Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Vochově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod 2 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí ROADFIN STAVBY s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 25 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,48 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Vochově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 948 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,48 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Vochově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,272 % |
| únor | 1,566 % |
| březen | 1,468 % |
| duben | 1,272 % |
| květen | 1,401 % |
| červen | 1,307 % |
| červenec | 1,401 % |
| srpen | 1,681 % |
| září | 1,774 % |
| říjen | 1,681 % |
| listopad | 1,401 % |
| prosinec | 1,494 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,505 % |
| únor | 2,614 % |
| březen | 3,050 % |
| duben | 2,723 % |
| květen | 2,070 % |
| červen | 1,961 % |
| červenec | 2,179 % |
| srpen | 1,961 % |
| září | 1,852 % |
| říjen | 1,743 % |
| listopad | 1,663 % |
| prosinec | 1,370 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,017 % |
| únor | 1,779 % |
| březen | 1,542 % |
| duben | 1,423 % |
| květen | 1,416 % |
| červen | 1,525 % |
| červenec | 1,961 % |
| srpen | 1,852 % |
| září | 2,288 % |
| říjen | 2,070 % |
| listopad | 1,961 % |
| prosinec | 2,832 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,105 % |
| únor | 2,846 % |
| březen | 2,458 % |
| duben | 3,234 % |
| květen | 2,610 % |
| červen | 1,779 % |
| červenec | 2,254 % |
| srpen | 2,135 % |
| září | 2,135 % |
| říjen | 1,305 % |
| listopad | 1,779 % |
| prosinec | 1,779 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,950 % |
| únor | 2,655 % |
| březen | 2,802 % |
| duben | 4,277 % |
| květen | 3,493 % |
| červen | 4,010 % |
| červenec | 3,752 % |
| srpen | 3,622 % |
| září | 3,622 % |
| říjen | 4,010 % |
| listopad | 3,105 % |
| prosinec | 2,846 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,294 % |
| únor | 1,456 % |
| březen | 1,133 % |
| duben | 1,133 % |
| květen | 1,327 % |
| červen | 2,065 % |
| červenec | 1,622 % |
| srpen | 2,655 % |
| září | 2,360 % |
| říjen | 2,065 % |
| listopad | 2,360 % |
| prosinec | 2,507 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,751 % |
| únor | 2,452 % |
| březen | 2,102 % |
| duben | 1,751 % |
| květen | 1,133 % |
| červen | 1,133 % |
| červenec | 1,294 % |
| srpen | 1,942 % |
| září | 1,294 % |
| říjen | 1,133 % |
| listopad | 1,294 % |
| prosinec | 1,294 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,650 % |
| únor | 2,920 % |
| březen | 2,920 % |
| duben | 2,190 % |
| květen | 1,751 % |
| červen | 2,102 % |
| červenec | 1,926 % |
| srpen | 1,926 % |
| září | 1,401 % |
| říjen | 1,576 % |
| listopad | 1,926 % |
| prosinec | 1,926 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,148 % |
| únor | 3,333 % |
| březen | 3,148 % |
| duben | 2,963 % |
| květen | 2,555 % |
| červen | 2,372 % |
| červenec | 2,737 % |
| srpen | 3,102 % |
| září | 2,555 % |
| říjen | 2,372 % |
| listopad | 3,285 % |
| prosinec | 3,102 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,000 % |
| červen | 3,704 % |
| září | 2,778 % |
| říjen | 2,593 % |
| listopad | 2,963 % |
| prosinec | 3,148 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,259 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,303 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,774 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,458 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,709 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,133 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Vochově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| ROADFIN STAVBY s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Vochově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Vochově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 58 906 | 100,0 % |
| Muži | 24 480 | 41,6 % |
| Ženy | 23 273 | 39,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Vochova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 627 | 5,6 % |
| 20 až 24 | 4 863 | 10,4 % |
| 25 až 29 | 4 483 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 4 863 | 10,4 % |
| 35 až 39 | 4 936 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 4 738 | 10,1 % |
| 45 až 49 | 5 204 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 6 492 | 13,8 % |
| 55 až 59 | 6 468 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 2 170 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 92 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Vochově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 625 | 1,3 % |
| Základní | 17 531 | 37,4 % |
| Vyučení | 18 493 | 39,4 % |
| Střední bez maturity | 1 309 | 2,8 % |
| Vyučení s maturitou | 1 033 | 2,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 001 | 2,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 5 748 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 137 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 1 059 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Vochově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 464 | 32,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 400 | 15,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 932 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 975 | 6,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 258 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 10 907 | 23,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
stavební dělníkROADFIN STAVBY s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovník údržby zeleně a komunikacíObec Vochov | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné