Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Rudníku a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (11) a pracovní pozice od 4 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Trutnov. Nejvíce pracovních míst nabízí AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 38 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,33 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Rudníku. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 988 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,33 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Rudníku nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 5 |
| 35–44 tis. Kč | 3 |
| do 24 999 Kč | 3 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,026 % |
| únor | 3,103 % |
| březen | 3,336 % |
| duben | 3,258 % |
| květen | 2,857 % |
| červen | 2,625 % |
| červenec | 3,243 % |
| srpen | 3,707 % |
| září | 4,633 % |
| říjen | 3,784 % |
| listopad | 3,089 % |
| prosinec | 3,243 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,743 % |
| únor | 2,586 % |
| březen | 3,135 % |
| duben | 2,429 % |
| květen | 2,508 % |
| červen | 3,135 % |
| červenec | 3,135 % |
| srpen | 3,448 % |
| září | 3,762 % |
| říjen | 3,605 % |
| listopad | 3,569 % |
| prosinec | 3,181 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,205 % |
| únor | 2,134 % |
| březen | 2,134 % |
| duben | 1,849 % |
| květen | 1,881 % |
| červen | 1,959 % |
| červenec | 2,038 % |
| srpen | 1,959 % |
| září | 2,194 % |
| říjen | 2,429 % |
| listopad | 2,351 % |
| prosinec | 2,351 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,544 % |
| únor | 2,827 % |
| březen | 3,039 % |
| duben | 3,180 % |
| květen | 2,916 % |
| červen | 2,632 % |
| červenec | 2,916 % |
| srpen | 3,058 % |
| září | 2,916 % |
| říjen | 2,347 % |
| listopad | 2,632 % |
| prosinec | 2,418 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,835 % |
| únor | 1,694 % |
| březen | 1,694 % |
| duben | 1,976 % |
| květen | 2,261 % |
| červen | 1,908 % |
| červenec | 2,049 % |
| srpen | 2,615 % |
| září | 2,756 % |
| říjen | 2,332 % |
| listopad | 2,332 % |
| prosinec | 2,686 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,761 % |
| únor | 2,113 % |
| březen | 1,972 % |
| duben | 1,549 % |
| květen | 1,553 % |
| červen | 1,411 % |
| červenec | 1,553 % |
| srpen | 1,482 % |
| září | 1,694 % |
| říjen | 1,411 % |
| listopad | 1,200 % |
| prosinec | 1,623 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,683 % |
| únor | 1,543 % |
| březen | 1,683 % |
| duben | 1,613 % |
| květen | 1,127 % |
| červen | 1,056 % |
| červenec | 1,268 % |
| srpen | 1,408 % |
| září | 1,761 % |
| říjen | 2,113 % |
| listopad | 1,761 % |
| prosinec | 1,831 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,839 % |
| únor | 2,562 % |
| březen | 2,216 % |
| duben | 2,355 % |
| květen | 1,893 % |
| červen | 2,034 % |
| červenec | 1,473 % |
| srpen | 1,683 % |
| září | 1,893 % |
| říjen | 1,753 % |
| listopad | 1,893 % |
| prosinec | 2,034 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,118 % |
| únor | 3,912 % |
| březen | 3,844 % |
| duben | 3,569 % |
| květen | 3,532 % |
| červen | 3,463 % |
| červenec | 3,393 % |
| srpen | 3,463 % |
| září | 2,978 % |
| říjen | 3,393 % |
| listopad | 2,701 % |
| prosinec | 3,116 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,391 % |
| červen | 3,638 % |
| září | 3,706 % |
| říjen | 3,500 % |
| listopad | 3,844 % |
| prosinec | 4,118 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,863 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,437 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,946 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,924 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,710 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,400 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,737 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,030 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Rudníku nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. | 4 |
| MZ Liberec, a.s. | 4 |
| SIMACEK HS, spol. s r.o. | 2 |
| ESSAT CZ, s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Rudníku.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Trutnov | 11 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Rudníku a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 40 100 a následují ženy s podílem 38,3 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 99 368 | 100,0 % |
| Muži | 40 100 | 40,4 % |
| Ženy | 38 020 | 38,3 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Rudníku ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 3 801 | 4,9 % |
| 20 až 24 | 9 671 | 12,6 % |
| 25 až 29 | 8 363 | 10,9 % |
| 30 až 34 | 8 690 | 11,3 % |
| 35 až 39 | 8 545 | 11,1 % |
| 40 až 44 | 8 029 | 10,4 % |
| 45 až 49 | 7 859 | 10,2 % |
| 50 až 54 | 9 286 | 12,1 % |
| 55 až 59 | 9 743 | 12,7 % |
| 60 až 64 | 2 804 | 3,6 % |
| Od 65 a více let | 67 | 0,1 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Rudníku a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 1 706 | 2,2 % |
| Základní | 16 203 | 21,1 % |
| Vyučení | 35 987 | 46,8 % |
| Střední bez maturity | 3 090 | 4,0 % |
| Vyučení s maturitou | 3 607 | 4,7 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 1 545 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 11 212 | 14,6 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 642 | 0,8 % |
| Vysokoškolské | 2 866 | 3,7 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Rudníku a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 32 590 | 42,4 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 14 203 | 18,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 6 484 | 8,4 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 4 497 | 5,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 8 783 | 11,4 % |
| Více než 24 měsíců | 10 301 | 13,4 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OBsluha CNCMZ Liberec, a.s. | Aktivní |
Elektroúdržbář/ka (pracovník/pracovnice údržby)AKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. | Aktivní |
Úklid kancelářských a výrobních prostor - pro OZPSIMACEK HS, spol. s r.o. | Aktivní |
Vedoucí směny úkliduSIMACEK HS, spol. s r.o. | Aktivní |
Pracovník / pracovnice výroby - vulkanizaceAKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. | Aktivní |
Pracovník - pracovnice výroby - vulkanizaceAKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. | Aktivní |
Pracovník - pracovnice finalizaceAKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. | Aktivní |
Úklid výrobních prostor - vyhrazeno pro OZP, náborový příspěvek 20 000 Kč (Rudník)ESSAT CZ, s.r.o. | Aktivní |
Dělník / dělnice - montérMZ Liberec, a.s. | Aktivní |
Skladník - skladniceMZ Liberec, a.s. | Aktivní |
Elektromontér - elektromontérkaMZ Liberec, a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
Pracovník - pracovnice výroby - vulkanizaceAKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. | Neaktivní |
Úklid kancelářských a výrobních prostor - pro OZPSIMACEK HS, spol. s r.o. | Neaktivní |
SKLADNÍK / SKLADNICE - MANIPULANT / MANIPULANTKAAKWEL RUDNIK CZECH REPUBLIC a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné