Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Velichovkách a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Náchod. Nejvíce pracovních míst nabízí Lázně 1897, s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 30 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,70 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Velichovkách. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 781 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,70 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Velichovkách nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,011 % |
| únor | 3,011 % |
| březen | 2,366 % |
| duben | 3,011 % |
| květen | 2,790 % |
| červen | 2,146 % |
| červenec | 2,575 % |
| srpen | 2,146 % |
| září | 2,361 % |
| říjen | 2,361 % |
| listopad | 2,790 % |
| prosinec | 3,863 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,648 % |
| únor | 3,863 % |
| březen | 2,790 % |
| duben | 3,004 % |
| květen | 3,004 % |
| červen | 3,433 % |
| červenec | 3,219 % |
| srpen | 3,433 % |
| září | 3,863 % |
| říjen | 2,790 % |
| listopad | 2,581 % |
| prosinec | 3,441 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,593 % |
| únor | 4,175 % |
| březen | 3,549 % |
| duben | 3,132 % |
| květen | 3,433 % |
| červen | 2,790 % |
| červenec | 2,361 % |
| srpen | 2,146 % |
| září | 3,219 % |
| říjen | 2,361 % |
| listopad | 1,717 % |
| prosinec | 3,004 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,198 % |
| únor | 4,574 % |
| březen | 4,158 % |
| duben | 2,703 % |
| květen | 1,879 % |
| červen | 1,879 % |
| červenec | 2,714 % |
| srpen | 2,923 % |
| září | 2,923 % |
| říjen | 3,549 % |
| listopad | 3,967 % |
| prosinec | 4,593 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,905 % |
| únor | 2,905 % |
| březen | 2,282 % |
| duben | 2,490 % |
| květen | 1,455 % |
| červen | 1,871 % |
| červenec | 2,495 % |
| srpen | 2,079 % |
| září | 2,911 % |
| říjen | 2,911 % |
| listopad | 3,534 % |
| prosinec | 5,198 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,067 % |
| únor | 2,863 % |
| březen | 2,045 % |
| duben | 1,431 % |
| květen | 1,452 % |
| červen | 1,867 % |
| červenec | 2,282 % |
| srpen | 2,075 % |
| září | 1,037 % |
| říjen | 1,037 % |
| listopad | 1,867 % |
| prosinec | 2,490 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,564 % |
| únor | 2,970 % |
| březen | 1,980 % |
| duben | 0,792 % |
| květen | 1,227 % |
| červen | 1,227 % |
| červenec | 1,227 % |
| srpen | 1,227 % |
| září | 1,431 % |
| říjen | 0,818 % |
| listopad | 1,022 % |
| prosinec | 3,272 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,551 % |
| únor | 5,395 % |
| březen | 4,432 % |
| duben | 3,661 % |
| květen | 2,772 % |
| červen | 1,584 % |
| červenec | 2,574 % |
| srpen | 3,366 % |
| září | 2,574 % |
| říjen | 2,376 % |
| listopad | 1,584 % |
| prosinec | 2,772 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,726 % |
| únor | 4,726 % |
| březen | 4,726 % |
| duben | 3,025 % |
| květen | 3,083 % |
| červen | 2,697 % |
| červenec | 3,083 % |
| srpen | 2,890 % |
| září | 3,083 % |
| říjen | 2,697 % |
| listopad | 3,468 % |
| prosinec | 5,010 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,792 % |
| červen | 2,647 % |
| září | 2,836 % |
| říjen | 3,025 % |
| listopad | 3,214 % |
| prosinec | 4,159 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,757 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,877 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,911 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,385 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,407 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,607 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,781 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Velichovkách nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Lázně 1897, s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Velichovkách.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Náchod | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Velichovkách a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 52 063 a následují muži s podílem 40,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 127 702 | 100,0 % |
| Muži | 51 754 | 40,5 % |
| Ženy | 52 063 | 40,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Velichovek ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 481 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 003 | 12,8 % |
| 25 až 29 | 11 760 | 11,6 % |
| 30 až 34 | 11 367 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 11 150 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 10 390 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 310 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 11 958 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 12 622 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 4 459 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 229 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Velichovkách a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 518 | 0,5 % |
| Základní | 27 514 | 27,0 % |
| Vyučení | 36 299 | 35,7 % |
| Střední bez maturity | 3 322 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 4 126 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 046 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 456 | 18,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 962 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 7 486 | 7,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Velichovkách a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 047 | 33,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 107 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 279 | 10,1 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 510 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 570 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 15 216 | 15,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ČÍŠNÍK / SERVÍRKALázně 1897, s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
UKLÍZEČ / UKLÍZEČKAPROST - orientační systémy s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné