Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Dobroslavicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Dobroslavic a okresu Opava najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Dobroslavicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 799 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,54 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Dobroslavicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,016 % |
| únor | 1,220 % |
| březen | 1,626 % |
| duben | 1,829 % |
| květen | 1,600 % |
| červen | 1,600 % |
| červenec | 1,600 % |
| srpen | 1,800 % |
| září | 1,600 % |
| říjen | 1,600 % |
| listopad | 1,400 % |
| prosinec | 1,600 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,656 % |
| únor | 1,242 % |
| březen | 1,035 % |
| duben | 0,828 % |
| květen | 0,828 % |
| červen | 1,035 % |
| červenec | 1,449 % |
| srpen | 1,449 % |
| září | 1,656 % |
| říjen | 1,863 % |
| listopad | 1,423 % |
| prosinec | 1,220 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,461 % |
| únor | 1,670 % |
| březen | 1,253 % |
| duben | 1,044 % |
| květen | 1,242 % |
| červen | 1,449 % |
| červenec | 1,863 % |
| srpen | 2,070 % |
| září | 1,449 % |
| říjen | 1,242 % |
| listopad | 1,449 % |
| prosinec | 1,449 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,622 % |
| únor | 1,037 % |
| březen | 1,452 % |
| duben | 1,452 % |
| květen | 1,253 % |
| červen | 1,253 % |
| červenec | 1,044 % |
| srpen | 1,044 % |
| září | 1,044 % |
| říjen | 1,044 % |
| listopad | 0,835 % |
| prosinec | 0,835 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,816 % |
| únor | 0,408 % |
| březen | 0,204 % |
| duben | 0,408 % |
| květen | 0,415 % |
| červen | 0,415 % |
| červenec | 0,415 % |
| srpen | 0,622 % |
| září | 0,415 % |
| říjen | 0,207 % |
| listopad | 0,415 % |
| prosinec | 0,415 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,626 % |
| únor | 1,829 % |
| březen | 1,626 % |
| duben | 1,626 % |
| květen | 1,224 % |
| červen | 1,020 % |
| červenec | 1,429 % |
| srpen | 1,020 % |
| září | 1,224 % |
| říjen | 1,020 % |
| listopad | 1,224 % |
| prosinec | 1,429 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,240 % |
| únor | 2,240 % |
| březen | 1,629 % |
| duben | 1,426 % |
| květen | 1,626 % |
| červen | 1,829 % |
| červenec | 2,642 % |
| srpen | 2,642 % |
| září | 1,626 % |
| říjen | 1,220 % |
| listopad | 1,626 % |
| prosinec | 1,829 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,459 % |
| únor | 2,664 % |
| březen | 2,049 % |
| duben | 1,639 % |
| květen | 1,222 % |
| červen | 1,222 % |
| červenec | 1,222 % |
| srpen | 1,629 % |
| září | 2,037 % |
| říjen | 1,629 % |
| listopad | 1,018 % |
| prosinec | 1,833 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,231 % |
| únor | 2,028 % |
| březen | 2,231 % |
| duben | 2,231 % |
| květen | 3,074 % |
| červen | 2,459 % |
| červenec | 3,484 % |
| srpen | 3,893 % |
| září | 3,893 % |
| říjen | 3,893 % |
| listopad | 3,074 % |
| prosinec | 2,664 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 3,380 % |
| červen | 2,434 % |
| září | 2,231 % |
| říjen | 2,231 % |
| listopad | 1,826 % |
| prosinec | 2,231 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,976 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,272 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,762 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,492 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,126 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,817 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,315 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,788 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Dobroslavicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Dobroslavicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Dobroslavicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 933 a následují ženy s podílem 39,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 115 775 | 100,0 % |
| Muži | 46 933 | 40,5 % |
| Ženy | 46 078 | 39,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Dobroslavic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 660 | 4,0 % |
| 20 až 24 | 11 897 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 10 252 | 11,2 % |
| 30 až 34 | 9 938 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 10 141 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 9 739 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 770 | 10,6 % |
| 50 až 54 | 11 529 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 11 422 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 3 421 | 3,7 % |
| Od 65 a více let | 162 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Dobroslavicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 306 | 0,3 % |
| Základní | 19 418 | 21,1 % |
| Vyučení | 40 448 | 44,0 % |
| Střední bez maturity | 3 841 | 4,2 % |
| Vyučení s maturitou | 4 237 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 427 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 392 | 16,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 817 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 5 045 | 5,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Dobroslavicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 29,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 524 | 18,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 787 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 617 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 709 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 19 060 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné