Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Hrabyni a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (6) a pracovní pozice od 5 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Opava. Nejvíce pracovních míst nabízí Centrum sociálních služeb Hrabyně a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 36 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,52 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hrabyni. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 085 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,52 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hrabyni nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 4 |
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,056 % |
| únor | 2,349 % |
| březen | 2,349 % |
| duben | 2,349 % |
| květen | 2,534 % |
| červen | 2,385 % |
| červenec | 2,683 % |
| srpen | 2,832 % |
| září | 2,683 % |
| říjen | 2,683 % |
| listopad | 2,683 % |
| prosinec | 2,683 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,935 % |
| únor | 1,935 % |
| březen | 2,083 % |
| duben | 1,786 % |
| květen | 2,083 % |
| červen | 2,232 % |
| červenec | 2,381 % |
| srpen | 1,935 % |
| září | 1,786 % |
| říjen | 2,083 % |
| listopad | 2,056 % |
| prosinec | 2,203 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,553 % |
| únor | 2,979 % |
| březen | 2,695 % |
| duben | 2,979 % |
| květen | 2,679 % |
| červen | 2,976 % |
| červenec | 2,827 % |
| srpen | 3,125 % |
| září | 2,827 % |
| říjen | 2,381 % |
| listopad | 2,083 % |
| prosinec | 2,083 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,261 % |
| únor | 1,401 % |
| březen | 1,120 % |
| duben | 1,261 % |
| květen | 0,993 % |
| červen | 0,851 % |
| červenec | 1,135 % |
| srpen | 1,135 % |
| září | 1,277 % |
| říjen | 1,560 % |
| listopad | 1,560 % |
| prosinec | 1,844 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,231 % |
| únor | 0,958 % |
| březen | 1,094 % |
| duben | 1,231 % |
| květen | 1,120 % |
| červen | 0,840 % |
| červenec | 1,120 % |
| srpen | 1,120 % |
| září | 1,120 % |
| říjen | 0,980 % |
| listopad | 1,401 % |
| prosinec | 1,401 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,463 % |
| únor | 1,330 % |
| březen | 1,064 % |
| duben | 1,330 % |
| květen | 1,231 % |
| červen | 1,094 % |
| červenec | 1,505 % |
| srpen | 1,231 % |
| září | 1,505 % |
| říjen | 1,094 % |
| listopad | 1,368 % |
| prosinec | 1,231 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,660 % |
| únor | 2,261 % |
| březen | 2,394 % |
| duben | 1,995 % |
| květen | 2,261 % |
| červen | 2,128 % |
| červenec | 1,995 % |
| srpen | 1,596 % |
| září | 1,463 % |
| říjen | 1,197 % |
| listopad | 1,064 % |
| prosinec | 1,197 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,067 % |
| únor | 3,200 % |
| březen | 2,667 % |
| duben | 2,267 % |
| květen | 1,862 % |
| červen | 1,995 % |
| červenec | 2,394 % |
| srpen | 2,660 % |
| září | 2,793 % |
| říjen | 2,660 % |
| listopad | 2,660 % |
| prosinec | 2,527 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,108 % |
| únor | 4,167 % |
| březen | 4,301 % |
| duben | 3,763 % |
| květen | 4,133 % |
| červen | 3,200 % |
| červenec | 3,333 % |
| srpen | 3,733 % |
| září | 3,067 % |
| říjen | 2,933 % |
| listopad | 3,200 % |
| prosinec | 3,600 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,836 % |
| červen | 4,167 % |
| září | 4,301 % |
| říjen | 4,167 % |
| listopad | 4,301 % |
| prosinec | 5,242 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,101 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,471 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,051 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,166 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,636 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,349 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,403 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,530 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hrabyni nejvíce aktivních nabídek práce.
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hrabyni.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Opava | 6 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hrabyni a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 933 a následují ženy s podílem 39,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 115 775 | 100,0 % |
| Muži | 46 933 | 40,5 % |
| Ženy | 46 078 | 39,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hrabyně ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 660 | 4,0 % |
| 20 až 24 | 11 897 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 10 252 | 11,2 % |
| 30 až 34 | 9 938 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 10 141 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 9 739 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 770 | 10,6 % |
| 50 až 54 | 11 529 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 11 422 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 3 421 | 3,7 % |
| Od 65 a více let | 162 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hrabyni a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 306 | 0,3 % |
| Základní | 19 418 | 21,1 % |
| Vyučení | 40 448 | 44,0 % |
| Střední bez maturity | 3 841 | 4,2 % |
| Vyučení s maturitou | 4 237 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 427 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 392 | 16,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 817 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 5 045 | 5,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hrabyni a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 29,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 524 | 18,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 787 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 617 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 709 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 19 060 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
PRACOVNÍK, PRACOVNICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČECentrum sociálních služeb Hrabyně | Aktivní |
KUCHAŘ/-KA, POMOCNÍ KUCHAŘICentrum sociálních služeb Hrabyně | Aktivní |
MASÉR/KAFakultní nemocnice Ostrava | Aktivní |
OBSLUHA STROJNÍHO VYBAVENÍCHESPA CZ s.r.o. | Aktivní |
PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/-KAPečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Aktivní |
POMOCNÝ DĚLNÍK V KUCHYNI - OBSLUHAFakultní nemocnice Ostrava | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péčePečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
PRACOVNÍCI PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI AMBULANTNÍCH A TERÉNNÍCH SLUŽEB A PEČOVATELÉ V OBLASTI DOMÁCÍ PÉČEPečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
FYZIOTERAPEUT/KAFakultní nemocnice Ostrava | Neaktivní |
POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE PŘEPÁŽKYCharita Hrabyně | Neaktivní |
POMOCNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICECharita Hrabyně | Neaktivní |
PRACOVNÍK/PRACOVNICE PŘEPÁŽKYCharita Hrabyně | Neaktivní |
PRACOVNÍCI PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE V OBLASTI AMBULANTNÍCH A TERÉNNÍCH SLUŽEB A PEČOVATELÉ V OBLASTI DOMÁCÍ PÉČEPečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
POMOCNÁ KUCHAŘ/-KACentrum sociálních služeb Hrabyně | Neaktivní |
KUCHAŘ/-KACentrum sociálních služeb Hrabyně | Neaktivní |
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péčePečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
PRACOVNÍK/PRACOVNICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE - PEČOVATEL/-KA - ASISTENT/-KAPečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
Pracovník/ce v sociálních službách – pečovatel/ka / asistent/kaPečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATEL/KA - ASISTENT/KAPečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
PRACOVNÍK/ PRACOVNICE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČEPečovatelská služba Hrabyně, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné