Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Dobříči a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod 2 úřady práce. Nejvíce pracovních míst nabízí Zemědělské družstvo Dobříč a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 48 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,94 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Dobříči. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 425 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,94 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Dobříči nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,206 % |
| únor | 1,838 % |
| březen | 1,838 % |
| duben | 1,471 % |
| květen | 1,487 % |
| červen | 1,487 % |
| červenec | 2,230 % |
| srpen | 1,487 % |
| září | 1,859 % |
| říjen | 2,230 % |
| listopad | 2,230 % |
| prosinec | 2,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,380 % |
| únor | 4,745 % |
| březen | 4,015 % |
| duben | 2,555 % |
| květen | 2,920 % |
| červen | 3,285 % |
| červenec | 3,285 % |
| srpen | 3,650 % |
| září | 2,190 % |
| říjen | 2,555 % |
| listopad | 2,206 % |
| prosinec | 2,574 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,494 % |
| únor | 4,869 % |
| březen | 5,243 % |
| duben | 3,745 % |
| květen | 4,380 % |
| červen | 2,920 % |
| červenec | 2,920 % |
| srpen | 2,190 % |
| září | 3,285 % |
| říjen | 3,650 % |
| listopad | 4,015 % |
| prosinec | 4,015 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,528 % |
| únor | 4,151 % |
| březen | 3,774 % |
| duben | 3,396 % |
| květen | 2,996 % |
| červen | 2,996 % |
| červenec | 2,247 % |
| srpen | 1,873 % |
| září | 2,622 % |
| říjen | 2,247 % |
| listopad | 2,622 % |
| prosinec | 2,996 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,264 % |
| únor | 2,642 % |
| březen | 2,642 % |
| duben | 1,887 % |
| květen | 0,755 % |
| červen | 1,887 % |
| červenec | 2,642 % |
| srpen | 3,396 % |
| září | 2,642 % |
| říjen | 2,642 % |
| listopad | 3,019 % |
| prosinec | 4,151 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,487 % |
| únor | 1,859 % |
| březen | 1,487 % |
| duben | 0,743 % |
| květen | 0,377 % |
| červen | 1,132 % |
| červenec | 1,887 % |
| srpen | 1,887 % |
| září | 3,019 % |
| říjen | 1,887 % |
| listopad | 1,509 % |
| prosinec | 1,509 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,239 % |
| únor | 2,612 % |
| březen | 2,985 % |
| duben | 1,866 % |
| květen | 1,859 % |
| červen | 1,859 % |
| červenec | 1,487 % |
| srpen | 1,487 % |
| září | 1,115 % |
| říjen | 1,115 % |
| listopad | 0,743 % |
| prosinec | 1,115 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,974 % |
| únor | 2,602 % |
| březen | 2,230 % |
| duben | 1,859 % |
| květen | 1,493 % |
| červen | 1,866 % |
| červenec | 1,866 % |
| srpen | 1,866 % |
| září | 1,493 % |
| říjen | 1,119 % |
| listopad | 1,493 % |
| prosinec | 2,239 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,091 % |
| únor | 3,636 % |
| březen | 3,636 % |
| duben | 2,545 % |
| květen | 2,602 % |
| červen | 2,230 % |
| červenec | 1,487 % |
| srpen | 2,230 % |
| září | 1,487 % |
| říjen | 1,115 % |
| listopad | 1,487 % |
| prosinec | 2,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,731 % |
| červen | 3,636 % |
| září | 4,000 % |
| říjen | 3,636 % |
| listopad | 2,909 % |
| prosinec | 4,364 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,478 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,321 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,296 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,774 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 0,769 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,290 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,938 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,953 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Dobříči nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Zemědělské družstvo Dobříč | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Dobříči.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Plzeň sever a jih | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Dobříči a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 24 480 a následují ženy s podílem 39,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 58 906 | 100,0 % |
| Muži | 24 480 | 41,6 % |
| Ženy | 23 273 | 39,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Dobříče ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 627 | 5,6 % |
| 20 až 24 | 4 863 | 10,4 % |
| 25 až 29 | 4 483 | 9,6 % |
| 30 až 34 | 4 863 | 10,4 % |
| 35 až 39 | 4 936 | 10,5 % |
| 40 až 44 | 4 738 | 10,1 % |
| 45 až 49 | 5 204 | 11,1 % |
| 50 až 54 | 6 492 | 13,8 % |
| 55 až 59 | 6 468 | 13,8 % |
| 60 až 64 | 2 170 | 4,6 % |
| Od 65 a více let | 92 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Dobříči a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 625 | 1,3 % |
| Základní | 17 531 | 37,4 % |
| Vyučení | 18 493 | 39,4 % |
| Střední bez maturity | 1 309 | 2,8 % |
| Vyučení s maturitou | 1 033 | 2,2 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 001 | 2,1 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 5 748 | 12,2 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 137 | 0,3 % |
| Vysokoškolské | 1 059 | 2,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Dobříči a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 464 | 32,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 7 400 | 15,8 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 3 932 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 2 975 | 6,3 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 6 258 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 10 907 | 23,2 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ekonom/ekonomkaZemědělské družstvo Dobříč | Aktivní |
vedoucí technického úseku - mechanizátorZemědělské družstvo Dobříč | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ošetřovatel(ka) skotu, dojič(ka)Zemědělské družstvo Dobříč | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné