Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Líních a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (5) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod 3 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí NOVATEC Fenster + Türen s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,89 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Líních. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 889 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,89 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Líních nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,456 % |
| únor | 2,962 % |
| březen | 3,017 % |
| duben | 2,633 % |
| květen | 2,547 % |
| červen | 2,656 % |
| červenec | 2,547 % |
| srpen | 2,493 % |
| září | 2,873 % |
| říjen | 2,927 % |
| listopad | 3,306 % |
| prosinec | 3,252 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,916 % |
| únor | 2,804 % |
| březen | 2,636 % |
| duben | 2,692 % |
| květen | 2,524 % |
| červen | 2,860 % |
| červenec | 2,860 % |
| srpen | 3,141 % |
| září | 3,085 % |
| říjen | 3,029 % |
| listopad | 2,852 % |
| prosinec | 3,127 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,767 % |
| únor | 2,656 % |
| březen | 2,712 % |
| duben | 2,712 % |
| květen | 2,412 % |
| červen | 2,468 % |
| červenec | 2,524 % |
| srpen | 2,356 % |
| září | 2,524 % |
| říjen | 2,692 % |
| listopad | 2,916 % |
| prosinec | 3,029 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,577 % |
| únor | 3,632 % |
| březen | 3,247 % |
| duben | 2,807 % |
| květen | 3,265 % |
| červen | 2,878 % |
| červenec | 2,933 % |
| srpen | 2,933 % |
| září | 2,988 % |
| říjen | 3,099 % |
| listopad | 2,988 % |
| prosinec | 2,822 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,243 % |
| únor | 2,299 % |
| březen | 2,356 % |
| duben | 2,412 % |
| květen | 2,752 % |
| červen | 2,587 % |
| červenec | 2,862 % |
| srpen | 3,137 % |
| září | 3,357 % |
| říjen | 3,192 % |
| listopad | 3,357 % |
| prosinec | 3,357 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,216 % |
| únor | 2,159 % |
| březen | 2,102 % |
| duben | 1,591 % |
| květen | 1,683 % |
| červen | 1,626 % |
| červenec | 2,075 % |
| srpen | 1,851 % |
| září | 1,570 % |
| říjen | 1,739 % |
| listopad | 1,570 % |
| prosinec | 1,795 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,582 % |
| únor | 2,524 % |
| březen | 2,238 % |
| duben | 1,779 % |
| květen | 1,648 % |
| červen | 1,477 % |
| červenec | 1,250 % |
| srpen | 1,420 % |
| září | 1,591 % |
| říjen | 1,534 % |
| listopad | 1,989 % |
| prosinec | 1,591 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,526 % |
| únor | 3,584 % |
| březen | 3,353 % |
| duben | 2,948 % |
| květen | 2,811 % |
| červen | 2,697 % |
| červenec | 2,582 % |
| srpen | 2,524 % |
| září | 2,582 % |
| říjen | 2,697 % |
| listopad | 2,524 % |
| prosinec | 2,639 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,262 % |
| únor | 4,145 % |
| březen | 3,503 % |
| duben | 3,094 % |
| květen | 3,237 % |
| červen | 3,815 % |
| červenec | 3,642 % |
| srpen | 3,815 % |
| září | 3,584 % |
| říjen | 3,353 % |
| listopad | 3,237 % |
| prosinec | 3,179 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,317 % |
| červen | 3,503 % |
| září | 3,211 % |
| říjen | 3,678 % |
| listopad | 3,503 % |
| prosinec | 3,678 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,084 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,267 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,940 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,498 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,964 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,412 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,943 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,331 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Líních nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| NOVATEC Fenster + Türen s.r.o. | 3 |
| FERDY stav s.r.o. | 1 |
| Văn Vuong Phan | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Líních.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih | 4 |
| Kontaktní pracoviště Plzeň | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Líních a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 58 906 | 100,0 % |
| Muži | 24 480 | 41,6 % |
| Ženy | 23 273 | 39,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Líní ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 627 | 5,6 % |
| 20 až 24 | 4 863 | 10,4 % |
| 25 až 29 | 4 483 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 4 863 | 10,4 % |
| 35 až 39 | 4 936 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 4 738 | 10,1 % |
| 45 až 49 | 5 204 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 6 492 | 13,8 % |
| 55 až 59 | 6 468 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 2 170 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 92 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Líních a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 625 | 1,3 % |
| Základní | 17 531 | 37,4 % |
| Vyučení | 18 493 | 39,4 % |
| Střední bez maturity | 1 309 | 2,8 % |
| Vyučení s maturitou | 1 033 | 2,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 001 | 2,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 5 748 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 137 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 1 059 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Líních a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 464 | 32,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 400 | 15,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 932 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 975 | 6,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 258 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 10 907 | 23,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálůNOVATEC Fenster + Türen s.r.o. | Aktivní |
Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výrobyFERDY stav s.r.o. | Aktivní |
prodavač/kaVăn Vuong Phan | Aktivní |
dělník truhlářské výrobyNOVATEC Fenster + Türen s.r.o. | Aktivní |
dělník truhlářské výrobyNOVATEC Fenster + Türen s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ZedníkLaufman - stavby s.r.o. | Neaktivní |
Brusič, zámečníkVUŽD Trade s.r.o. | Neaktivní |
dělník truhlářské výrobyNOVATEC Fenster + Türen s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné