Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Kozmicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Kozmic a okresu Opava najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Kozmicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 904 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,13 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Kozmicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,091 % |
| únor | 3,175 % |
| březen | 3,258 % |
| duben | 3,592 % |
| květen | 3,804 % |
| červen | 3,804 % |
| červenec | 3,212 % |
| srpen | 3,297 % |
| září | 2,959 % |
| říjen | 2,620 % |
| listopad | 2,536 % |
| prosinec | 2,198 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,700 % |
| únor | 2,616 % |
| březen | 2,616 % |
| duben | 2,532 % |
| květen | 2,532 % |
| červen | 2,194 % |
| červenec | 2,194 % |
| srpen | 2,194 % |
| září | 1,941 % |
| říjen | 2,194 % |
| listopad | 2,089 % |
| prosinec | 2,757 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,397 % |
| únor | 2,562 % |
| březen | 2,314 % |
| duben | 1,901 % |
| květen | 2,110 % |
| červen | 1,603 % |
| červenec | 1,688 % |
| srpen | 1,941 % |
| září | 1,772 % |
| říjen | 1,772 % |
| listopad | 2,110 % |
| prosinec | 2,363 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,974 % |
| únor | 1,891 % |
| březen | 1,727 % |
| duben | 1,891 % |
| květen | 2,149 % |
| červen | 1,901 % |
| červenec | 1,736 % |
| srpen | 1,736 % |
| září | 1,653 % |
| říjen | 1,405 % |
| listopad | 1,405 % |
| prosinec | 1,736 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,890 % |
| únor | 0,971 % |
| březen | 0,971 % |
| duben | 1,133 % |
| květen | 1,234 % |
| červen | 0,822 % |
| červenec | 1,234 % |
| srpen | 1,316 % |
| září | 1,480 % |
| říjen | 1,563 % |
| listopad | 1,809 % |
| prosinec | 1,891 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,922 % |
| únor | 2,002 % |
| březen | 1,841 % |
| duben | 1,121 % |
| květen | 1,133 % |
| červen | 0,890 % |
| červenec | 0,971 % |
| srpen | 0,890 % |
| září | 0,890 % |
| říjen | 0,647 % |
| listopad | 0,566 % |
| prosinec | 0,566 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,550 % |
| únor | 2,231 % |
| březen | 1,992 % |
| duben | 1,673 % |
| květen | 1,361 % |
| červen | 1,601 % |
| červenec | 1,681 % |
| srpen | 1,601 % |
| září | 1,761 % |
| říjen | 1,521 % |
| listopad | 1,361 % |
| prosinec | 1,441 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,203 % |
| únor | 3,965 % |
| březen | 3,331 % |
| duben | 3,251 % |
| květen | 3,506 % |
| červen | 3,028 % |
| červenec | 2,869 % |
| srpen | 2,869 % |
| září | 3,187 % |
| říjen | 2,629 % |
| listopad | 1,912 % |
| prosinec | 2,311 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,643 % |
| únor | 5,721 % |
| březen | 5,799 % |
| duben | 5,016 % |
| květen | 5,313 % |
| červen | 4,441 % |
| červenec | 4,044 % |
| srpen | 3,489 % |
| září | 4,124 % |
| říjen | 3,807 % |
| listopad | 3,727 % |
| prosinec | 3,727 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,741 % |
| červen | 4,624 % |
| září | 4,624 % |
| říjen | 5,016 % |
| listopad | 5,172 % |
| prosinec | 6,034 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,888 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,975 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,915 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,740 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,531 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,804 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,267 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,601 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Kozmicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Kozmicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Kozmicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 933 a následují ženy s podílem 39,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 115 775 | 100,0 % |
| Muži | 46 933 | 40,5 % |
| Ženy | 46 078 | 39,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Kozmic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 660 | 4,0 % |
| 20 až 24 | 11 897 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 10 252 | 11,2 % |
| 30 až 34 | 9 938 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 10 141 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 9 739 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 770 | 10,6 % |
| 50 až 54 | 11 529 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 11 422 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 3 421 | 3,7 % |
| Od 65 a více let | 162 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Kozmicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 306 | 0,3 % |
| Základní | 19 418 | 21,1 % |
| Vyučení | 40 448 | 44,0 % |
| Střední bez maturity | 3 841 | 4,2 % |
| Vyučení s maturitou | 4 237 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 427 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 392 | 16,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 817 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 5 045 | 5,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Kozmicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 29,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 524 | 18,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 787 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 617 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 709 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 19 060 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
STROJNÍKKamil Mokrý s.r.o. | Neaktivní |
STAVEBNÍ DĚLNÍKSTADAK Stavební s.r.o. | Neaktivní |
ZEDNÍK/ZEDNICESTADAK Stavební s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné