Volná pracovní místa v Horních Bludovicích

Hledáte dobře placenou práci v Horních Bludovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (4) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Karviná. Nejvíce pracovních míst nabízí Na Zaguří s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 31 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,81 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Albrechtice
 (Karviná)
Bohumín
 (Karviná)
Český Těšín
 (Karviná)
Chotěbuz
 (Karviná)
Dětmarovice
 (Karviná)
Dolní Lutyně
 (Karviná)
Doubrava
 (Karviná)
Havířov
 (Karviná)
Horní Bludovice
 (Karviná)
Horní Suchá
 (Karviná)
Karviná
 (Karviná)
Orlová
 (Karviná)
Petrovice u Karviné
 (Karviná)
Petřvald
 (Karviná)
Rychvald
 (Karviná)
Stonava
 (Karviná)
Těrlicko
 (Karviná)
Aktivní pracovní místa
4
Poslední změna: 16.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
3,81 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
31 000 Kč
Zaměstnavatel: CZECH KIMCHI s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
Na Zaguří s.r.o.
Aktivní nabídky: 3

Aktuální nabídka práce v Horních Bludovicích

správa a technická údržba nemovitosti a bowling centra.
Na Zaguří s.r.o. Před 1 dny od 200 Kč Horní Bludovice
dělník ve výrobě fermentovaných salátů
CZECH KIMCHI s.r.o. Před 2 dny 28 000 Kč – 31 000 Kč Horní Bludovice
úklid provozovny a kuchyně
Na Zaguří s.r.o. Před 37 dny od 170 Kč Horní Bludovice
Pomocné práce pro kuchaře , výroba a výdej
Na Zaguří s.r.o. Před 37 dny od 180 Kč Horní Bludovice

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Horních Bludovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 573 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,81 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Horních Bludovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
do 24 999 Kč3
25–34 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,331 %
únor3,507 %
březen3,565 %
duben3,565 %
květen3,480 %
červen3,828 %
červenec4,292 %
srpen4,292 %
září4,176 %
říjen4,002 %
listopad3,944 %
prosinec3,770 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,567 %
únor3,627 %
březen3,448 %
duben3,567 %
květen3,329 %
červen3,329 %
červenec3,448 %
srpen3,389 %
září4,102 %
říjen4,043 %
listopad3,799 %
prosinec3,741 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,062 %
únor4,122 %
březen3,943 %
duben3,644 %
květen3,686 %
červen4,162 %
červenec4,221 %
srpen4,221 %
září3,805 %
říjen3,627 %
listopad3,092 %
prosinec3,210 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,716 %
únor4,776 %
březen4,595 %
duben4,655 %
květen4,540 %
červen4,301 %
červenec4,122 %
srpen4,062 %
září3,823 %
říjen3,644 %
listopad3,943 %
prosinec3,763 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,788 %
únor3,488 %
březen3,548 %
duben4,089 %
květen4,293 %
červen4,111 %
červenec4,232 %
srpen4,232 %
září4,414 %
říjen4,474 %
listopad4,837 %
prosinec4,716 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,643 %
únor3,339 %
březen2,732 %
duben3,036 %
květen3,007 %
červen3,548 %
červenec3,848 %
srpen4,029 %
září3,428 %
říjen3,367 %
listopad3,187 %
prosinec3,488 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,143 %
únor4,453 %
březen4,267 %
duben4,267 %
květen3,764 %
červen3,643 %
červenec3,643 %
srpen3,400 %
září3,886 %
říjen3,279 %
listopad2,975 %
prosinec3,157 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,029 %
únor6,151 %
březen5,907 %
duben6,090 %
květen5,751 %
červen5,566 %
červenec5,628 %
srpen5,504 %
září5,195 %
říjen5,071 %
listopad4,638 %
prosinec4,700 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,835 %
únor7,341 %
březen7,403 %
duben7,279 %
květen7,004 %
červen6,577 %
červenec6,456 %
srpen6,456 %
září6,516 %
říjen5,542 %
listopad5,542 %
prosinec5,847 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen7,920 %
červen6,971 %
září7,218 %
říjen7,156 %
listopad6,724 %
prosinec7,279 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,108 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,742 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,379 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec7,832 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec4,248 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,741 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,385 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,532 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Horních Bludovicích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Na Zaguří s.r.o.3
CZECH KIMCHI s.r.o.1

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Horních Bludovicích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Karviná4

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Horních Bludovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 42 970 a následují muži s podílem 34,9 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem102 105100,0 %
Muži35 61734,9 %
Ženy42 97042,1 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Horních Bludovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let2 9303,8 %
20 až 248 37410,9 %
25 až 297 83310,2 %
30 až 348 60511,2 %
35 až 398 86811,5 %
40 až 448 61011,2 %
45 až 498 86411,5 %
50 až 5410 14713,1 %
55 až 5910 15113,2 %
60 až 642 6253,4 %
Od 65 a více let1650,2 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Horních Bludovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné3300,4 %
Základní19 50125,3 %
Vyučení32 80642,5 %
Střední bez maturity1 8002,3 %
Vyučení s maturitou3 9105,1 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 7682,3 %
Úplné střední odborné s maturitou12 22615,8 %
Vyšší odborné vzdělání6700,9 %
Vysokoškolské4 1615,4 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Horních Bludovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců24 19331,3 %
Více než 3 až 6 měsíců13 68517,7 %
Více než 6 až 9 měsíců7 0449,1 %
Více než 9 až 12 měsíců5 4677,1 %
Více než 12 až 24 měsíců11 19114,5 %
Více než 24 měsíců15 59220,2 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

správa a technická údržba nemovitosti a bowling centra.

Na Zaguří s.r.o.

Aktivní

dělník ve výrobě fermentovaných salátů

CZECH KIMCHI s.r.o.

Aktivní

úklid provozovny a kuchyně

Na Zaguří s.r.o.

Aktivní

Pomocné práce pro kuchaře , výroba a výdej

Na Zaguří s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav
Žádná data.