Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Říkově a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Náchod. Nejvíce pracovních míst nabízí AGRO CS a.s. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 1,52 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Říkově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 250 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 1,52 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Říkově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 1 |
| 35–44 tis. Kč | 1 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,649 % |
| únor | 1,987 % |
| březen | 1,325 % |
| duben | 1,325 % |
| květen | 1,290 % |
| červen | 1,290 % |
| červenec | 1,290 % |
| srpen | 1,290 % |
| září | 1,290 % |
| říjen | 1,935 % |
| listopad | 1,290 % |
| prosinec | 1,290 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,128 % |
| únor | 2,128 % |
| březen | 0,709 % |
| duben | 0,709 % |
| květen | 0,709 % |
| červen | 0,709 % |
| červenec | 0,709 % |
| srpen | 0,709 % |
| září | 2,128 % |
| říjen | 1,418 % |
| listopad | 1,325 % |
| prosinec | 1,987 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,448 % |
| únor | 3,448 % |
| březen | 2,759 % |
| duben | 2,759 % |
| květen | 2,128 % |
| červen | 2,128 % |
| červenec | 3,546 % |
| srpen | 2,837 % |
| září | 0,709 % |
| říjen | 2,128 % |
| listopad | 0,709 % |
| prosinec | 1,418 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,546 % |
| únor | 3,546 % |
| březen | 2,837 % |
| duben | 2,837 % |
| květen | 2,759 % |
| červen | 2,759 % |
| červenec | 3,448 % |
| srpen | 3,448 % |
| září | 2,759 % |
| říjen | 2,069 % |
| listopad | 2,069 % |
| prosinec | 2,759 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,408 % |
| únor | 2,817 % |
| březen | 2,817 % |
| duben | 1,408 % |
| květen | 2,128 % |
| červen | 1,418 % |
| červenec | 2,837 % |
| srpen | 2,128 % |
| září | 2,128 % |
| říjen | 2,128 % |
| listopad | 2,128 % |
| prosinec | 3,546 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,128 % |
| únor | 0,709 % |
| březen | 2,128 % |
| duben | 2,128 % |
| květen | 1,408 % |
| červen | 1,408 % |
| červenec | 1,408 % |
| srpen | 1,408 % |
| září | 2,817 % |
| říjen | 2,817 % |
| listopad | 0,000 % |
| prosinec | 1,408 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 0,000 % |
| únor | 0,000 % |
| březen | 0,000 % |
| duben | 0,000 % |
| květen | 0,709 % |
| červen | 0,709 % |
| červenec | 2,128 % |
| srpen | 2,837 % |
| září | 3,546 % |
| říjen | 2,837 % |
| listopad | 1,418 % |
| prosinec | 2,128 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,362 % |
| únor | 2,362 % |
| březen | 2,362 % |
| duben | 3,150 % |
| květen | 4,545 % |
| červen | 3,788 % |
| červenec | 3,788 % |
| srpen | 3,788 % |
| září | 1,515 % |
| říjen | 0,758 % |
| listopad | 0,758 % |
| prosinec | 0,758 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,032 % |
| únor | 4,839 % |
| březen | 4,839 % |
| duben | 4,839 % |
| květen | 3,937 % |
| červen | 3,937 % |
| červenec | 2,362 % |
| srpen | 1,575 % |
| září | 1,575 % |
| říjen | 1,575 % |
| listopad | 0,787 % |
| prosinec | 1,575 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 2,381 % |
| červen | 1,613 % |
| září | 3,226 % |
| říjen | 4,032 % |
| listopad | 3,226 % |
| prosinec | 3,226 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,762 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 2,308 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,167 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,691 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,739 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 0,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 1,695 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,402 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Říkově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| AGRO CS a.s. | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Říkově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Náchod | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Říkově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 52 063 a následují muži s podílem 40,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 127 702 | 100,0 % |
| Muži | 51 754 | 40,5 % |
| Ženy | 52 063 | 40,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Říkova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 481 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 003 | 12,8 % |
| 25 až 29 | 11 760 | 11,6 % |
| 30 až 34 | 11 367 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 11 150 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 10 390 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 310 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 11 958 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 12 622 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 4 459 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 229 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Říkově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 518 | 0,5 % |
| Základní | 27 514 | 27,0 % |
| Vyučení | 36 299 | 35,7 % |
| Střední bez maturity | 3 322 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 4 126 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 046 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 456 | 18,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 962 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 7 486 | 7,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Říkově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 047 | 33,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 107 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 279 | 10,1 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 510 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 570 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 15 216 | 15,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OPERÁTOR / OPERÁTORKA MÍCHACÍ LINKY SUBSTRÁTŮAGRO CS a.s. | Aktivní |
OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU (m/ž)AGRO CS a.s. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OBSLUHA BALÍCÍ LINKY SUBSTRÁTŮAGRO CS a.s. | Neaktivní |
PRACOVNÍK / PRACOVNICE ÚKLIDUČeskomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | Neaktivní |
PRACOVNÍK / PRACOVNICE OSTRAHYČeskomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | Neaktivní |
IT SPECIALISTA, ADMINISTRÁTOR / IT SPECIALISTKA, ADMINISTRÁTORKAAGRO CS a.s. | Neaktivní |
OBSLUHA BALÍCÍ LINKY SUBSTRÁTŮAGRO CS a.s. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné