Volná pracovní místa v Tymákově

V Tymákově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Tymákova a okresu Plzeň-město najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti

Chrást
 (Plzeň-město)
Chválenice
 (Plzeň-město)
Dýšina
 (Plzeň-město)
Kyšice
 (Plzeň-město)
Letkov
 (Plzeň-město)
Lhůta
 (Plzeň-město)
Losiná
 (Plzeň-město)
Mokrouše
 (Plzeň-město)
Nezbavětice
 (Plzeň-město)
Nezvěstice
 (Plzeň-město)
Plzeň
 (Plzeň-město)
Šťáhlavy
 (Plzeň-město)
Starý Plzenec
 (Plzeň-město)
Štěnovický Borek
 (Plzeň-město)
Tymákov
 (Plzeň-město)
Aktivní pracovní místa
0
Poslední změna: 22.9.2026 15:00
Podíl nezaměstnaných
1,89 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
—
Bez mzdových dat
Nejaktivnější zaměstnavatel
—
Bez aktivních nabídek

Aktuální nabídka práce v Tymákově

Žádná data.

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Tymákově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 081 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,89 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Tymákově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
Žádná data.

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,318 %
únor2,164 %
březen2,164 %
duben2,318 %
květen1,788 %
červen1,788 %
červenec1,788 %
srpen1,788 %
září1,341 %
říjen1,490 %
listopad1,639 %
prosinec2,086 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,393 %
únor1,703 %
březen1,858 %
duben1,703 %
květen1,703 %
červen2,012 %
červenec2,167 %
srpen2,167 %
září2,167 %
říjen2,167 %
listopad2,009 %
prosinec2,009 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,062 %
únor0,910 %
březen0,759 %
duben0,455 %
květen0,619 %
červen0,619 %
červenec0,619 %
srpen0,619 %
září0,929 %
říjen1,238 %
listopad1,238 %
prosinec1,548 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,670 %
únor3,364 %
březen2,905 %
duben2,905 %
květen3,035 %
červen2,883 %
červenec2,428 %
srpen1,821 %
září1,517 %
říjen1,821 %
listopad2,124 %
prosinec1,973 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,595 %
únor2,290 %
březen1,985 %
duben2,901 %
květen3,211 %
červen3,517 %
červenec3,670 %
srpen2,599 %
září2,752 %
říjen2,905 %
listopad2,752 %
prosinec2,905 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,351 %
únor1,567 %
březen1,254 %
duben1,097 %
květen1,374 %
červen1,221 %
červenec2,901 %
srpen2,137 %
září2,595 %
říjen2,443 %
listopad2,290 %
prosinec2,137 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,920 %
únor1,920 %
březen2,240 %
duben2,400 %
květen2,351 %
červen2,038 %
červenec2,665 %
srpen2,194 %
září2,821 %
říjen2,351 %
listopad1,881 %
prosinec2,665 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden1,760 %
únor2,080 %
březen1,920 %
duben2,240 %
květen2,240 %
červen1,440 %
červenec1,760 %
srpen2,400 %
září2,880 %
říjen2,240 %
listopad1,760 %
prosinec2,080 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,612 %
únor2,627 %
březen2,299 %
duben2,135 %
květen2,080 %
červen2,720 %
červenec2,880 %
srpen3,040 %
září2,880 %
říjen2,720 %
listopad3,040 %
prosinec2,720 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen4,333 %
červen3,612 %
září2,463 %
říjen2,627 %
listopad3,120 %
prosinec3,448 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,833 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,047 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec5,221 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,861 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec2,743 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec1,285 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,034 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,516 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Tymákově nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Žádná data.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Tymákově.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Žádná data.

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Tymákově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 24 832 a následují muži s podílem 37,9 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem56 374100,0 %
Muži21 34637,9 %
Ženy24 83244,0 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Tymákova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let2 3075,1 %
20 až 245 65712,5 %
25 až 294 72510,5 %
30 až 345 09511,3 %
35 až 394 94211,0 %
40 až 444 51710,0 %
45 až 494 54510,1 %
50 až 545 44412,1 %
55 až 595 76912,8 %
60 až 641 9604,3 %
Od 65 a více let1330,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Tymákově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné1310,3 %
Základní12 55527,8 %
Vyučení19 31942,8 %
Střední bez maturity1 5083,3 %
Vyučení s maturitou1 6093,6 %
Úplné střední všeobecné s maturitou8491,9 %
Úplné střední odborné s maturitou7 09915,7 %
Vyšší odborné vzdělání2930,6 %
Vysokoškolské1 7313,8 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Tymákově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců15 86735,2 %
Více než 3 až 6 měsíců9 33120,7 %
Více než 6 až 9 měsíců4 48910,0 %
Více než 9 až 12 měsíců3 2067,1 %
Více než 12 až 24 měsíců5 58812,4 %
Více než 24 měsíců6 61314,7 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav
Žádná data.
NabídkaStav

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

JLT TRUCK SERVIS s.r.o.

Neaktivní

prodavač/ka

COOP Plzeň, družstvo

Neaktivní

prodavač/ka

COOP Plzeň, družstvo

Neaktivní