Volná pracovní místa v Nevřeni

V Nevřeni a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Nevřeně a okresu Plzeň-sever najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti

Bdeněves
 (Plzeň-sever)
Bezvěrov
 (Plzeň-sever)
Bílov
 (Plzeň-sever)
Blatnice
 (Plzeň-sever)
Blažim
 (Plzeň-sever)
Bohy
 (Plzeň-sever)
Brodeslavy
 (Plzeň-sever)
Bučí
 (Plzeň-sever)
Čeminy
 (Plzeň-sever)
Černíkovice
 (Plzeň-sever)
Čerňovice
 (Plzeň-sever)
Česká Bříza
 (Plzeň-sever)
Chotíkov
 (Plzeň-sever)
Chříč
 (Plzeň-sever)
Dobříč
 (Plzeň-sever)
Dolany
 (Plzeň-sever)
Dolní Bělá
 (Plzeň-sever)
Dolní Hradiště
 (Plzeň-sever)
Dražeň
 (Plzeň-sever)
Druztová
 (Plzeň-sever)
Heřmanova Huť
 (Plzeň-sever)
Hlince
 (Plzeň-sever)
Hněvnice
 (Plzeň-sever)
Holovousy
 (Plzeň-sever)
Horní Bělá
 (Plzeň-sever)
Horní Bříza
 (Plzeň-sever)
Hromnice
 (Plzeň-sever)
Hvozd
 (Plzeň-sever)
Jarov
 (Plzeň-sever)
Kaceřov
 (Plzeň-sever)
Kaznějov
 (Plzeň-sever)
Kbelany
 (Plzeň-sever)
Kočín
 (Plzeň-sever)
Kopidlo
 (Plzeň-sever)
Koryta
 (Plzeň-sever)
Kožlany
 (Plzeň-sever)
Kozojedy
 (Plzeň-sever)
Kozolupy
 (Plzeň-sever)
Kralovice
 (Plzeň-sever)
Krašovice
 (Plzeň-sever)
Křelovice
 (Plzeň-sever)
Krsy
 (Plzeň-sever)
Kunějovice
 (Plzeň-sever)
Ledce
 (Plzeň-sever)
Líně
 (Plzeň-sever)
Líšťany
 (Plzeň-sever)
Líté
 (Plzeň-sever)
Lochousice
 (Plzeň-sever)
Loza
 (Plzeň-sever)
Manětín
 (Plzeň-sever)
Město Touškov
 (Plzeň-sever)
Mladotice
 (Plzeň-sever)
Mrtník
 (Plzeň-sever)
Myslinka
 (Plzeň-sever)
Nadryby
 (Plzeň-sever)
Nečtiny
 (Plzeň-sever)
Nekmíř
 (Plzeň-sever)
Nevřeň
 (Plzeň-sever)
Nýřany
 (Plzeň-sever)
Obora
 (Plzeň-sever)
Ostrov u Bezdružic
 (Plzeň-sever)
Pastuchovice
 (Plzeň-sever)
Pernarec
 (Plzeň-sever)
Pláně
 (Plzeň-sever)
Plasy
 (Plzeň-sever)
Plešnice
 (Plzeň-sever)
Pňovany
 (Plzeň-sever)
Potvorov
 (Plzeň-sever)
Přehýšov
 (Plzeň-sever)
Příšov
 (Plzeň-sever)
Rochlov
 (Plzeň-sever)
Rybnice
 (Plzeň-sever)
Sedlec
 (Plzeň-sever)
Slatina
 (Plzeň-sever)
Štichovice
 (Plzeň-sever)
Studená
 (Plzeň-sever)
Tatiná
 (Plzeň-sever)
Tis u Blatna
 (Plzeň-sever)
Tlučná
 (Plzeň-sever)
Třemošná
 (Plzeň-sever)
Trnová
 (Plzeň-sever)
Úherce
 (Plzeň-sever)
Újezd nade Mží
 (Plzeň-sever)
Úlice
 (Plzeň-sever)
Úněšov
 (Plzeň-sever)
Úterý
 (Plzeň-sever)
Vejprnice
 (Plzeň-sever)
Velečín
 (Plzeň-sever)
Vochov
 (Plzeň-sever)
Všehrdy
 (Plzeň-sever)
Všeruby
 (Plzeň-sever)
Výrov
 (Plzeň-sever)
Vysoká Libyně
 (Plzeň-sever)
Zahrádka
 (Plzeň-sever)
Zbůch
 (Plzeň-sever)
Žihle
 (Plzeň-sever)
Žilov
 (Plzeň-sever)
Zruč-Senec
 (Plzeň-sever)
Aktivní pracovní místa
0
Bez časového údaje
Podíl nezaměstnaných
2,10 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
—
Bez mzdových dat
Nejaktivnější zaměstnavatel
—
Bez aktivních nabídek

Aktuální nabídka práce v Nevřeni

Žádná data.

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Nevřeni. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 299 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,10 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Nevřeni nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
Žádná data.

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,422 %
únor1,896 %
březen1,896 %
duben1,896 %
květen1,860 %
červen1,860 %
červenec1,860 %
srpen2,791 %
září3,721 %
říjen1,860 %
listopad1,860 %
prosinec2,326 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,922 %
únor2,941 %
březen3,431 %
duben4,412 %
květen4,902 %
červen3,431 %
červenec4,412 %
srpen3,431 %
září4,412 %
říjen2,941 %
listopad3,318 %
prosinec1,896 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,902 %
únor3,922 %
březen3,922 %
duben3,431 %
květen4,412 %
červen4,412 %
červenec4,412 %
srpen4,902 %
září3,922 %
říjen2,941 %
listopad3,431 %
prosinec3,431 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,941 %
únor1,961 %
březen1,471 %
duben1,961 %
květen2,451 %
červen0,980 %
červenec1,961 %
srpen3,431 %
září3,922 %
říjen2,451 %
listopad3,431 %
prosinec3,431 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,471 %
únor1,471 %
březen0,490 %
duben0,980 %
květen1,471 %
červen2,451 %
červenec2,941 %
srpen2,451 %
září3,431 %
říjen2,941 %
listopad3,431 %
prosinec2,941 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,508 %
únor1,508 %
březen2,010 %
duben2,010 %
květen0,980 %
červen0,490 %
červenec0,490 %
srpen0,980 %
září1,961 %
říjen2,451 %
listopad1,961 %
prosinec0,980 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,525 %
únor2,525 %
březen2,525 %
duben2,020 %
květen1,005 %
červen1,005 %
červenec1,005 %
srpen1,508 %
září2,010 %
říjen2,010 %
listopad2,010 %
prosinec2,513 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,523 %
únor1,523 %
březen0,508 %
duben0,508 %
květen1,010 %
červen1,515 %
červenec1,010 %
srpen1,010 %
září1,010 %
říjen2,020 %
listopad2,020 %
prosinec2,525 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,036 %
únor0,518 %
březen1,036 %
duben2,073 %
květen2,030 %
červen2,030 %
červenec2,030 %
srpen2,030 %
září2,538 %
říjen3,046 %
listopad3,553 %
prosinec3,046 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen2,105 %
červen2,073 %
září1,036 %
říjen1,036 %
listopad1,036 %
prosinec1,036 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,684 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,226 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,049 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,908 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,548 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,408 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec3,597 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,385 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Nevřeni nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Žádná data.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Nevřeni.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Žádná data.

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Nevřeni a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem58 906100,0 %
Muži24 48041,6 %
Ženy23 27339,5 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Nevřeně ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let2 6275,6 %
20 až 244 86310,4 %
25 až 294 4839,6 %
30 až 344 86310,4 %
35 až 394 93610,5 %
40 až 444 73810,1 %
45 až 495 20411,1 %
50 až 546 49213,8 %
55 až 596 46813,8 %
60 až 642 1704,6 %
Od 65 a více let920,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Nevřeni a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné6251,3 %
Základní17 53137,4 %
Vyučení18 49339,4 %
Střední bez maturity1 3092,8 %
Vyučení s maturitou1 0332,2 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 0012,1 %
Úplné střední odborné s maturitou5 74812,2 %
Vyšší odborné vzdělání1370,3 %
Vysokoškolské1 0592,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Nevřeni a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců15 46432,9 %
Více než 3 až 6 měsíců7 40015,8 %
Více než 6 až 9 měsíců3 9328,4 %
Více než 9 až 12 měsíců2 9756,3 %
Více než 12 až 24 měsíců6 25813,3 %
Více než 24 měsíců10 90723,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav
Žádná data.
NabídkaStav
Žádná data.