Volná pracovní místa v Horních Životicích

Hledáte dobře placenou práci v Horních Životicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Bruntál. Nejvíce pracovních míst nabízí Motorest Kukačka s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,50 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Andělská Hora
 (Bruntál)
Bílčice
 (Bruntál)
Bohušov
 (Bruntál)
Brantice
 (Bruntál)
Břidličná
 (Bruntál)
Bruntál
 (Bruntál)
Býkov-Láryšov
 (Bruntál)
Čaková
 (Bruntál)
Dětřichov nad Bystřicí
 (Bruntál)
Dívčí Hrad
 (Bruntál)
Dlouhá Stráň
 (Bruntál)
Dolní Moravice
 (Bruntál)
Dvorce
 (Bruntál)
Heřmanovice
 (Bruntál)
Hlinka
 (Bruntál)
Holčovice
 (Bruntál)
Horní Benešov
 (Bruntál)
Horní Město
 (Bruntál)
Horní Životice
 (Bruntál)
Hošťálkovy
 (Bruntál)
Janov
 (Bruntál)
Jindřichov
 (Bruntál)
Jiříkov
 (Bruntál)
Karlova Studánka
 (Bruntál)
Karlovice
 (Bruntál)
Krasov
 (Bruntál)
Křišťanovice
 (Bruntál)
Krnov
 (Bruntál)
Leskovec nad Moravicí
 (Bruntál)
Lichnov
 (Bruntál)
Liptaň
 (Bruntál)
Lomnice
 (Bruntál)
Ludvíkov
 (Bruntál)
Malá Morávka
 (Bruntál)
Malá Štáhle
 (Bruntál)
Město Albrechtice
 (Bruntál)
Mezina
 (Bruntál)
Milotice nad Opavou
 (Bruntál)
Moravskoslezský Kočov
 (Bruntál)
Nová Pláň
 (Bruntál)
Nové Heřminovy
 (Bruntál)
Oborná
 (Bruntál)
Osoblaha
 (Bruntál)
Petrovice
 (Bruntál)
Razová
 (Bruntál)
Roudno
 (Bruntál)
Rudná pod Pradědem
 (Bruntál)
Rusín
 (Bruntál)
Rýmařov
 (Bruntál)
Ryžoviště
 (Bruntál)
Široká Niva
 (Bruntál)
Slezské Pavlovice
 (Bruntál)
Slezské Rudoltice
 (Bruntál)
Stará Ves
 (Bruntál)
Staré Heřminovy
 (Bruntál)
Staré Město
 (Bruntál)
Světlá Hora
 (Bruntál)
Svobodné Heřmanice
 (Bruntál)
Třemešná
 (Bruntál)
Tvrdkov
 (Bruntál)
Úvalno
 (Bruntál)
Václavov u Bruntálu
 (Bruntál)
Valšov
 (Bruntál)
Velká Štáhle
 (Bruntál)
Vrbno pod Pradědem
 (Bruntál)
Vysoká
 (Bruntál)
Zátor
 (Bruntál)
Aktivní pracovní místa
2
Poslední změna: 15.10.2026 15:00
Podíl nezaměstnaných
3,50 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
40 000 Kč
Zaměstnavatel: Motorest Kukačka s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
Motorest Kukačka s.r.o.
Aktivní nabídky: 2

Aktuální nabídka práce v Horních Životicích

pomocný kuchař/ka
Motorest Kukačka s.r.o. Před 106 dny od 30 000 Kč Horní Životice
kuchař/ka
Motorest Kukačka s.r.o. Před 106 dny od 40 000 Kč Horní Životice

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Horních Životicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 328 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,50 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Horních Životicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč1
35–44 tis. Kč1

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden2,715 %
únor3,620 %
březen3,167 %
duben3,620 %
květen2,885 %
červen3,365 %
červenec4,808 %
srpen4,327 %
září3,365 %
říjen3,365 %
listopad2,885 %
prosinec3,846 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,955 %
únor4,955 %
březen4,505 %
duben2,703 %
květen1,802 %
červen1,802 %
červenec1,802 %
srpen1,802 %
září1,802 %
říjen2,252 %
listopad1,357 %
prosinec1,810 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden3,620 %
únor3,620 %
březen2,715 %
duben3,167 %
květen3,153 %
červen3,604 %
červenec4,054 %
srpen4,505 %
září5,405 %
říjen4,054 %
listopad4,955 %
prosinec4,054 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,455 %
únor5,000 %
březen4,545 %
duben2,273 %
květen2,262 %
červen2,715 %
červenec2,715 %
srpen2,262 %
září4,525 %
říjen3,620 %
listopad4,072 %
prosinec3,620 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,422 %
únor5,046 %
březen5,046 %
duben5,505 %
květen5,000 %
červen4,091 %
červenec4,091 %
srpen4,091 %
září3,636 %
říjen3,636 %
listopad4,545 %
prosinec3,636 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden4,911 %
únor5,357 %
březen4,018 %
duben3,125 %
květen1,376 %
červen1,376 %
červenec2,294 %
srpen4,587 %
září4,128 %
říjen5,505 %
listopad6,422 %
prosinec5,046 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden5,714 %
únor6,190 %
březen6,667 %
duben6,667 %
květen4,911 %
červen4,464 %
červenec4,018 %
srpen3,571 %
září3,125 %
říjen3,571 %
listopad3,571 %
prosinec4,464 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,662 %
únor9,179 %
březen8,213 %
duben8,696 %
květen8,571 %
červen6,190 %
červenec6,190 %
srpen6,190 %
září7,143 %
říjen4,762 %
listopad5,238 %
prosinec6,667 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,005 %
únor8,057 %
březen8,057 %
duben8,531 %
květen8,696 %
červen7,246 %
červenec7,729 %
srpen8,213 %
září8,696 %
říjen7,729 %
listopad8,696 %
prosinec8,696 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen6,787 %
červen7,109 %
září5,687 %
říjen5,687 %
listopad5,213 %
prosinec7,109 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec6,787 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,833 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec15,164 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec15,385 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec10,612 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec8,537 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,658 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,559 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Horních Životicích nejvíce aktivních nabídek práce.

ZaměstnavatelNabídek práce
Motorest Kukačka s.r.o.2

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Horních Životicích.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Bruntál2

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Horních Životicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 28 080 a následují ženy s podílem 37,5 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem67 576100,0 %
Muži28 08041,6 %
Ženy25 31337,5 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Horních Životic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let1 6633,2 %
20 až 245 30210,1 %
25 až 294 9589,4 %
30 až 345 31910,1 %
35 až 395 84711,1 %
40 až 445 73910,9 %
45 až 496 33112,0 %
50 až 547 58014,4 %
55 až 597 50314,3 %
60 až 642 2644,3 %
Od 65 a více let1350,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Horních Životicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné5461,0 %
Základní16 38231,1 %
Vyučení22 92943,6 %
Střední bez maturity3 1225,9 %
Vyučení s maturitou2 2994,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 0672,0 %
Úplné střední odborné s maturitou4 8979,3 %
Vyšší odborné vzdělání1770,3 %
Vysokoškolské1 2222,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Horních Životicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců22 00541,8 %
Více než 3 až 6 měsíců7 91515,0 %
Více než 6 až 9 měsíců4 4408,4 %
Více než 9 až 12 měsíců3 5256,7 %
Více než 12 až 24 měsíců6 82013,0 %
Více než 24 měsíců7 93615,1 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

pomocný kuchař/ka

Motorest Kukačka s.r.o.

Aktivní

kuchař/ka

Motorest Kukačka s.r.o.

Aktivní
NabídkaStav
Žádná data.