Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Služovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Služovic a okresu Opava najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Služovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 852 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,50 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Služovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,957 % |
| únor | 2,957 % |
| březen | 2,218 % |
| duben | 1,848 % |
| květen | 1,821 % |
| červen | 2,186 % |
| červenec | 2,732 % |
| srpen | 2,732 % |
| září | 2,550 % |
| říjen | 2,550 % |
| listopad | 2,368 % |
| prosinec | 3,097 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,119 % |
| únor | 3,486 % |
| březen | 2,752 % |
| duben | 2,202 % |
| květen | 2,018 % |
| červen | 2,018 % |
| červenec | 2,018 % |
| srpen | 2,018 % |
| září | 1,284 % |
| říjen | 1,468 % |
| listopad | 1,848 % |
| prosinec | 2,218 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,784 % |
| únor | 3,423 % |
| březen | 3,784 % |
| duben | 3,063 % |
| květen | 2,936 % |
| červen | 2,752 % |
| červenec | 3,119 % |
| srpen | 2,936 % |
| září | 3,119 % |
| říjen | 3,119 % |
| listopad | 2,936 % |
| prosinec | 3,303 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,500 % |
| únor | 2,500 % |
| březen | 2,679 % |
| duben | 2,143 % |
| květen | 1,441 % |
| červen | 1,261 % |
| červenec | 1,261 % |
| srpen | 1,622 % |
| září | 2,342 % |
| říjen | 2,162 % |
| listopad | 2,703 % |
| prosinec | 2,883 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,737 % |
| únor | 2,190 % |
| březen | 2,190 % |
| duben | 2,372 % |
| květen | 2,500 % |
| červen | 2,500 % |
| červenec | 2,857 % |
| srpen | 1,964 % |
| září | 1,607 % |
| říjen | 1,429 % |
| listopad | 1,964 % |
| prosinec | 2,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,679 % |
| únor | 2,500 % |
| březen | 1,607 % |
| duben | 1,429 % |
| květen | 1,095 % |
| červen | 1,825 % |
| červenec | 2,372 % |
| srpen | 2,372 % |
| září | 2,737 % |
| říjen | 2,555 % |
| listopad | 2,737 % |
| prosinec | 3,102 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,621 % |
| únor | 3,276 % |
| březen | 2,759 % |
| duben | 1,724 % |
| květen | 1,607 % |
| červen | 1,429 % |
| červenec | 1,607 % |
| srpen | 1,607 % |
| září | 1,964 % |
| říjen | 2,679 % |
| listopad | 3,036 % |
| prosinec | 3,214 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,424 % |
| únor | 4,915 % |
| březen | 4,407 % |
| duben | 3,729 % |
| květen | 3,276 % |
| červen | 4,310 % |
| červenec | 4,483 % |
| srpen | 4,310 % |
| září | 3,793 % |
| říjen | 3,793 % |
| listopad | 3,448 % |
| prosinec | 3,966 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,843 % |
| únor | 6,373 % |
| březen | 5,719 % |
| duben | 4,575 % |
| květen | 4,237 % |
| červen | 4,068 % |
| červenec | 4,746 % |
| srpen | 4,576 % |
| září | 4,576 % |
| říjen | 4,407 % |
| listopad | 4,407 % |
| prosinec | 4,915 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,746 % |
| červen | 6,046 % |
| září | 6,699 % |
| říjen | 7,190 % |
| listopad | 7,190 % |
| prosinec | 8,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,406 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,974 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,878 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,562 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,341 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,743 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,488 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,197 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Služovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Služovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Služovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 933 a následují ženy s podílem 39,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 115 775 | 100,0 % |
| Muži | 46 933 | 40,5 % |
| Ženy | 46 078 | 39,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Služovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 660 | 4,0 % |
| 20 až 24 | 11 897 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 10 252 | 11,2 % |
| 30 až 34 | 9 938 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 10 141 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 9 739 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 770 | 10,6 % |
| 50 až 54 | 11 529 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 11 422 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 3 421 | 3,7 % |
| Od 65 a více let | 162 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Služovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 306 | 0,3 % |
| Základní | 19 418 | 21,1 % |
| Vyučení | 40 448 | 44,0 % |
| Střední bez maturity | 3 841 | 4,2 % |
| Vyučení s maturitou | 4 237 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 427 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 392 | 16,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 817 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 5 045 | 5,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Služovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 29,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 524 | 18,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 787 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 617 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 709 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 19 060 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné