Volná pracovní místa v Pernarci

Hledáte dobře placenou práci v Pernarci a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih. Nejvíce pracovních míst nabízí Infodal trade s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 22 400 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,74 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bdeněves
 (Plzeň-sever)
Bezvěrov
 (Plzeň-sever)
Bílov
 (Plzeň-sever)
Blatnice
 (Plzeň-sever)
Blažim
 (Plzeň-sever)
Bohy
 (Plzeň-sever)
Brodeslavy
 (Plzeň-sever)
Bučí
 (Plzeň-sever)
Čeminy
 (Plzeň-sever)
Černíkovice
 (Plzeň-sever)
Čerňovice
 (Plzeň-sever)
Česká Bříza
 (Plzeň-sever)
Chotíkov
 (Plzeň-sever)
Chříč
 (Plzeň-sever)
Dobříč
 (Plzeň-sever)
Dolany
 (Plzeň-sever)
Dolní Bělá
 (Plzeň-sever)
Dolní Hradiště
 (Plzeň-sever)
Dražeň
 (Plzeň-sever)
Druztová
 (Plzeň-sever)
Heřmanova Huť
 (Plzeň-sever)
Hlince
 (Plzeň-sever)
Hněvnice
 (Plzeň-sever)
Holovousy
 (Plzeň-sever)
Horní Bělá
 (Plzeň-sever)
Horní Bříza
 (Plzeň-sever)
Hromnice
 (Plzeň-sever)
Hvozd
 (Plzeň-sever)
Jarov
 (Plzeň-sever)
Kaceřov
 (Plzeň-sever)
Kaznějov
 (Plzeň-sever)
Kbelany
 (Plzeň-sever)
Kočín
 (Plzeň-sever)
Kopidlo
 (Plzeň-sever)
Koryta
 (Plzeň-sever)
Kožlany
 (Plzeň-sever)
Kozojedy
 (Plzeň-sever)
Kozolupy
 (Plzeň-sever)
Kralovice
 (Plzeň-sever)
Krašovice
 (Plzeň-sever)
Křelovice
 (Plzeň-sever)
Krsy
 (Plzeň-sever)
Kunějovice
 (Plzeň-sever)
Ledce
 (Plzeň-sever)
Líně
 (Plzeň-sever)
Líšťany
 (Plzeň-sever)
Líté
 (Plzeň-sever)
Lochousice
 (Plzeň-sever)
Loza
 (Plzeň-sever)
Manětín
 (Plzeň-sever)
Město Touškov
 (Plzeň-sever)
Mladotice
 (Plzeň-sever)
Mrtník
 (Plzeň-sever)
Myslinka
 (Plzeň-sever)
Nadryby
 (Plzeň-sever)
Nečtiny
 (Plzeň-sever)
Nekmíř
 (Plzeň-sever)
Nevřeň
 (Plzeň-sever)
Nýřany
 (Plzeň-sever)
Obora
 (Plzeň-sever)
Ostrov u Bezdružic
 (Plzeň-sever)
Pastuchovice
 (Plzeň-sever)
Pernarec
 (Plzeň-sever)
Pláně
 (Plzeň-sever)
Plasy
 (Plzeň-sever)
Plešnice
 (Plzeň-sever)
Pňovany
 (Plzeň-sever)
Potvorov
 (Plzeň-sever)
Přehýšov
 (Plzeň-sever)
Příšov
 (Plzeň-sever)
Rochlov
 (Plzeň-sever)
Rybnice
 (Plzeň-sever)
Sedlec
 (Plzeň-sever)
Slatina
 (Plzeň-sever)
Štichovice
 (Plzeň-sever)
Studená
 (Plzeň-sever)
Tatiná
 (Plzeň-sever)
Tis u Blatna
 (Plzeň-sever)
Tlučná
 (Plzeň-sever)
Třemošná
 (Plzeň-sever)
Trnová
 (Plzeň-sever)
Úherce
 (Plzeň-sever)
Újezd nade Mží
 (Plzeň-sever)
Úlice
 (Plzeň-sever)
Úněšov
 (Plzeň-sever)
Úterý
 (Plzeň-sever)
Vejprnice
 (Plzeň-sever)
Velečín
 (Plzeň-sever)
Vochov
 (Plzeň-sever)
Všehrdy
 (Plzeň-sever)
Všeruby
 (Plzeň-sever)
Výrov
 (Plzeň-sever)
Vysoká Libyně
 (Plzeň-sever)
Zahrádka
 (Plzeň-sever)
Zbůch
 (Plzeň-sever)
Žihle
 (Plzeň-sever)
Žilov
 (Plzeň-sever)
Zruč-Senec
 (Plzeň-sever)
Aktivní pracovní místa
1
Poslední změna: 12.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
2,74 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
22 400 Kč
Zaměstnavatel: Infodal trade s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
Infodal trade s.r.o.
Aktivní nabídky: 1

Aktuální nabídka práce v Pernarci

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě
Infodal trade s.r.o. Před 158 dny od 22 400 Kč Pernarec

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Pernarci. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 727 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,74 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Pernarci nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
do 24 999 Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,067 %
únor2,658 %
březen2,454 %
duben2,454 %
květen2,062 %
červen2,268 %
červenec2,474 %
srpen2,887 %
září2,680 %
říjen2,680 %
listopad3,505 %
prosinec3,711 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,653 %
únor2,653 %
březen2,041 %
duben1,633 %
květen1,633 %
červen1,837 %
červenec2,245 %
srpen2,041 %
září1,837 %
říjen2,245 %
listopad2,045 %
prosinec1,636 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,482 %
únor3,095 %
březen2,321 %
duben2,515 %
květen2,857 %
červen3,469 %
červenec2,857 %
srpen2,449 %
září2,449 %
říjen2,653 %
listopad2,653 %
prosinec3,061 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,799 %
únor3,172 %
březen2,985 %
duben2,425 %
květen2,321 %
červen2,901 %
červenec3,095 %
srpen2,901 %
září3,288 %
říjen2,708 %
listopad2,515 %
prosinec2,321 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,101 %
únor1,284 %
březen1,101 %
duben1,651 %
květen1,679 %
červen1,679 %
červenec1,866 %
srpen2,052 %
září1,306 %
říjen2,052 %
listopad2,239 %
prosinec2,425 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,532 %
únor2,532 %
březen2,712 %
duben2,351 %
květen2,569 %
červen2,202 %
červenec2,018 %
srpen1,835 %
září1,101 %
říjen1,651 %
listopad1,101 %
prosinec1,284 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,683 %
únor2,326 %
březen1,789 %
duben1,968 %
květen1,808 %
červen1,808 %
červenec1,447 %
srpen1,085 %
září1,266 %
říjen1,447 %
listopad1,447 %
prosinec1,627 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,369 %
únor3,369 %
březen3,546 %
duben3,191 %
květen3,041 %
červen3,578 %
červenec3,220 %
srpen3,041 %
září2,683 %
říjen2,504 %
listopad2,504 %
prosinec2,683 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,577 %
únor4,401 %
březen4,225 %
duben3,345 %
květen3,014 %
červen3,369 %
červenec3,723 %
srpen3,369 %
září3,191 %
říjen3,369 %
listopad3,546 %
prosinec3,369 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen3,659 %
červen4,577 %
září5,810 %
říjen4,577 %
listopad3,873 %
prosinec4,225 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,530 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,310 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,071 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,196 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,014 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,147 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,743 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,752 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Pernarci nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Infodal trade s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Pernarci.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih1

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Pernarci a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem58 906100,0 %
Muži24 48041,6 %
Ženy23 27339,5 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Pernarce ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let2 6275,6 %
20 až 244 86310,4 %
25 až 294 4839,6 %
30 až 344 86310,4 %
35 až 394 93610,5 %
40 až 444 73810,1 %
45 až 495 20411,1 %
50 až 546 49213,8 %
55 až 596 46813,8 %
60 až 642 1704,6 %
Od 65 a více let920,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Pernarci a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné6251,3 %
Základní17 53137,4 %
Vyučení18 49339,4 %
Střední bez maturity1 3092,8 %
Vyučení s maturitou1 0332,2 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 0012,1 %
Úplné střední odborné s maturitou5 74812,2 %
Vyšší odborné vzdělání1370,3 %
Vysokoškolské1 0592,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Pernarci a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců15 46432,9 %
Více než 3 až 6 měsíců7 40015,8 %
Více než 6 až 9 měsíců3 9328,4 %
Více než 9 až 12 měsíců2 9756,3 %
Více než 12 až 24 měsíců6 25813,3 %
Více než 24 měsíců10 90723,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Infodal trade s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav
Žádná data.