v Břasích

Hledáte dobře placenou práci v Břasích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Rokycany. Nejvíce pracovních míst nabízí COOP Hořovice, družstvo a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 27 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,76 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bezděkov
 (Rokycany)
Břasy
 (Rokycany)
Březina
 (Rokycany)
Bujesily
 (Rokycany)
Bušovice
 (Rokycany)
Cekov
 (Rokycany)
Cheznovice
 (Rokycany)
Chlum
 (Rokycany)
Chomle
 (Rokycany)
Čilá
 (Rokycany)
Dobřív
 (Rokycany)
Drahoňův Újezd
 (Rokycany)
Ejpovice
 (Rokycany)
Hlohovice
 (Rokycany)
Holoubkov
 (Rokycany)
Hrádek
 (Rokycany)
Hradiště
 (Rokycany)
Hůrky
 (Rokycany)
Kakejcov
 (Rokycany)
Kamenec
 (Rokycany)
Kamenný Újezd
 (Rokycany)
Kařez
 (Rokycany)
Kařízek
 (Rokycany)
Klabava
 (Rokycany)
Kladruby
 (Rokycany)
Kornatice
 (Rokycany)
Lhota pod Radčem
 (Rokycany)
Lhotka u Radnic
 (Rokycany)
Liblín
 (Rokycany)
Líšná
 (Rokycany)
Litohlavy
 (Rokycany)
Medový Újezd
 (Rokycany)
Mešno
 (Rokycany)
Mirošov
 (Rokycany)
Mlečice
 (Rokycany)
Mýto
 (Rokycany)
Němčovice
 (Rokycany)
Nevid
 (Rokycany)
Osek
 (Rokycany)
Ostrovec-Lhotka
 (Rokycany)
Plískov
 (Rokycany)
Podmokly
 (Rokycany)
Příkosice
 (Rokycany)
Přívětice
 (Rokycany)
Radnice
 (Rokycany)
Raková
 (Rokycany)
Rokycany
 (Rokycany)
Sebečice
 (Rokycany)
Sirá
 (Rokycany)
Skomelno
 (Rokycany)
Skořice
 (Rokycany)
Smědčice
 (Rokycany)
Štítov
 (Rokycany)
Strašice
 (Rokycany)
Svojkovice
 (Rokycany)
Těně
 (Rokycany)
Terešov
 (Rokycany)
Těškov
 (Rokycany)
Trokavec
 (Rokycany)
Týček
 (Rokycany)
Újezd u Svatého Kříže
 (Rokycany)
Vejvanov
 (Rokycany)
Veselá
 (Rokycany)
Vísky
 (Rokycany)
Volduchy
 (Rokycany)
Všenice
 (Rokycany)
Zbiroh
 (Rokycany)
Zvíkovec
 (Rokycany)
Aktivní pracovní místa
2
Poslední změna: 6.11.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
3,76 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
27 000 Kč
Zaměstnavatel: COOP Hořovice, družstvo
Nejaktivnější zaměstnavatel
COOP Hořovice, družstvo
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Břasích

Prodavač/prodavačka
COOP Hořovice, družstvo Před 9 dny od 27 000 Kč Břasy
Zámečník - svářeč - (m/ž)
Weld Service s.r.o. Před 85 dny 320 Kč – 340 Kč Břasy

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Břasích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 302 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,76 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Břasích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1
do 24 999 Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,297 %
únor4,158 %
březen3,534 %
duben3,257 %
květen3,282 %
červen3,422 %
červenec3,701 %
srpen3,561 %
září3,561 %
říjen3,561 %
listopad4,050 %
prosinec4,679 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,270 %
únor3,581 %
březen3,581 %
duben3,581 %
květen3,237 %
červen3,237 %
červenec3,237 %
srpen3,788 %
září3,512 %
říjen3,650 %
listopad3,742 %
prosinec4,227 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,878 %
únor3,740 %
březen3,670 %
duben3,186 %
květen3,030 %
červen3,375 %
červenec3,581 %
srpen3,926 %
září3,926 %
říjen3,926 %
listopad3,994 %
prosinec4,270 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,827 %
únor3,479 %
březen3,479 %
duben3,340 %
květen3,601 %
červen3,670 %
červenec3,601 %
srpen3,463 %
září3,255 %
říjen3,255 %
listopad3,532 %
prosinec3,878 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,156 %
únor2,712 %
březen2,434 %
duben2,573 %
květen2,644 %
červen2,644 %
červenec2,644 %
srpen2,853 %
září2,923 %
říjen2,853 %
listopad2,992 %
prosinec3,410 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,984 %
únor2,845 %
březen2,776 %
duben2,290 %
květen2,156 %
červen2,643 %
červenec2,295 %
srpen2,503 %
září2,921 %
říjen2,295 %
listopad2,156 %
prosinec2,017 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,805 %
únor3,518 %
březen2,943 %
duben2,872 %
květen2,637 %
červen2,637 %
červenec2,706 %
srpen3,053 %
září2,637 %
říjen2,776 %
listopad2,568 %
prosinec2,845 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,375 %
únor3,889 %
březen3,611 %
duben3,889 %
květen3,805 %
červen3,446 %
červenec3,733 %
srpen3,661 %
září3,302 %
říjen2,943 %
listopad3,087 %
prosinec3,877 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,508 %
únor4,300 %
březen4,369 %
duben4,300 %
květen4,236 %
červen3,611 %
červenec3,819 %
srpen4,167 %
září3,681 %
říjen3,611 %
listopad3,750 %
prosinec4,097 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen5,058 %
červen4,161 %
září3,467 %
říjen3,953 %
listopad4,022 %
prosinec4,369 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,853 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,733 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,817 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,585 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,660 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,297 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,814 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,461 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Břasích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
COOP Hořovice, družstvo1
Weld Service s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Břasích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Rokycany2

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Břasích a okolí

KategoriePočetPodíl
Žádná data.

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Břas ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
Žádná data.

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Břasích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Žádná data.

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Břasích a okolí.

KategoriePočetPodíl
Žádná data.

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Prodavač/prodavačka

COOP Hořovice, družstvo

Aktivní

Zámečník - svářeč - (m/ž)

Weld Service s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

Obsluha CNC frézky (m/ž)

HegiTech s.r.o.

Neaktivní

Pomocník ve strojírenské dílně (m/ž)

HegiTech s.r.o.

Neaktivní