Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Manětíně a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih. Nejvíce pracovních míst nabízí Infodal trade s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 22 400 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,01 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Manětíně. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 136 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,01 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Manětíně nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,175 % |
| únor | 3,463 % |
| březen | 2,309 % |
| duben | 1,299 % |
| květen | 1,029 % |
| červen | 1,471 % |
| červenec | 1,471 % |
| srpen | 1,765 % |
| září | 1,618 % |
| říjen | 1,618 % |
| listopad | 2,206 % |
| prosinec | 2,647 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,262 % |
| únor | 3,121 % |
| březen | 3,121 % |
| duben | 2,128 % |
| květen | 1,844 % |
| červen | 2,128 % |
| červenec | 2,411 % |
| srpen | 2,270 % |
| září | 2,553 % |
| říjen | 1,702 % |
| listopad | 1,876 % |
| prosinec | 2,165 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,425 % |
| únor | 3,151 % |
| březen | 2,740 % |
| duben | 2,192 % |
| květen | 2,128 % |
| červen | 2,270 % |
| červenec | 1,702 % |
| srpen | 1,986 % |
| září | 2,411 % |
| říjen | 2,411 % |
| listopad | 2,553 % |
| prosinec | 2,979 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,771 % |
| únor | 1,771 % |
| březen | 2,316 % |
| duben | 2,725 % |
| květen | 2,740 % |
| červen | 2,192 % |
| červenec | 2,192 % |
| srpen | 2,192 % |
| září | 2,055 % |
| říjen | 2,055 % |
| listopad | 2,055 % |
| prosinec | 2,329 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,155 % |
| únor | 2,881 % |
| březen | 2,195 % |
| duben | 2,469 % |
| květen | 2,452 % |
| červen | 2,589 % |
| červenec | 2,589 % |
| srpen | 2,861 % |
| září | 2,452 % |
| říjen | 1,771 % |
| listopad | 2,316 % |
| prosinec | 2,044 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,997 % |
| únor | 3,270 % |
| březen | 2,861 % |
| duben | 3,134 % |
| květen | 2,332 % |
| červen | 1,920 % |
| červenec | 3,155 % |
| srpen | 2,881 % |
| září | 2,195 % |
| říjen | 2,469 % |
| listopad | 2,469 % |
| prosinec | 2,881 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,213 % |
| únor | 3,347 % |
| březen | 3,079 % |
| duben | 1,473 % |
| květen | 1,499 % |
| červen | 1,771 % |
| červenec | 1,907 % |
| srpen | 2,180 % |
| září | 2,861 % |
| říjen | 3,134 % |
| listopad | 2,861 % |
| prosinec | 3,134 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,439 % |
| únor | 4,569 % |
| březen | 4,047 % |
| duben | 3,003 % |
| květen | 3,347 % |
| červen | 4,150 % |
| červenec | 3,748 % |
| srpen | 3,347 % |
| září | 2,811 % |
| říjen | 2,677 % |
| listopad | 2,142 % |
| prosinec | 3,213 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,760 % |
| únor | 6,378 % |
| březen | 5,740 % |
| duben | 4,209 % |
| květen | 3,264 % |
| červen | 2,611 % |
| červenec | 2,872 % |
| srpen | 3,003 % |
| září | 3,264 % |
| říjen | 2,872 % |
| listopad | 3,394 % |
| prosinec | 4,308 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,700 % |
| červen | 4,719 % |
| září | 4,847 % |
| říjen | 4,337 % |
| listopad | 5,102 % |
| prosinec | 4,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,320 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,212 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,868 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,238 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,006 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,915 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,191 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,250 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Manětíně nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Infodal trade s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Manětíně.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Manětíně a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 58 906 | 100,0 % |
| Muži | 24 480 | 41,6 % |
| Ženy | 23 273 | 39,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Manětína ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 627 | 5,6 % |
| 20 až 24 | 4 863 | 10,4 % |
| 25 až 29 | 4 483 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 4 863 | 10,4 % |
| 35 až 39 | 4 936 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 4 738 | 10,1 % |
| 45 až 49 | 5 204 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 6 492 | 13,8 % |
| 55 až 59 | 6 468 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 2 170 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 92 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Manětíně a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 625 | 1,3 % |
| Základní | 17 531 | 37,4 % |
| Vyučení | 18 493 | 39,4 % |
| Střední bez maturity | 1 309 | 2,8 % |
| Vyučení s maturitou | 1 033 | 2,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 001 | 2,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 5 748 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 137 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 1 059 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Manětíně a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 464 | 32,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 400 | 15,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 932 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 975 | 6,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 258 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 10 907 | 23,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pomocní pracovníci v živočišné výroběInfodal trade s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
číšník/servírkaNEASPOL s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné