Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Zábrodí a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (3) a pracovní pozice od 3 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Náchod. Nejvíce pracovních míst nabízí TF PRESS s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 44 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,76 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Zábrodí. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 585 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,76 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Zábrodí nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,972 % |
| únor | 3,867 % |
| březen | 3,591 % |
| duben | 1,657 % |
| květen | 1,340 % |
| červen | 2,145 % |
| červenec | 2,145 % |
| srpen | 2,413 % |
| září | 2,413 % |
| říjen | 2,145 % |
| listopad | 2,949 % |
| prosinec | 3,485 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,641 % |
| únor | 3,361 % |
| březen | 3,081 % |
| duben | 1,961 % |
| květen | 1,401 % |
| červen | 1,120 % |
| červenec | 1,401 % |
| srpen | 1,401 % |
| září | 1,961 % |
| říjen | 1,681 % |
| listopad | 2,762 % |
| prosinec | 3,867 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,252 % |
| únor | 3,523 % |
| březen | 3,252 % |
| duben | 2,439 % |
| květen | 1,401 % |
| červen | 1,681 % |
| červenec | 2,241 % |
| srpen | 2,521 % |
| září | 1,681 % |
| říjen | 1,681 % |
| listopad | 2,241 % |
| prosinec | 2,241 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,054 % |
| únor | 3,514 % |
| březen | 3,514 % |
| duben | 2,703 % |
| květen | 1,897 % |
| červen | 2,439 % |
| červenec | 2,439 % |
| srpen | 2,439 % |
| září | 2,168 % |
| říjen | 1,084 % |
| listopad | 1,626 % |
| prosinec | 1,897 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,156 % |
| únor | 2,426 % |
| březen | 2,426 % |
| duben | 1,887 % |
| květen | 1,351 % |
| červen | 0,811 % |
| červenec | 1,622 % |
| srpen | 2,162 % |
| září | 1,892 % |
| říjen | 1,892 % |
| listopad | 1,892 % |
| prosinec | 2,973 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,377 % |
| únor | 1,653 % |
| březen | 1,377 % |
| duben | 0,551 % |
| květen | 0,270 % |
| červen | 0,270 % |
| červenec | 1,617 % |
| srpen | 1,887 % |
| září | 1,348 % |
| říjen | 1,078 % |
| listopad | 1,078 % |
| prosinec | 2,156 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,681 % |
| únor | 1,961 % |
| březen | 1,120 % |
| duben | 1,401 % |
| květen | 1,377 % |
| červen | 1,102 % |
| červenec | 1,653 % |
| srpen | 1,102 % |
| září | 1,102 % |
| říjen | 1,377 % |
| listopad | 0,826 % |
| prosinec | 0,826 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,809 % |
| únor | 2,528 % |
| březen | 2,528 % |
| duben | 1,404 % |
| květen | 1,961 % |
| červen | 2,521 % |
| červenec | 3,922 % |
| srpen | 3,361 % |
| září | 2,801 % |
| říjen | 2,241 % |
| listopad | 1,681 % |
| prosinec | 2,241 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,319 % |
| únor | 2,319 % |
| březen | 2,319 % |
| duben | 2,029 % |
| květen | 1,124 % |
| červen | 1,404 % |
| červenec | 1,966 % |
| srpen | 1,966 % |
| září | 1,685 % |
| říjen | 1,685 % |
| listopad | 1,685 % |
| prosinec | 2,528 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 4,167 % |
| červen | 1,449 % |
| září | 0,580 % |
| říjen | 0,580 % |
| listopad | 0,870 % |
| prosinec | 0,870 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,067 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,590 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,291 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,694 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,027 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,659 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,237 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Zábrodí nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| TF PRESS s.r.o. | 2 |
| Jaroslav Bernard | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Zábrodí.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Náchod | 3 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Zábrodí a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 52 063 a následují muži s podílem 40,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 127 702 | 100,0 % |
| Muži | 51 754 | 40,5 % |
| Ženy | 52 063 | 40,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Zábrodí ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 481 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 003 | 12,8 % |
| 25 až 29 | 11 760 | 11,6 % |
| 30 až 34 | 11 367 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 11 150 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 10 390 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 310 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 11 958 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 12 622 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 4 459 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 229 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Zábrodí a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 518 | 0,5 % |
| Základní | 27 514 | 27,0 % |
| Vyučení | 36 299 | 35,7 % |
| Střední bez maturity | 3 322 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 4 126 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 046 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 456 | 18,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 962 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 7 486 | 7,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Zábrodí a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 047 | 33,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 107 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 279 | 10,1 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 510 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 570 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 15 216 | 15,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
KVALITÁŘ / KVALITÁŘKATF PRESS s.r.o. | Aktivní |
POMOCNÝ DĚLNÍK / POMOCNÁ DĚNICE ve výroběTF PRESS s.r.o. | Aktivní |
KUCHAŘ / KUCHAŘKA ("HOSPODA U PROUZŮ" naproti autokempu Brodský)Jaroslav Bernard | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
MECHANIK / MECHANIČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL (nejlépe s praxí)Jiří Tauchmann | Neaktivní |
ŘIDIČ / ŘIDIČKA sk. C+EJiří Tauchmann | Neaktivní |
NÁSTROJAŘ / NÁSTROJAŘKA, OBSLUHA CNCTF PRESS s.r.o. | Neaktivní |
LISAŘ / LISAŘKATF PRESS s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné