Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Čermné ve Slezsku a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Vítkov. Nejvíce pracovních míst nabízí ALU - COLOR s. r. o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 50 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 16,09 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Čermné ve Slezsku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 376 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 16,09 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Čermné ve Slezsku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| 45–59 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 17,623 % |
| únor | 18,033 % |
| březen | 17,623 % |
| duben | 15,164 % |
| květen | 14,583 % |
| červen | 15,417 % |
| červenec | 15,833 % |
| srpen | 15,000 % |
| září | 13,750 % |
| říjen | 15,417 % |
| listopad | 17,083 % |
| prosinec | 17,500 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 20,492 % |
| únor | 19,672 % |
| březen | 18,852 % |
| duben | 19,672 % |
| květen | 18,033 % |
| červen | 17,213 % |
| červenec | 16,393 % |
| srpen | 15,984 % |
| září | 13,934 % |
| říjen | 15,574 % |
| listopad | 15,574 % |
| prosinec | 18,033 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 13,546 % |
| únor | 13,944 % |
| březen | 13,944 % |
| duben | 13,546 % |
| květen | 13,115 % |
| červen | 13,525 % |
| červenec | 12,705 % |
| srpen | 12,705 % |
| září | 14,344 % |
| říjen | 15,984 % |
| listopad | 16,803 % |
| prosinec | 18,852 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,286 % |
| únor | 15,873 % |
| březen | 15,476 % |
| duben | 15,873 % |
| květen | 13,944 % |
| červen | 14,343 % |
| červenec | 13,546 % |
| srpen | 12,749 % |
| září | 12,351 % |
| říjen | 12,351 % |
| listopad | 11,554 % |
| prosinec | 14,343 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,229 % |
| únor | 13,439 % |
| březen | 12,648 % |
| duben | 11,858 % |
| květen | 9,524 % |
| červen | 10,317 % |
| červenec | 11,508 % |
| srpen | 11,111 % |
| září | 10,714 % |
| říjen | 11,905 % |
| listopad | 12,302 % |
| prosinec | 14,683 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 13,514 % |
| únor | 15,830 % |
| březen | 15,058 % |
| duben | 12,741 % |
| květen | 13,834 % |
| červen | 11,067 % |
| červenec | 11,858 % |
| srpen | 11,067 % |
| září | 10,672 % |
| říjen | 13,439 % |
| listopad | 12,253 % |
| prosinec | 14,625 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 14,634 % |
| únor | 15,041 % |
| březen | 16,260 % |
| duben | 13,821 % |
| květen | 12,741 % |
| červen | 13,514 % |
| červenec | 12,355 % |
| srpen | 11,969 % |
| září | 11,583 % |
| říjen | 10,811 % |
| listopad | 10,039 % |
| prosinec | 12,355 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 19,066 % |
| únor | 16,732 % |
| březen | 16,342 % |
| duben | 15,564 % |
| květen | 13,415 % |
| červen | 12,602 % |
| červenec | 15,041 % |
| srpen | 12,602 % |
| září | 12,195 % |
| říjen | 13,415 % |
| listopad | 13,008 % |
| prosinec | 15,447 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 20,522 % |
| únor | 20,896 % |
| březen | 20,522 % |
| duben | 18,284 % |
| květen | 15,953 % |
| červen | 14,786 % |
| červenec | 15,564 % |
| srpen | 16,342 % |
| září | 17,510 % |
| říjen | 17,121 % |
| listopad | 17,899 % |
| prosinec | 18,288 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 24,907 % |
| červen | 20,149 % |
| září | 18,657 % |
| říjen | 17,164 % |
| listopad | 18,657 % |
| prosinec | 21,269 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 27,881 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 23,864 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 21,569 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 24,016 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,615 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,698 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 13,253 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,226 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Čermné ve Slezsku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| ALU - COLOR s. r. o. | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Čermné ve Slezsku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Vítkov | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Čermné ve Slezsku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 46 933 a následují ženy s podílem 39,8 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 115 775 | 100,0 % |
| Muži | 46 933 | 40,5 % |
| Ženy | 46 078 | 39,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Čermné ve Slezsku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 660 | 4,0 % |
| 20 až 24 | 11 897 | 12,9 % |
| 25 až 29 | 10 252 | 11,2 % |
| 30 až 34 | 9 938 | 10,8 % |
| 35 až 39 | 10 141 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 9 739 | 10,6 % |
| 45 až 49 | 9 770 | 10,6 % |
| 50 až 54 | 11 529 | 12,5 % |
| 55 až 59 | 11 422 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 3 421 | 3,7 % |
| Od 65 a více let | 162 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Čermné ve Slezsku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 306 | 0,3 % |
| Základní | 19 418 | 21,1 % |
| Vyučení | 40 448 | 44,0 % |
| Střední bez maturity | 3 841 | 4,2 % |
| Vyučení s maturitou | 4 237 | 4,6 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 2 427 | 2,6 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 15 392 | 16,7 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 817 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 5 045 | 5,5 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Čermné ve Slezsku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 27 234 | 29,6 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 16 524 | 18,0 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 8 787 | 9,6 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 6 617 | 7,2 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 709 | 14,9 % |
| Více než 24 měsíců | 19 060 | 20,7 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
LAKÝRNÍK/-CE DO MOKRÉ LAKOVNYALU - COLOR s. r. o. | Aktivní |
DĚLNÍK/-CEALU - COLOR s. r. o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
AUTOLAKÝRNÍK/-CEALU - COLOR s. r. o. | Neaktivní |
LAKÝRNÍK/-CE MOKRÉ LAKOVNYALU - COLOR s. r. o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné