Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Velkých Svatoňovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Velkých Svatoňovic a okresu Trutnov najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Velkých Svatoňovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 249 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,66 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Velkých Svatoňovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,581 % |
| únor | 3,325 % |
| březen | 2,941 % |
| duben | 2,302 % |
| květen | 2,033 % |
| červen | 1,779 % |
| červenec | 2,160 % |
| srpen | 2,033 % |
| září | 2,922 % |
| říjen | 2,795 % |
| listopad | 2,795 % |
| prosinec | 3,304 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,431 % |
| únor | 3,050 % |
| březen | 3,431 % |
| duben | 2,795 % |
| květen | 2,795 % |
| červen | 2,541 % |
| červenec | 3,304 % |
| srpen | 3,558 % |
| září | 2,922 % |
| říjen | 2,541 % |
| listopad | 2,558 % |
| prosinec | 2,941 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,230 % |
| únor | 2,726 % |
| březen | 2,726 % |
| duben | 2,230 % |
| květen | 2,160 % |
| červen | 2,414 % |
| červenec | 2,414 % |
| srpen | 2,414 % |
| září | 2,287 % |
| říjen | 2,541 % |
| listopad | 2,414 % |
| prosinec | 3,431 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,444 % |
| únor | 3,444 % |
| březen | 3,690 % |
| duben | 3,075 % |
| květen | 2,478 % |
| červen | 1,983 % |
| červenec | 1,611 % |
| srpen | 1,611 % |
| září | 1,735 % |
| říjen | 1,115 % |
| listopad | 1,487 % |
| prosinec | 1,859 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,206 % |
| únor | 2,206 % |
| březen | 2,206 % |
| duben | 2,819 % |
| květen | 2,706 % |
| červen | 3,321 % |
| červenec | 2,952 % |
| srpen | 2,829 % |
| září | 2,460 % |
| říjen | 2,706 % |
| listopad | 2,952 % |
| prosinec | 3,075 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,625 % |
| únor | 2,500 % |
| březen | 2,000 % |
| duben | 1,750 % |
| květen | 1,838 % |
| červen | 1,716 % |
| červenec | 1,716 % |
| srpen | 1,716 % |
| září | 1,471 % |
| říjen | 1,348 % |
| listopad | 1,471 % |
| prosinec | 2,083 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,079 % |
| únor | 3,325 % |
| březen | 3,202 % |
| duben | 2,340 % |
| květen | 2,125 % |
| červen | 2,000 % |
| červenec | 2,625 % |
| srpen | 2,500 % |
| září | 2,250 % |
| říjen | 2,375 % |
| listopad | 2,500 % |
| prosinec | 2,750 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,578 % |
| únor | 4,217 % |
| březen | 3,855 % |
| duben | 2,892 % |
| květen | 2,094 % |
| červen | 2,094 % |
| červenec | 2,217 % |
| srpen | 2,094 % |
| září | 1,724 % |
| říjen | 1,847 % |
| listopad | 2,340 % |
| prosinec | 2,586 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,739 % |
| únor | 4,617 % |
| březen | 4,253 % |
| duben | 4,131 % |
| květen | 4,458 % |
| červen | 3,855 % |
| červenec | 3,373 % |
| srpen | 3,735 % |
| září | 4,337 % |
| říjen | 3,855 % |
| listopad | 3,614 % |
| prosinec | 4,096 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 6,601 % |
| červen | 4,860 % |
| září | 4,374 % |
| říjen | 3,888 % |
| listopad | 3,888 % |
| prosinec | 4,374 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,357 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,273 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,490 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,432 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,074 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,870 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,070 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,387 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Velkých Svatoňovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Velkých Svatoňovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Velkých Svatoňovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 40 100 a následují ženy s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 99 368 | 100,0 % |
| Muži | 40 100 | 40,4 % |
| Ženy | 38 020 | 38,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Velkých Svatoňovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 801 | 4,9 % |
| 20 až 24 | 9 671 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 8 363 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 8 690 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 8 545 | 11,1 % |
| 40 až 44 | 8 029 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 7 859 | 10,2 % |
| 50 až 54 | 9 286 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 9 743 | 12,7 % |
| 60 až 64 | 2 804 | 3,6 % |
| Od 65 a více let | 67 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Velkých Svatoňovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 1 706 | 2,2 % |
| Základní | 16 203 | 21,1 % |
| Vyučení | 35 987 | 46,8 % |
| Střední bez maturity | 3 090 | 4,0 % |
| Vyučení s maturitou | 3 607 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 545 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 212 | 14,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 642 | 0,8 % |
| Vysokoškolské | 2 866 | 3,7 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Velkých Svatoňovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 32 590 | 42,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 14 203 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 6 484 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 497 | 5,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 783 | 11,4 % |
| Více než 24 měsíců | 10 301 | 13,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)Základní škola a Mateřská škola, Velké Svatoňovice, okres Trutnov | Neaktivní |
Ošetřovatel/ka dojnic - dojič, dojičkaZemědělské družstvo Velké Svatoňovice | Neaktivní |
Učitel - učitelka základní školy - InformatikaZákladní škola Mraveniště | Neaktivní |
Učitel - učitelka základní školy - anglický jazykZákladní škola Mraveniště | Neaktivní |
Prodavači v prodejnáchLe Van Doan | Neaktivní |
Zubní instrumentář - instrumentářkaMDDr. Petr Mochow | Neaktivní |
Asistent - asistentka pedagogaZákladní škola Mraveniště | Neaktivní |
Ošetřovatel - ošetřovatelka skotuRost agenc s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné