Volná pracovní místa v Myslince

Hledáte dobře placenou práci v Myslince a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 4 zaměstnavatelů, spadající pod 2 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí Elkamet s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,13 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Bdeněves
 (Plzeň-sever)
Bezvěrov
 (Plzeň-sever)
Bílov
 (Plzeň-sever)
Blatnice
 (Plzeň-sever)
Blažim
 (Plzeň-sever)
Bohy
 (Plzeň-sever)
Brodeslavy
 (Plzeň-sever)
Bučí
 (Plzeň-sever)
Čeminy
 (Plzeň-sever)
Černíkovice
 (Plzeň-sever)
Čerňovice
 (Plzeň-sever)
Česká Bříza
 (Plzeň-sever)
Chotíkov
 (Plzeň-sever)
Chříč
 (Plzeň-sever)
Dobříč
 (Plzeň-sever)
Dolany
 (Plzeň-sever)
Dolní Bělá
 (Plzeň-sever)
Dolní Hradiště
 (Plzeň-sever)
Dražeň
 (Plzeň-sever)
Druztová
 (Plzeň-sever)
Heřmanova Huť
 (Plzeň-sever)
Hlince
 (Plzeň-sever)
Hněvnice
 (Plzeň-sever)
Holovousy
 (Plzeň-sever)
Horní Bělá
 (Plzeň-sever)
Horní Bříza
 (Plzeň-sever)
Hromnice
 (Plzeň-sever)
Hvozd
 (Plzeň-sever)
Jarov
 (Plzeň-sever)
Kaceřov
 (Plzeň-sever)
Kaznějov
 (Plzeň-sever)
Kbelany
 (Plzeň-sever)
Kočín
 (Plzeň-sever)
Kopidlo
 (Plzeň-sever)
Koryta
 (Plzeň-sever)
Kožlany
 (Plzeň-sever)
Kozojedy
 (Plzeň-sever)
Kozolupy
 (Plzeň-sever)
Kralovice
 (Plzeň-sever)
Krašovice
 (Plzeň-sever)
Křelovice
 (Plzeň-sever)
Krsy
 (Plzeň-sever)
Kunějovice
 (Plzeň-sever)
Ledce
 (Plzeň-sever)
Líně
 (Plzeň-sever)
Líšťany
 (Plzeň-sever)
Líté
 (Plzeň-sever)
Lochousice
 (Plzeň-sever)
Loza
 (Plzeň-sever)
Manětín
 (Plzeň-sever)
Město Touškov
 (Plzeň-sever)
Mladotice
 (Plzeň-sever)
Mrtník
 (Plzeň-sever)
Myslinka
 (Plzeň-sever)
Nadryby
 (Plzeň-sever)
Nečtiny
 (Plzeň-sever)
Nekmíř
 (Plzeň-sever)
Nevřeň
 (Plzeň-sever)
Nýřany
 (Plzeň-sever)
Obora
 (Plzeň-sever)
Ostrov u Bezdružic
 (Plzeň-sever)
Pastuchovice
 (Plzeň-sever)
Pernarec
 (Plzeň-sever)
Pláně
 (Plzeň-sever)
Plasy
 (Plzeň-sever)
Plešnice
 (Plzeň-sever)
Pňovany
 (Plzeň-sever)
Potvorov
 (Plzeň-sever)
Přehýšov
 (Plzeň-sever)
Příšov
 (Plzeň-sever)
Rochlov
 (Plzeň-sever)
Rybnice
 (Plzeň-sever)
Sedlec
 (Plzeň-sever)
Slatina
 (Plzeň-sever)
Štichovice
 (Plzeň-sever)
Studená
 (Plzeň-sever)
Tatiná
 (Plzeň-sever)
Tis u Blatna
 (Plzeň-sever)
Tlučná
 (Plzeň-sever)
Třemošná
 (Plzeň-sever)
Trnová
 (Plzeň-sever)
Úherce
 (Plzeň-sever)
Újezd nade Mží
 (Plzeň-sever)
Úlice
 (Plzeň-sever)
Úněšov
 (Plzeň-sever)
Úterý
 (Plzeň-sever)
Vejprnice
 (Plzeň-sever)
Velečín
 (Plzeň-sever)
Vochov
 (Plzeň-sever)
Všehrdy
 (Plzeň-sever)
Všeruby
 (Plzeň-sever)
Výrov
 (Plzeň-sever)
Vysoká Libyně
 (Plzeň-sever)
Zahrádka
 (Plzeň-sever)
Zbůch
 (Plzeň-sever)
Žihle
 (Plzeň-sever)
Žilov
 (Plzeň-sever)
Zruč-Senec
 (Plzeň-sever)
Aktivní pracovní místa
3
Poslední změna: 13.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
3,13 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
40 000 Kč
Zaměstnavatel: Elkamet s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
Elkamet s.r.o.
Aktivní nabídky: 2

Aktuální nabídka práce v Myslince

Pekaři
La Lorraine, a.s. Před 56 dny od 23 700 Kč Myslinka
Technik měření - junior
Elkamet s.r.o. Před 648 dny 30 000 Kč – 40 000 Kč Myslinka
Vedoucí stroje
Elkamet s.r.o. Před 648 dny 26 500 Kč – 32 000 Kč Myslinka

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Myslince. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 270 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,13 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Myslince nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč2
do 24 999 Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,723 %
únor3,191 %
březen2,660 %
duben2,660 %
květen2,747 %
červen2,747 %
červenec3,297 %
srpen2,747 %
září2,198 %
říjen3,297 %
listopad3,846 %
prosinec4,396 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,222 %
únor1,667 %
březen2,778 %
duben2,778 %
květen1,667 %
červen1,667 %
červenec0,556 %
srpen1,667 %
září1,667 %
říjen2,222 %
listopad2,128 %
prosinec2,128 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,225 %
únor4,225 %
březen3,521 %
duben3,521 %
květen2,778 %
červen1,667 %
červenec2,222 %
srpen2,778 %
září3,333 %
říjen3,333 %
listopad3,889 %
prosinec3,333 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,623 %
únor4,348 %
březen5,072 %
duben3,623 %
květen3,521 %
červen2,817 %
červenec2,817 %
srpen3,521 %
září2,817 %
říjen3,521 %
listopad3,521 %
prosinec4,930 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,481 %
únor1,481 %
březen1,481 %
duben2,963 %
květen3,623 %
červen3,623 %
červenec3,623 %
srpen2,899 %
září2,899 %
říjen3,623 %
listopad3,623 %
prosinec3,623 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,878 %
únor2,878 %
březen2,878 %
duben3,597 %
květen2,963 %
červen2,963 %
červenec1,481 %
srpen2,222 %
září1,481 %
říjen0,741 %
listopad0,741 %
prosinec0,741 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,072 %
únor5,072 %
březen5,797 %
duben5,072 %
květen5,755 %
červen5,755 %
červenec5,036 %
srpen5,036 %
září3,597 %
říjen4,317 %
listopad3,597 %
prosinec2,878 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,704 %
únor2,963 %
březen3,704 %
duben2,963 %
květen5,072 %
červen5,797 %
červenec7,246 %
srpen6,522 %
září5,797 %
říjen5,072 %
listopad4,348 %
prosinec4,348 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden8,088 %
únor6,618 %
březen5,882 %
duben6,618 %
květen6,667 %
červen6,667 %
červenec5,926 %
srpen6,667 %
září5,926 %
říjen5,185 %
listopad5,185 %
prosinec4,444 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen4,724 %
červen5,147 %
září3,676 %
říjen4,412 %
listopad5,882 %
prosinec7,353 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,512 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,386 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,505 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,333 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,542 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,667 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,264 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,143 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Myslince nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Elkamet s.r.o.2
La Lorraine, a.s.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Myslince.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih3

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Myslince a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem58 906100,0 %
Muži24 48041,6 %
Ženy23 27339,5 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Myslinky ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let2 6275,6 %
20 až 244 86310,4 %
25 až 294 4839,6 %
30 až 344 86310,4 %
35 až 394 93610,5 %
40 až 444 73810,1 %
45 až 495 20411,1 %
50 až 546 49213,8 %
55 až 596 46813,8 %
60 až 642 1704,6 %
Od 65 a více let920,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Myslince a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné6251,3 %
Základní17 53137,4 %
Vyučení18 49339,4 %
Střední bez maturity1 3092,8 %
Vyučení s maturitou1 0332,2 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 0012,1 %
Úplné střední odborné s maturitou5 74812,2 %
Vyšší odborné vzdělání1370,3 %
Vysokoškolské1 0592,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Myslince a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců15 46432,9 %
Více než 3 až 6 měsíců7 40015,8 %
Více než 6 až 9 měsíců3 9328,4 %
Více než 9 až 12 měsíců2 9756,3 %
Více než 12 až 24 měsíců6 25813,3 %
Více než 24 měsíců10 90723,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

Pekaři

La Lorraine, a.s.

Aktivní

Technik měření - junior

Elkamet s.r.o.

Aktivní

Vedoucí stroje

Elkamet s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav

68-008-E - strážný / recepce

Luxury Security s.r.o.

Neaktivní

Pekaři

La Lorraine, a.s.

Neaktivní

Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek

Ypsilon work s.r.o.

Neaktivní

Pekaři

La Lorraine, a.s.

Neaktivní