Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Nezbavěticích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Nezbavětic a okresu Plzeň-město najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Nezbavěticích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 265 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 0,99 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2024.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Nezbavěticích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,000 % |
| únor | 0,000 % |
| březen | 0,000 % |
| duben | 0,571 % |
| květen | 0,565 % |
| červen | 0,565 % |
| červenec | 1,130 % |
| srpen | 1,130 % |
| září | 1,130 % |
| říjen | 2,260 % |
| listopad | 2,260 % |
| prosinec | 2,260 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,762 % |
| únor | 4,167 % |
| březen | 4,167 % |
| duben | 2,976 % |
| květen | 2,976 % |
| červen | 2,976 % |
| červenec | 4,762 % |
| srpen | 4,762 % |
| září | 2,381 % |
| říjen | 0,595 % |
| listopad | 0,571 % |
| prosinec | 0,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,899 % |
| únor | 1,899 % |
| březen | 2,532 % |
| duben | 2,532 % |
| květen | 2,976 % |
| červen | 2,976 % |
| červenec | 3,571 % |
| srpen | 4,167 % |
| září | 3,571 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 5,952 % |
| prosinec | 5,952 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,455 % |
| únor | 5,455 % |
| březen | 4,848 % |
| duben | 6,667 % |
| květen | 6,329 % |
| červen | 5,063 % |
| červenec | 4,430 % |
| srpen | 3,165 % |
| září | 3,797 % |
| říjen | 3,797 % |
| listopad | 2,532 % |
| prosinec | 1,899 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,500 % |
| únor | 1,875 % |
| březen | 1,875 % |
| duben | 1,875 % |
| květen | 3,030 % |
| červen | 2,424 % |
| červenec | 1,818 % |
| srpen | 1,818 % |
| září | 3,636 % |
| říjen | 3,636 % |
| listopad | 5,455 % |
| prosinec | 5,455 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,333 % |
| únor | 2,000 % |
| březen | 2,000 % |
| duben | 2,000 % |
| květen | 1,875 % |
| červen | 1,250 % |
| červenec | 1,875 % |
| srpen | 1,875 % |
| září | 2,500 % |
| říjen | 2,500 % |
| listopad | 2,500 % |
| prosinec | 2,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,247 % |
| únor | 1,948 % |
| březen | 1,948 % |
| duben | 1,948 % |
| květen | 2,000 % |
| červen | 1,333 % |
| červenec | 1,333 % |
| srpen | 3,333 % |
| září | 3,333 % |
| říjen | 2,000 % |
| listopad | 2,000 % |
| prosinec | 2,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,685 % |
| únor | 3,356 % |
| březen | 2,685 % |
| duben | 2,685 % |
| květen | 3,247 % |
| červen | 1,948 % |
| červenec | 2,597 % |
| srpen | 3,247 % |
| září | 1,948 % |
| říjen | 1,948 % |
| listopad | 1,299 % |
| prosinec | 1,299 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,432 % |
| únor | 7,432 % |
| březen | 6,081 % |
| duben | 4,054 % |
| květen | 5,369 % |
| červen | 4,027 % |
| červenec | 4,027 % |
| srpen | 4,027 % |
| září | 4,698 % |
| říjen | 3,356 % |
| listopad | 2,685 % |
| prosinec | 4,027 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,432 % |
| červen | 6,081 % |
| září | 6,081 % |
| říjen | 6,081 % |
| listopad | 4,730 % |
| prosinec | 7,432 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,108 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,895 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,172 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,724 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 0,862 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,703 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 0,000 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Nezbavěticích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Nezbavěticích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Nezbavěticích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 24 832 a následují muži s podílem 37,9 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 56 374 | 100,0 % |
| Muži | 21 346 | 37,9 % |
| Ženy | 24 832 | 44,0 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Nezbavětic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 2 307 | 5,1 % |
| 20 až 24 | 5 657 | 12,5 % |
| 25 až 29 | 4 725 | 10,5 % |
| 30 až 34 | 5 095 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 4 942 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 4 517 | 10,0 % |
| 45 až 49 | 4 545 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 5 444 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 5 769 | 12,8 % |
| 60 až 64 | 1 960 | 4,3 % |
| Od 65 a více let | 133 | 0,3 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Nezbavěticích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 131 | 0,3 % |
| Základní | 12 555 | 27,8 % |
| Vyučení | 19 319 | 42,8 % |
| Střední bez maturity | 1 508 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 1 609 | 3,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 849 | 1,9 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 7 099 | 15,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 293 | 0,6 % |
| Vysokoškolské | 1 731 | 3,8 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Nezbavěticích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 15 867 | 35,2 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 9 331 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 4 489 | 10,0 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 3 206 | 7,1 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 5 588 | 12,4 % |
| Více než 24 měsíců | 6 613 | 14,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné