Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Líšťanech a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Líšťan a okresu Plzeň-sever najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Líšťanech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 787 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,09 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Líšťanech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,715 % |
| únor | 5,697 % |
| březen | 4,715 % |
| duben | 4,715 % |
| květen | 4,510 % |
| červen | 5,294 % |
| červenec | 3,333 % |
| srpen | 3,922 % |
| září | 2,941 % |
| říjen | 3,137 % |
| listopad | 2,941 % |
| prosinec | 3,137 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,857 % |
| únor | 2,449 % |
| březen | 2,857 % |
| duben | 3,265 % |
| květen | 3,265 % |
| červen | 3,673 % |
| červenec | 3,878 % |
| srpen | 3,673 % |
| září | 5,102 % |
| říjen | 4,694 % |
| listopad | 4,126 % |
| prosinec | 4,126 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,626 % |
| únor | 2,828 % |
| březen | 2,828 % |
| duben | 2,424 % |
| květen | 1,633 % |
| červen | 1,837 % |
| červenec | 3,265 % |
| srpen | 2,857 % |
| září | 2,653 % |
| říjen | 2,245 % |
| listopad | 2,857 % |
| prosinec | 2,857 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,994 % |
| únor | 3,593 % |
| březen | 3,992 % |
| duben | 3,792 % |
| květen | 4,040 % |
| červen | 3,838 % |
| červenec | 3,030 % |
| srpen | 2,828 % |
| září | 3,434 % |
| říjen | 3,232 % |
| listopad | 3,030 % |
| prosinec | 2,626 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,200 % |
| únor | 1,800 % |
| březen | 1,600 % |
| duben | 2,000 % |
| květen | 2,595 % |
| červen | 2,196 % |
| červenec | 2,595 % |
| srpen | 2,794 % |
| září | 2,595 % |
| říjen | 1,796 % |
| listopad | 1,796 % |
| prosinec | 2,595 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,595 % |
| únor | 2,794 % |
| březen | 1,996 % |
| duben | 1,397 % |
| květen | 1,600 % |
| červen | 1,800 % |
| červenec | 2,000 % |
| srpen | 2,000 % |
| září | 1,000 % |
| říjen | 1,400 % |
| listopad | 1,400 % |
| prosinec | 2,600 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,681 % |
| únor | 3,067 % |
| březen | 3,272 % |
| duben | 3,272 % |
| květen | 2,595 % |
| červen | 2,196 % |
| červenec | 1,996 % |
| srpen | 2,196 % |
| září | 1,996 % |
| říjen | 1,996 % |
| listopad | 1,796 % |
| prosinec | 1,796 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,772 % |
| únor | 3,527 % |
| březen | 3,527 % |
| duben | 4,357 % |
| květen | 4,499 % |
| červen | 4,090 % |
| červenec | 4,090 % |
| srpen | 3,885 % |
| září | 3,067 % |
| říjen | 2,658 % |
| listopad | 2,658 % |
| prosinec | 2,658 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,773 % |
| únor | 6,186 % |
| březen | 4,742 % |
| duben | 5,155 % |
| květen | 4,149 % |
| červen | 4,979 % |
| červenec | 4,772 % |
| srpen | 4,149 % |
| září | 3,112 % |
| říjen | 2,075 % |
| listopad | 2,490 % |
| prosinec | 3,320 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,081 % |
| červen | 3,711 % |
| září | 4,742 % |
| říjen | 4,124 % |
| listopad | 4,742 % |
| prosinec | 5,155 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,894 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,288 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,420 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,540 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,082 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,954 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,418 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Líšťanech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Líšťanech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Líšťanech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 58 906 | 100,0 % |
| Muži | 24 480 | 41,6 % |
| Ženy | 23 273 | 39,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Líšťan ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 627 | 5,6 % |
| 20 až 24 | 4 863 | 10,4 % |
| 25 až 29 | 4 483 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 4 863 | 10,4 % |
| 35 až 39 | 4 936 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 4 738 | 10,1 % |
| 45 až 49 | 5 204 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 6 492 | 13,8 % |
| 55 až 59 | 6 468 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 2 170 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 92 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Líšťanech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 625 | 1,3 % |
| Základní | 17 531 | 37,4 % |
| Vyučení | 18 493 | 39,4 % |
| Střední bez maturity | 1 309 | 2,8 % |
| Vyučení s maturitou | 1 033 | 2,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 001 | 2,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 5 748 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 137 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 1 059 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Líšťanech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 464 | 32,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 400 | 15,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 932 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 975 | 6,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 258 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 10 907 | 23,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné