Volná pracovní místa v Horním Benešově

Hledáte dobře placenou práci v Horním Benešově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (12) a pracovní pozice od 10 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Bruntál. Nejvíce pracovních míst nabízí HOBES, spol. s r. o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 45 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 7,38 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.

Andělská Hora
 (Bruntál)
Bílčice
 (Bruntál)
Bohušov
 (Bruntál)
Brantice
 (Bruntál)
Břidličná
 (Bruntál)
Bruntál
 (Bruntál)
Býkov-Láryšov
 (Bruntál)
Čaková
 (Bruntál)
Dětřichov nad Bystřicí
 (Bruntál)
Dívčí Hrad
 (Bruntál)
Dlouhá Stráň
 (Bruntál)
Dolní Moravice
 (Bruntál)
Dvorce
 (Bruntál)
Heřmanovice
 (Bruntál)
Hlinka
 (Bruntál)
Holčovice
 (Bruntál)
Horní Benešov
 (Bruntál)
Horní Město
 (Bruntál)
Horní Životice
 (Bruntál)
Hošťálkovy
 (Bruntál)
Janov
 (Bruntál)
Jindřichov
 (Bruntál)
Jiříkov
 (Bruntál)
Karlova Studánka
 (Bruntál)
Karlovice
 (Bruntál)
Krasov
 (Bruntál)
Křišťanovice
 (Bruntál)
Krnov
 (Bruntál)
Leskovec nad Moravicí
 (Bruntál)
Lichnov
 (Bruntál)
Liptaň
 (Bruntál)
Lomnice
 (Bruntál)
Ludvíkov
 (Bruntál)
Malá Morávka
 (Bruntál)
Malá Štáhle
 (Bruntál)
Město Albrechtice
 (Bruntál)
Mezina
 (Bruntál)
Milotice nad Opavou
 (Bruntál)
Moravskoslezský Kočov
 (Bruntál)
Nová Pláň
 (Bruntál)
Nové Heřminovy
 (Bruntál)
Oborná
 (Bruntál)
Osoblaha
 (Bruntál)
Petrovice
 (Bruntál)
Razová
 (Bruntál)
Roudno
 (Bruntál)
Rudná pod Pradědem
 (Bruntál)
Rusín
 (Bruntál)
Rýmařov
 (Bruntál)
Ryžoviště
 (Bruntál)
Široká Niva
 (Bruntál)
Slezské Pavlovice
 (Bruntál)
Slezské Rudoltice
 (Bruntál)
Stará Ves
 (Bruntál)
Staré Heřminovy
 (Bruntál)
Staré Město
 (Bruntál)
Světlá Hora
 (Bruntál)
Svobodné Heřmanice
 (Bruntál)
Třemešná
 (Bruntál)
Tvrdkov
 (Bruntál)
Úvalno
 (Bruntál)
Václavov u Bruntálu
 (Bruntál)
Valšov
 (Bruntál)
Velká Štáhle
 (Bruntál)
Vrbno pod Pradědem
 (Bruntál)
Vysoká
 (Bruntál)
Zátor
 (Bruntál)
Aktivní pracovní místa
12
Poslední změna: 14.10.2026 05:00
Podíl nezaměstnaných
7,38 %
Poslední dostupný rok: 2025
Nejvyšší plat
45 000 Kč
Zaměstnavatel: REVLAN s.r.o.
Nejaktivnější zaměstnavatel
HOBES, spol. s r. o.
Aktivní nabídky: 5

Aktuální nabídka práce v Horním Benešově

manipulant na lisovně
HOBES, spol. s r. o. Před 4 dny od 26 000 Kč Horní Benešov
Pomocný kuchař - výroba knedlíků
Bohuslav Charvát Před 7 dny od 25 000 Kč Horní Benešov
laboratorní technik - kvalitář/ ka
REVLAN s.r.o. Před 8 dny 35 000 Kč – 45 000 Kč Horní Benešov
Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu
KVS EKODIVIZE a.s. Před 19 dny 35 000 Kč – 40 000 Kč Horní Benešov
seřizovač na lisovně
HOBES, spol. s r. o. Před 36 dny 29 000 Kč – 45 000 Kč Horní Benešov
provozní elektromechanik
HOBES, spol. s r. o. Před 39 dny od 29 000 Kč Horní Benešov
výrobní dělník na lisovně - stříhač
HOBES, spol. s r. o. Před 50 dny od 29 000 Kč Horní Benešov
Manipulační dělníci ve výrobě
Mi-Tec CZ s.r.o. Před 55 dny od 32 000 Kč Horní Benešov

Volná místa, populace a nezaměstnanost v čase

Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Horním Benešově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 2 205 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 7,38 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.

Mzdová pásma

Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Horním Benešově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.

Výše platuNabídek
25–34 tis. Kč9
35–44 tis. Kč3

Registrovaná nezaměstnanost po měsících

Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.

MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,666 %
únor7,735 %
březen7,317 %
duben6,690 %
květen6,757 %
červen7,041 %
červenec6,899 %
srpen7,255 %
září7,468 %
říjen7,539 %
listopad7,752 %
prosinec8,393 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,180 %
únor8,619 %
březen8,970 %
duben8,269 %
květen7,779 %
červen7,779 %
červenec7,708 %
srpen8,199 %
září8,059 %
říjen7,849 %
listopad7,387 %
prosinec7,456 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,698 %
únor8,051 %
březen7,486 %
duben7,486 %
květen7,288 %
červen6,938 %
červenec6,657 %
srpen7,568 %
září7,358 %
říjen7,498 %
listopad8,549 %
prosinec9,040 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,509 %
únor7,930 %
březen7,368 %
duben7,018 %
květen6,780 %
červen6,921 %
červenec7,698 %
srpen6,992 %
září7,415 %
říjen6,709 %
listopad6,709 %
prosinec7,345 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,046 %
únor5,976 %
březen6,115 %
duben5,907 %
květen6,105 %
červen6,667 %
červenec6,737 %
srpen7,088 %
září7,088 %
říjen6,877 %
listopad6,947 %
prosinec7,439 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden6,138 %
únor5,448 %
březen5,310 %
duben4,759 %
květen4,864 %
červen4,239 %
červenec4,587 %
srpen4,378 %
září4,864 %
říjen5,351 %
listopad5,629 %
prosinec5,907 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,749 %
únor7,547 %
březen6,873 %
duben6,469 %
květen6,345 %
červen6,414 %
červenec6,414 %
srpen6,000 %
září5,655 %
říjen5,586 %
listopad5,655 %
prosinec5,931 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden7,798 %
únor7,339 %
březen7,274 %
duben7,274 %
květen7,480 %
červen7,615 %
červenec7,682 %
srpen7,075 %
září7,480 %
říjen7,210 %
listopad8,019 %
prosinec8,625 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
leden9,981 %
únor9,659 %
březen8,886 %
duben8,049 %
květen7,929 %
červen8,388 %
červenec8,912 %
srpen8,650 %
září8,519 %
říjen8,126 %
listopad7,667 %
prosinec8,322 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
březen11,272 %
červen10,496 %
září9,852 %
říjen9,852 %
listopad9,723 %
prosinec9,981 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,406 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec12,530 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,257 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,417 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,622 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec9,646 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec11,066 %
MěsícPodíl nezaměstnaných
prosinec13,584 %

Nejčastější zaměstnavatelé

Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Horním Benešově nejvíce aktivních nabídek práce.

Úřady práce a kontaktní pracoviště

Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Horním Benešově.

Kontaktní pracovištěAktivní místa
Kontaktní pracoviště Bruntál12

Struktura uchazečů podle pohlaví

K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Horním Benešově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 28 080 a následují ženy s podílem 37,5 %.

KategoriePočetPodíl
Celkem67 576100,0 %
Muži28 08041,6 %
Ženy25 31337,5 %

Struktura uchazečů podle věku

Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Horního Benešova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.

KategoriePočetPodíl
do 19 let1 6633,2 %
20 až 245 30210,1 %
25 až 294 9589,4 %
30 až 345 31910,1 %
35 až 395 84711,1 %
40 až 445 73910,9 %
45 až 496 33112,0 %
50 až 547 58014,4 %
55 až 597 50314,3 %
60 až 642 2644,3 %
Od 65 a více let1350,3 %

Struktura uchazečů podle vzdělání

Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Horním Benešově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?

KategoriePočetPodíl
Bez vzdělání a neúplné5461,0 %
Základní16 38231,1 %
Vyučení22 92943,6 %
Střední bez maturity3 1225,9 %
Vyučení s maturitou2 2994,4 %
Úplné střední všeobecné s maturitou1 0672,0 %
Úplné střední odborné s maturitou4 8979,3 %
Vyšší odborné vzdělání1770,3 %
Vysokoškolské1 2222,3 %

Struktura uchazečů podle délky nezaměstnanosti

Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Horním Benešově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.

KategoriePočetPodíl
Do 3 měsíců22 00541,8 %
Více než 3 až 6 měsíců7 91515,0 %
Více než 6 až 9 měsíců4 4408,4 %
Více než 9 až 12 měsíců3 5256,7 %
Více než 12 až 24 měsíců6 82013,0 %
Více než 24 měsíců7 93615,1 %

Poslední nabídky práce

V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.

NabídkaStav

manipulant na lisovně

HOBES, spol. s r. o.

Aktivní

Pomocný kuchař - výroba knedlíků

Bohuslav Charvát

Aktivní

laboratorní technik - kvalitář/ ka

REVLAN s.r.o.

Aktivní

Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

KVS EKODIVIZE a.s.

Aktivní

seřizovač na lisovně

HOBES, spol. s r. o.

Aktivní

provozní elektromechanik

HOBES, spol. s r. o.

Aktivní

výrobní dělník na lisovně - stříhač

HOBES, spol. s r. o.

Aktivní

Manipulační dělníci ve výrobě

Mi-Tec CZ s.r.o.

Aktivní

Kováři, nástrojaři a příbuzní pracovníci

Mi-Tec CZ s.r.o.

Aktivní

Všeobecní administrativní pracovníci

Mi-Tec CZ s.r.o.

Aktivní

seřizovač

HOBES, spol. s r. o.

Aktivní

Truhlář

Josef Fajtl

Aktivní
NabídkaStav

Pomocný pracovník v kuchyni a úklidový pracovník - vyhrazeno pro OZP

LEFOX, s.r.o.

Neaktivní

Úklidový pracovník - vyhrazeno pro OZP

LEFOX, s.r.o.

Neaktivní

účetní

REVLAN s.r.o.

Neaktivní

kuchař/ka

Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace

Neaktivní

strojník malého bagru a smykového nakladače

JURČÍK - STAVEBNICTVÍ s.r.o.

Neaktivní

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Sagapo, příspěvková organizace

Neaktivní

účetní

REVLAN s.r.o.

Neaktivní

obchodní zástupce strojírenské výroby

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Mi-Tec CZ s.r.o.

Neaktivní

seřizovač

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní

účetní

REVLAN s.r.o.

Neaktivní

laboratorní technik - kvalitář/ ka

REVLAN s.r.o.

Neaktivní

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Sagapo, příspěvková organizace

Neaktivní

Personální referenti

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Sagapo, příspěvková organizace

Neaktivní

vedoucí výroby

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní

provozní elektromechanik

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní

svářeč

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní

Obsluha laseru

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní

Brusiči, ostřič

HOBES, spol. s r. o.

Neaktivní