Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Kravařích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (13) a pracovní pozice od 14 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Opava. Nejvíce pracovních míst nabízí Ing. Daniel Kozel - DK1 a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 55 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,89 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kravařích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 6 695 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,89 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kravařích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 35–44 tis. Kč | 5 |
| 25–34 tis. Kč | 4 |
| do 24 999 Kč | 4 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,137 % |
| únor | 4,161 % |
| březen | 3,973 % |
| duben | 3,526 % |
| květen | 3,465 % |
| červen | 3,465 % |
| červenec | 3,654 % |
| srpen | 3,678 % |
| září | 3,866 % |
| říjen | 3,843 % |
| listopad | 4,267 % |
| prosinec | 4,620 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,474 % |
| únor | 4,310 % |
| březen | 3,725 % |
| duben | 3,443 % |
| květen | 3,209 % |
| červen | 2,928 % |
| červenec | 2,975 % |
| srpen | 2,975 % |
| září | 2,764 % |
| říjen | 2,811 % |
| listopad | 3,291 % |
| prosinec | 3,879 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,249 % |
| únor | 4,065 % |
| březen | 3,629 % |
| duben | 3,124 % |
| květen | 3,115 % |
| červen | 2,881 % |
| červenec | 3,022 % |
| srpen | 3,162 % |
| září | 3,069 % |
| říjen | 3,279 % |
| listopad | 3,443 % |
| prosinec | 3,935 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,824 % |
| únor | 4,711 % |
| březen | 4,349 % |
| duben | 4,145 % |
| květen | 3,813 % |
| červen | 3,560 % |
| červenec | 3,698 % |
| srpen | 3,813 % |
| září | 3,767 % |
| říjen | 3,560 % |
| listopad | 3,330 % |
| prosinec | 3,950 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,480 % |
| únor | 3,502 % |
| březen | 2,843 % |
| duben | 3,048 % |
| květen | 3,126 % |
| červen | 3,080 % |
| červenec | 3,284 % |
| srpen | 3,375 % |
| září | 3,669 % |
| říjen | 3,918 % |
| listopad | 3,986 % |
| prosinec | 4,689 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,447 % |
| únor | 4,358 % |
| březen | 3,706 % |
| duben | 2,740 % |
| květen | 2,297 % |
| červen | 2,252 % |
| červenec | 2,365 % |
| srpen | 2,479 % |
| září | 2,320 % |
| říjen | 2,365 % |
| listopad | 2,252 % |
| prosinec | 2,797 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,014 % |
| únor | 5,837 % |
| březen | 5,129 % |
| duben | 4,201 % |
| květen | 3,819 % |
| červen | 3,661 % |
| červenec | 3,639 % |
| srpen | 3,571 % |
| září | 3,527 % |
| říjen | 3,257 % |
| listopad | 3,235 % |
| prosinec | 3,953 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,907 % |
| únor | 8,533 % |
| březen | 7,499 % |
| duben | 6,972 % |
| květen | 6,589 % |
| červen | 6,213 % |
| červenec | 5,881 % |
| srpen | 5,505 % |
| září | 5,417 % |
| říjen | 4,687 % |
| listopad | 4,975 % |
| prosinec | 5,748 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,073 % |
| únor | 8,922 % |
| březen | 8,575 % |
| duben | 7,817 % |
| květen | 7,346 % |
| červen | 6,774 % |
| červenec | 6,840 % |
| srpen | 6,796 % |
| září | 6,664 % |
| říjen | 6,554 % |
| listopad | 6,620 % |
| prosinec | 8,181 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 9,848 % |
| červen | 7,947 % |
| září | 7,449 % |
| říjen | 7,514 % |
| listopad | 7,449 % |
| prosinec | 8,662 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,740 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,918 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,180 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,310 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,632 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,753 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,841 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,003 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kravařích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Ing. Daniel Kozel - DK1 | 7 |
| BULY ARÉNA - zájmové sdružení | 2 |
| Elitas Kebab s.r.o. | 2 |
| BEST, spol. s r. o. | 1 |
| SKRBEL s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kravařích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Opava | 13 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kravařích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 933 a následují ženy s podílem 39,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 115 775 | 100,0 % |
| Muži | 46 933 | 40,5 % |
| Ženy | 46 078 | 39,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kravař ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 660 | 4,0 % |
| 20 až 24 | 11 897 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 10 252 | 11,2 % |
| 30 až 34 | 9 938 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 10 141 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 9 739 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 770 | 10,6 % |
| 50 až 54 | 11 529 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 11 422 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 3 421 | 3,7 % |
| Od 65 a více let | 162 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kravařích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 306 | 0,3 % |
| Základní | 19 418 | 21,1 % |
| Vyučení | 40 448 | 44,0 % |
| Střední bez maturity | 3 841 | 4,2 % |
| Vyučení s maturitou | 4 237 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 427 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 392 | 16,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 817 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 5 045 | 5,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kravařích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 29,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 524 | 18,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 787 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 617 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 709 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 19 060 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OŠETŘOVATEL /-KA DRŮBEŽE - ODCHOVBEST, spol. s r. o. | Aktivní |
MONTÉR/-KA SÁDROKARTONUSKRBEL s.r.o. | Aktivní |
UKLÍZEČ/-KABULY ARÉNA - zájmové sdružení | Aktivní |
POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNIBULY ARÉNA - zájmové sdružení | Aktivní |
MISTR/-OVÁ STAVEBNÍ VÝROBYIng. Daniel Kozel - DK1 | Aktivní |
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA - SE STAVEBNÍM KONTEJNEREM A HYDRAULICKOU RUKOUIng. Daniel Kozel - DK1 | Aktivní |
ZÁMEČNÍK, ZÁMEČNICEIng. Daniel Kozel - DK1 | Aktivní |
ZEDNÍKIng. Daniel Kozel - DK1 | Aktivní |
STAVEBNÍ KLEMPÍŘ, POKRÝVAČIng. Daniel Kozel - DK1 | Aktivní |
MONTÉR/-KA SÁDROKARTONOVÝCH DESEK - SÁDROKARTONÁŘIng. Daniel Kozel - DK1 | Aktivní |
SKLADNÍK, SKLADNICE DO PRODEJNY STAVEBNINIng. Daniel Kozel - DK1 | Aktivní |
pracovník pro přípravu rychlého občerstveníElitas Kebab s.r.o. | Aktivní |
pracovník, pracovnice propřípravu rychlého občerstveníElitas Kebab s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
MANIPULAČNÍ DĚLNÍK, DĚLNICEPALETY HEMAX, spol. s r.o. | Neaktivní |
PRODAVAČ/KA MASA A UZENINMAKOVEC a.s. | Neaktivní |
REFERENT/-KA ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍMěsto Kravaře | Neaktivní |
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICEBARELOVÁ VODA s.r.o. | Neaktivní |
REFERENT/-KA ODBORU DOPRAVY - VÝKON AGENDY DOPRAVNÍCH PŘESTUPKŮMěsto Kravaře | Neaktivní |
OBSLUHA ČERPACÍ STANICEĽudmila Matisová | Neaktivní |
ÚDRŽBÁŘ/KA AREÁLUJezdecký klub Nový Dvůr Kravaře, z.s. | Neaktivní |
ŘIDIČROSANA, spol. s r.o. | Neaktivní |
OSTRAHA PRODEJNY LIDLProtektia s.r.o. | Neaktivní |
STAVEBNÍ KLEMPÍŘ, POKRÝVAČIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEBNÍ VÝROBYIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
ZÁMEČNÍK, ZÁMEČNICEIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA - SE STAVEBNÍM KONTEJNEREM A HYDRAULICKOU RUKOUIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
MISTR/-OVÁ STAVEBNÍ VÝROBYIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
ZEDNÍKIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
MONTÉR/-KA SÁDROKARTONOVÝCH DESEK - SÁDROKARTONÁŘIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
REFERENT/-KA ODBORU DOPRAVY - VÝKON AGENDY DOPRAVNÍCH PŘESTUPKŮMěsto Kravaře | Neaktivní |
OŠETŘOVATEL /-KA DRŮBEŽEBEST, spol. s r. o. | Neaktivní |
OBSLUHA ČERPACÍ STANICEĽudmila Matisová | Neaktivní |
PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEBNÍ VÝROBYIng. Daniel Kozel | Neaktivní |
UČITEL/-KA MATEMATIKYZákladní škola Kravaře, příspěvková organizace | Neaktivní |
UČITEL/-KA ANGLICKÉHO JAZYKAZákladní škola Kravaře, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné