Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Šonově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (1) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Náchod. Nejvíce pracovních míst nabízí Mateřská škola Šonov a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 20 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,83 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Šonově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 298 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,83 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Šonově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| do 24 999 Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,020 % |
| únor | 1,010 % |
| březen | 1,010 % |
| duben | 1,010 % |
| květen | 0,513 % |
| červen | 2,051 % |
| červenec | 2,051 % |
| srpen | 2,051 % |
| září | 1,538 % |
| říjen | 2,051 % |
| listopad | 3,590 % |
| prosinec | 3,077 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,538 % |
| únor | 2,030 % |
| březen | 2,030 % |
| duben | 2,030 % |
| květen | 2,030 % |
| červen | 2,030 % |
| červenec | 2,538 % |
| srpen | 2,538 % |
| září | 3,553 % |
| říjen | 3,553 % |
| listopad | 3,030 % |
| prosinec | 3,030 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,950 % |
| únor | 5,446 % |
| březen | 3,960 % |
| duben | 4,950 % |
| květen | 5,076 % |
| červen | 2,538 % |
| červenec | 1,523 % |
| srpen | 1,523 % |
| září | 2,030 % |
| říjen | 1,523 % |
| listopad | 2,030 % |
| prosinec | 2,538 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,500 % |
| únor | 6,000 % |
| březen | 5,500 % |
| duben | 4,000 % |
| květen | 4,950 % |
| červen | 5,446 % |
| červenec | 6,436 % |
| srpen | 5,941 % |
| září | 5,941 % |
| říjen | 4,950 % |
| listopad | 3,960 % |
| prosinec | 4,950 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,797 % |
| únor | 5,314 % |
| březen | 5,314 % |
| duben | 5,797 % |
| květen | 5,000 % |
| červen | 4,500 % |
| červenec | 5,500 % |
| srpen | 4,500 % |
| září | 4,500 % |
| říjen | 5,000 % |
| listopad | 4,500 % |
| prosinec | 4,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,040 % |
| únor | 8,040 % |
| březen | 6,533 % |
| duben | 5,528 % |
| květen | 5,314 % |
| červen | 5,314 % |
| červenec | 4,831 % |
| srpen | 3,865 % |
| září | 2,899 % |
| říjen | 4,348 % |
| listopad | 3,865 % |
| prosinec | 4,831 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,524 % |
| únor | 10,582 % |
| březen | 8,995 % |
| duben | 5,820 % |
| květen | 5,025 % |
| červen | 4,523 % |
| červenec | 5,025 % |
| srpen | 6,030 % |
| září | 5,528 % |
| říjen | 7,035 % |
| listopad | 5,528 % |
| prosinec | 6,533 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,813 % |
| únor | 7,292 % |
| březen | 7,813 % |
| duben | 7,292 % |
| květen | 8,995 % |
| červen | 8,995 % |
| červenec | 8,995 % |
| srpen | 7,937 % |
| září | 9,524 % |
| říjen | 8,995 % |
| listopad | 7,937 % |
| prosinec | 8,995 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,137 % |
| únor | 8,629 % |
| březen | 10,660 % |
| duben | 7,614 % |
| květen | 7,292 % |
| červen | 6,250 % |
| červenec | 6,250 % |
| srpen | 7,292 % |
| září | 7,292 % |
| říjen | 6,771 % |
| listopad | 6,771 % |
| prosinec | 8,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,911 % |
| červen | 6,091 % |
| září | 9,645 % |
| říjen | 8,122 % |
| listopad | 7,107 % |
| prosinec | 8,122 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,396 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,692 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,173 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,654 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,528 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,061 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,762 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,421 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Šonově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Mateřská škola Šonov | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Šonově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Náchod | 1 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Šonově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 52 063 a následují muži s podílem 40,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 127 702 | 100,0 % |
| Muži | 51 754 | 40,5 % |
| Ženy | 52 063 | 40,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Šonova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 481 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 003 | 12,8 % |
| 25 až 29 | 11 760 | 11,6 % |
| 30 až 34 | 11 367 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 11 150 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 10 390 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 310 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 11 958 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 12 622 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 4 459 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 229 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Šonově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 518 | 0,5 % |
| Základní | 27 514 | 27,0 % |
| Vyučení | 36 299 | 35,7 % |
| Střední bez maturity | 3 322 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 4 126 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 046 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 456 | 18,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 962 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 7 486 | 7,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Šonově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 047 | 33,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 107 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 279 | 10,1 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 510 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 570 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 15 216 | 15,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
UČITEL / UČITELKA MATEŘSKÉ ŠKOLYMateřská škola Šonov | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné