Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Větřkovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Vítkov. Nejvíce pracovních míst nabízí Martin Rokos a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 25 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 4,90 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Větřkovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 792 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,90 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Větřkovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,879 % |
| únor | 3,879 % |
| březen | 4,526 % |
| duben | 4,957 % |
| květen | 5,556 % |
| červen | 5,556 % |
| červenec | 6,000 % |
| srpen | 5,333 % |
| září | 4,889 % |
| říjen | 4,667 % |
| listopad | 4,667 % |
| prosinec | 4,889 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,617 % |
| únor | 4,043 % |
| březen | 3,191 % |
| duben | 2,979 % |
| květen | 3,617 % |
| červen | 3,191 % |
| červenec | 3,191 % |
| srpen | 3,191 % |
| září | 3,404 % |
| říjen | 3,830 % |
| listopad | 3,448 % |
| prosinec | 3,233 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,972 % |
| únor | 3,185 % |
| březen | 3,185 % |
| duben | 2,972 % |
| květen | 2,979 % |
| červen | 3,617 % |
| červenec | 3,404 % |
| srpen | 3,830 % |
| září | 5,319 % |
| říjen | 5,106 % |
| listopad | 4,255 % |
| prosinec | 3,830 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,340 % |
| únor | 3,549 % |
| březen | 3,340 % |
| duben | 3,132 % |
| květen | 3,185 % |
| červen | 2,760 % |
| červenec | 2,335 % |
| srpen | 2,123 % |
| září | 2,123 % |
| říjen | 2,123 % |
| listopad | 2,548 % |
| prosinec | 2,760 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,086 % |
| únor | 3,292 % |
| březen | 3,086 % |
| duben | 3,498 % |
| květen | 3,132 % |
| červen | 3,549 % |
| červenec | 3,758 % |
| srpen | 4,175 % |
| září | 4,175 % |
| říjen | 4,175 % |
| listopad | 3,758 % |
| prosinec | 3,758 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,417 % |
| únor | 5,000 % |
| březen | 4,375 % |
| duben | 4,167 % |
| květen | 3,498 % |
| červen | 3,498 % |
| červenec | 3,292 % |
| srpen | 3,704 % |
| září | 3,909 % |
| říjen | 3,498 % |
| listopad | 3,498 % |
| prosinec | 3,086 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,242 % |
| únor | 4,040 % |
| březen | 3,838 % |
| duben | 3,636 % |
| květen | 3,542 % |
| červen | 3,333 % |
| červenec | 3,750 % |
| srpen | 3,333 % |
| září | 4,167 % |
| říjen | 3,750 % |
| listopad | 4,375 % |
| prosinec | 5,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,383 % |
| únor | 7,385 % |
| březen | 7,385 % |
| duben | 6,387 % |
| květen | 5,253 % |
| červen | 5,455 % |
| červenec | 5,455 % |
| srpen | 4,848 % |
| září | 4,242 % |
| říjen | 4,444 % |
| listopad | 5,051 % |
| prosinec | 5,253 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,200 % |
| únor | 9,600 % |
| březen | 9,000 % |
| duben | 8,400 % |
| květen | 6,786 % |
| červen | 8,383 % |
| červenec | 7,784 % |
| srpen | 7,385 % |
| září | 8,184 % |
| říjen | 7,585 % |
| listopad | 7,385 % |
| prosinec | 8,184 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,738 % |
| červen | 7,200 % |
| září | 7,800 % |
| říjen | 8,000 % |
| listopad | 8,000 % |
| prosinec | 8,400 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,730 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,358 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,073 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,021 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,461 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,466 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,827 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,063 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Větřkovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Martin Rokos | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Větřkovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Vítkov | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Větřkovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 933 a následují ženy s podílem 39,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 115 775 | 100,0 % |
| Muži | 46 933 | 40,5 % |
| Ženy | 46 078 | 39,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Větřkovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 660 | 4,0 % |
| 20 až 24 | 11 897 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 10 252 | 11,2 % |
| 30 až 34 | 9 938 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 10 141 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 9 739 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 770 | 10,6 % |
| 50 až 54 | 11 529 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 11 422 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 3 421 | 3,7 % |
| Od 65 a více let | 162 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Větřkovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 306 | 0,3 % |
| Základní | 19 418 | 21,1 % |
| Vyučení | 40 448 | 44,0 % |
| Střední bez maturity | 3 841 | 4,2 % |
| Vyučení s maturitou | 4 237 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 427 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 392 | 16,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 817 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 5 045 | 5,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Větřkovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 29,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 524 | 18,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 787 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 617 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 709 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 19 060 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
KUCHAŘ/-KAMartin Rokos | Aktivní |
ČÍŠNÍK / SERVÍRKAMartin Rokos | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné