Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Pňovanech a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Pňovan a okresu Plzeň-sever najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Pňovanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 472 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,00 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Pňovanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,385 % |
| únor | 3,692 % |
| březen | 3,692 % |
| duben | 3,385 % |
| květen | 3,514 % |
| červen | 3,514 % |
| červenec | 4,153 % |
| srpen | 4,153 % |
| září | 4,153 % |
| říjen | 4,792 % |
| listopad | 4,792 % |
| prosinec | 4,792 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,923 % |
| únor | 2,692 % |
| březen | 3,846 % |
| duben | 7,692 % |
| květen | 8,077 % |
| červen | 7,308 % |
| červenec | 6,538 % |
| srpen | 6,154 % |
| září | 5,769 % |
| říjen | 3,846 % |
| listopad | 2,154 % |
| prosinec | 2,462 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,941 % |
| únor | 2,574 % |
| březen | 1,838 % |
| duben | 2,206 % |
| květen | 1,923 % |
| červen | 1,538 % |
| červenec | 1,538 % |
| srpen | 1,154 % |
| září | 1,538 % |
| říjen | 2,308 % |
| listopad | 2,308 % |
| prosinec | 1,923 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,887 % |
| únor | 2,264 % |
| březen | 1,509 % |
| duben | 1,509 % |
| květen | 1,103 % |
| červen | 1,838 % |
| červenec | 2,941 % |
| srpen | 2,941 % |
| září | 2,574 % |
| říjen | 2,574 % |
| listopad | 2,206 % |
| prosinec | 2,574 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,317 % |
| únor | 1,931 % |
| březen | 1,158 % |
| duben | 0,772 % |
| květen | 0,377 % |
| červen | 1,132 % |
| červenec | 1,132 % |
| srpen | 1,132 % |
| září | 1,132 % |
| říjen | 1,132 % |
| listopad | 0,755 % |
| prosinec | 1,132 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,285 % |
| únor | 1,825 % |
| březen | 1,095 % |
| duben | 1,095 % |
| květen | 1,544 % |
| červen | 2,317 % |
| červenec | 2,703 % |
| srpen | 2,703 % |
| září | 2,703 % |
| říjen | 3,089 % |
| listopad | 3,089 % |
| prosinec | 2,703 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,518 % |
| únor | 2,158 % |
| březen | 2,518 % |
| duben | 1,079 % |
| květen | 1,460 % |
| červen | 1,825 % |
| červenec | 2,190 % |
| srpen | 2,555 % |
| září | 2,555 % |
| říjen | 1,825 % |
| listopad | 2,555 % |
| prosinec | 2,555 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,059 % |
| únor | 4,059 % |
| březen | 2,952 % |
| duben | 2,583 % |
| květen | 2,158 % |
| červen | 1,799 % |
| červenec | 3,237 % |
| srpen | 3,597 % |
| září | 4,676 % |
| říjen | 3,237 % |
| listopad | 2,878 % |
| prosinec | 1,799 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,859 % |
| únor | 2,602 % |
| březen | 2,230 % |
| duben | 2,602 % |
| květen | 2,583 % |
| červen | 2,583 % |
| červenec | 2,952 % |
| srpen | 2,952 % |
| září | 3,321 % |
| říjen | 3,690 % |
| listopad | 3,690 % |
| prosinec | 3,321 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 2,974 % |
| červen | 1,859 % |
| září | 2,974 % |
| říjen | 3,346 % |
| listopad | 2,974 % |
| prosinec | 2,602 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,602 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,214 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,383 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,818 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,029 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,792 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,817 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,049 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Pňovanech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Pňovanech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Pňovanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 58 906 | 100,0 % |
| Muži | 24 480 | 41,6 % |
| Ženy | 23 273 | 39,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Pňovan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 627 | 5,6 % |
| 20 až 24 | 4 863 | 10,4 % |
| 25 až 29 | 4 483 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 4 863 | 10,4 % |
| 35 až 39 | 4 936 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 4 738 | 10,1 % |
| 45 až 49 | 5 204 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 6 492 | 13,8 % |
| 55 až 59 | 6 468 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 2 170 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 92 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Pňovanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 625 | 1,3 % |
| Základní | 17 531 | 37,4 % |
| Vyučení | 18 493 | 39,4 % |
| Střední bez maturity | 1 309 | 2,8 % |
| Vyučení s maturitou | 1 033 | 2,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 001 | 2,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 5 748 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 137 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 1 059 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Pňovanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 464 | 32,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 400 | 15,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 932 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 975 | 6,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 258 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 10 907 | 23,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné