Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Šťáhlavech a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (6) a pracovní pozice od 7 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Plzeň. Nejvíce pracovních míst nabízí AG - PRODUKT a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 37 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,05 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Šťáhlavech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 905 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,05 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Šťáhlavech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 4 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,678 % |
| únor | 1,620 % |
| březen | 1,620 % |
| duben | 1,736 % |
| květen | 2,068 % |
| červen | 2,183 % |
| červenec | 2,527 % |
| srpen | 2,240 % |
| září | 2,412 % |
| říjen | 2,412 % |
| listopad | 2,010 % |
| prosinec | 2,068 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,822 % |
| únor | 2,469 % |
| březen | 1,881 % |
| duben | 1,646 % |
| květen | 1,646 % |
| červen | 1,529 % |
| červenec | 1,470 % |
| srpen | 1,705 % |
| září | 1,822 % |
| říjen | 1,822 % |
| listopad | 1,968 % |
| prosinec | 1,852 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,485 % |
| únor | 1,485 % |
| březen | 1,544 % |
| duben | 1,544 % |
| květen | 1,705 % |
| červen | 1,764 % |
| červenec | 1,822 % |
| srpen | 2,058 % |
| září | 2,352 % |
| říjen | 2,763 % |
| listopad | 2,939 % |
| prosinec | 2,763 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,247 % |
| únor | 2,247 % |
| březen | 2,425 % |
| duben | 2,129 % |
| květen | 1,485 % |
| červen | 1,485 % |
| červenec | 1,722 % |
| srpen | 1,722 % |
| září | 1,544 % |
| říjen | 1,544 % |
| listopad | 1,485 % |
| prosinec | 1,544 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,815 % |
| únor | 1,936 % |
| březen | 1,996 % |
| duben | 2,057 % |
| květen | 2,129 % |
| červen | 2,070 % |
| červenec | 2,188 % |
| srpen | 2,306 % |
| září | 2,365 % |
| říjen | 2,306 % |
| listopad | 2,365 % |
| prosinec | 2,306 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,357 % |
| únor | 1,481 % |
| březen | 1,234 % |
| duben | 1,234 % |
| květen | 1,028 % |
| červen | 0,968 % |
| červenec | 0,847 % |
| srpen | 1,633 % |
| září | 1,573 % |
| říjen | 1,270 % |
| listopad | 1,512 % |
| prosinec | 1,694 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,042 % |
| únor | 1,723 % |
| březen | 1,659 % |
| duben | 1,340 % |
| květen | 1,172 % |
| červen | 1,295 % |
| červenec | 1,789 % |
| srpen | 1,604 % |
| září | 1,481 % |
| říjen | 1,666 % |
| listopad | 1,295 % |
| prosinec | 1,110 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,419 % |
| únor | 2,546 % |
| březen | 2,228 % |
| duben | 2,164 % |
| květen | 2,106 % |
| červen | 1,787 % |
| červenec | 1,659 % |
| srpen | 1,851 % |
| září | 1,787 % |
| říjen | 1,468 % |
| listopad | 1,595 % |
| prosinec | 2,042 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,630 % |
| únor | 3,068 % |
| březen | 2,818 % |
| duben | 2,254 % |
| květen | 2,228 % |
| červen | 2,037 % |
| červenec | 2,292 % |
| srpen | 2,482 % |
| září | 2,737 % |
| říjen | 2,482 % |
| listopad | 1,973 % |
| prosinec | 2,228 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,630 % |
| červen | 2,880 % |
| září | 2,192 % |
| říjen | 2,379 % |
| listopad | 2,567 % |
| prosinec | 2,630 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,630 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,147 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,588 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,704 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,773 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,246 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,375 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,953 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Šťáhlavech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| AG - PRODUKT a.s. | 2 |
| Hermes Fulfilment CZ s.r.o. | 2 |
| 4Cargo s.r.o. | 1 |
| AGS buildings s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Šťáhlavech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Plzeň | 6 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Šťáhlavech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 24 832 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 56 374 | 100,0 % |
| Muži | 21 346 | 37,9 % |
| Ženy | 24 832 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Šťáhlav ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 307 | 5,1 % |
| 20 až 24 | 5 657 | 12,5 % |
| 25 až 29 | 4 725 | 10,5 % |
| 30 až 34 | 5 095 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 4 942 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 4 517 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 4 545 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 5 444 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 5 769 | 12,8 % |
| 60 až 64 | 1 960 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 133 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Šťáhlavech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 131 | 0,3 % |
| Základní | 12 555 | 27,8 % |
| Vyučení | 19 319 | 42,8 % |
| Střední bez maturity | 1 508 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 1 609 | 3,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 849 | 1,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 099 | 15,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 293 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 1 731 | 3,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Šťáhlavech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 867 | 35,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 331 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 489 | 10,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 206 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 5 588 | 12,4 % |
| Více než 24 měsíců | 6 613 | 14,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb (pokrývač/klempíř)AGS buildings s.r.o. | Aktivní |
Řidiči a obsluha zemědělských strojů - traktoristaAG - PRODUKT a.s. | Aktivní |
Chovatelé a ošetřovatelé hospodářských zvířat - dojič/kaAG - PRODUKT a.s. | Aktivní |
PředákHermes Fulfilment CZ s.r.o. | Aktivní |
Operátor/ka zpracování zbožíHermes Fulfilment CZ s.r.o. | Aktivní |
Řidiči nákladních automobilů4Cargo s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Operátor/ka zpracování zbožíHermes Fulfilment CZ s.r.o. | Neaktivní |
PředákHermes Fulfilment CZ s.r.o. | Neaktivní |
ManipulantHermes Fulfilment CZ s.r.o. | Neaktivní |
Dělníci ve výroběHermes Fulfilment CZ s.r.o. | Neaktivní |
Operátor zpracování zbožíHermes Fulfilment CZ s.r.o. | Neaktivní |
prodavač/kaCOOP Plzeň, družstvo | Neaktivní |
Pracovník/Pracovnice v sociálních službáchCENTRUM HÁJEK z.ú. | Neaktivní |
Řidič/ka4Cargo s.r.o. | Neaktivní |
obchodník - manažerMartin Vimr | Neaktivní |
Fyzioterapeuti bez specializaceCENTRUM HÁJEK z.ú. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné