Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Jetřichově a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Jetřichova a okresu Náchod najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Jetřichově. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 437 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 6,16 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Jetřichově nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,483 % |
| únor | 7,483 % |
| březen | 7,143 % |
| duben | 6,803 % |
| květen | 5,190 % |
| červen | 5,536 % |
| červenec | 5,882 % |
| srpen | 5,536 % |
| září | 5,536 % |
| říjen | 4,844 % |
| listopad | 5,536 % |
| prosinec | 6,920 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,711 % |
| únor | 7,047 % |
| březen | 6,711 % |
| duben | 6,711 % |
| květen | 4,698 % |
| červen | 5,034 % |
| červenec | 5,369 % |
| srpen | 5,369 % |
| září | 6,376 % |
| říjen | 6,376 % |
| listopad | 6,463 % |
| prosinec | 6,803 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,545 % |
| únor | 4,870 % |
| březen | 4,221 % |
| duben | 4,221 % |
| květen | 3,020 % |
| červen | 2,685 % |
| červenec | 3,356 % |
| srpen | 3,691 % |
| září | 4,698 % |
| říjen | 4,027 % |
| listopad | 5,369 % |
| prosinec | 6,040 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,754 % |
| únor | 3,413 % |
| březen | 2,730 % |
| duben | 2,048 % |
| květen | 1,948 % |
| červen | 1,623 % |
| červenec | 2,597 % |
| srpen | 3,571 % |
| září | 3,896 % |
| říjen | 3,571 % |
| listopad | 2,922 % |
| prosinec | 3,571 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,000 % |
| únor | 4,000 % |
| březen | 3,333 % |
| duben | 2,667 % |
| květen | 3,072 % |
| červen | 2,389 % |
| červenec | 3,072 % |
| srpen | 3,072 % |
| září | 3,754 % |
| říjen | 3,754 % |
| listopad | 3,413 % |
| prosinec | 4,096 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,247 % |
| únor | 2,273 % |
| březen | 1,623 % |
| duben | 2,273 % |
| květen | 2,667 % |
| červen | 2,667 % |
| červenec | 2,667 % |
| srpen | 2,000 % |
| září | 2,667 % |
| říjen | 2,333 % |
| listopad | 3,333 % |
| prosinec | 4,333 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,149 % |
| únor | 5,178 % |
| březen | 4,854 % |
| duben | 3,560 % |
| květen | 2,922 % |
| červen | 2,922 % |
| červenec | 3,247 % |
| srpen | 3,247 % |
| září | 2,597 % |
| říjen | 2,273 % |
| listopad | 3,247 % |
| prosinec | 3,247 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,149 % |
| únor | 6,472 % |
| březen | 6,149 % |
| duben | 4,854 % |
| květen | 5,178 % |
| červen | 5,502 % |
| červenec | 5,502 % |
| srpen | 5,178 % |
| září | 4,854 % |
| říjen | 4,854 % |
| listopad | 4,854 % |
| prosinec | 5,825 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,091 % |
| únor | 8,150 % |
| březen | 8,150 % |
| duben | 7,524 % |
| květen | 6,149 % |
| červen | 7,443 % |
| červenec | 7,120 % |
| srpen | 6,472 % |
| září | 5,825 % |
| říjen | 5,825 % |
| listopad | 5,825 % |
| prosinec | 6,796 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,359 % |
| červen | 7,210 % |
| září | 8,150 % |
| říjen | 8,464 % |
| listopad | 8,777 % |
| prosinec | 9,404 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,978 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,231 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,595 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,029 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,934 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,902 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,190 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,823 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Jetřichově nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Jetřichově.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Jetřichově a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 52 063 a následují muži s podílem 40,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 127 702 | 100,0 % |
| Muži | 51 754 | 40,5 % |
| Ženy | 52 063 | 40,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Jetřichova ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 481 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 003 | 12,8 % |
| 25 až 29 | 11 760 | 11,6 % |
| 30 až 34 | 11 367 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 11 150 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 10 390 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 310 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 11 958 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 12 622 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 4 459 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 229 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Jetřichově a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 518 | 0,5 % |
| Základní | 27 514 | 27,0 % |
| Vyučení | 36 299 | 35,7 % |
| Střední bez maturity | 3 322 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 4 126 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 046 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 456 | 18,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 962 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 7 486 | 7,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Jetřichově a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 047 | 33,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 107 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 279 | 10,1 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 510 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 570 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 15 216 | 15,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
SKLADNÍK / SKLADNICE (manuální práce)TOMKET, s.r.o. | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné