Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Heřmánkovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Heřmánkovic a okresu Náchod najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Heřmánkovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 483 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,04 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Heřmánkovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,290 % |
| únor | 3,960 % |
| březen | 4,290 % |
| duben | 2,970 % |
| květen | 2,623 % |
| červen | 2,295 % |
| červenec | 2,623 % |
| srpen | 2,623 % |
| září | 3,279 % |
| říjen | 2,295 % |
| listopad | 2,295 % |
| prosinec | 2,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,257 % |
| únor | 3,909 % |
| březen | 2,932 % |
| duben | 3,257 % |
| květen | 2,932 % |
| červen | 2,280 % |
| červenec | 2,606 % |
| srpen | 2,606 % |
| září | 2,606 % |
| říjen | 1,629 % |
| listopad | 2,640 % |
| prosinec | 4,290 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,984 % |
| únor | 4,673 % |
| březen | 4,984 % |
| duben | 4,673 % |
| květen | 3,583 % |
| červen | 2,606 % |
| červenec | 2,280 % |
| srpen | 1,954 % |
| září | 1,629 % |
| říjen | 1,629 % |
| listopad | 1,629 % |
| prosinec | 3,257 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,601 % |
| únor | 4,294 % |
| březen | 4,908 % |
| duben | 3,988 % |
| květen | 4,361 % |
| červen | 4,673 % |
| červenec | 3,427 % |
| srpen | 2,804 % |
| září | 2,492 % |
| říjen | 2,804 % |
| listopad | 4,050 % |
| prosinec | 4,673 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,000 % |
| únor | 4,688 % |
| březen | 3,750 % |
| duben | 3,750 % |
| květen | 3,374 % |
| červen | 3,681 % |
| červenec | 4,601 % |
| srpen | 4,601 % |
| září | 3,374 % |
| říjen | 3,681 % |
| listopad | 3,988 % |
| prosinec | 4,908 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,403 % |
| únor | 5,031 % |
| březen | 3,774 % |
| duben | 4,088 % |
| květen | 4,375 % |
| červen | 3,125 % |
| červenec | 2,500 % |
| srpen | 1,875 % |
| září | 2,500 % |
| říjen | 2,813 % |
| listopad | 3,125 % |
| prosinec | 3,750 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,658 % |
| únor | 4,969 % |
| březen | 2,795 % |
| duben | 2,174 % |
| květen | 2,201 % |
| červen | 1,258 % |
| červenec | 1,887 % |
| srpen | 0,943 % |
| září | 1,887 % |
| říjen | 3,145 % |
| listopad | 3,145 % |
| prosinec | 4,403 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,183 % |
| únor | 4,878 % |
| březen | 3,659 % |
| duben | 3,354 % |
| květen | 3,106 % |
| červen | 2,484 % |
| červenec | 2,484 % |
| srpen | 2,795 % |
| září | 3,416 % |
| říjen | 4,037 % |
| listopad | 4,658 % |
| prosinec | 5,280 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,896 % |
| únor | 9,509 % |
| březen | 8,896 % |
| duben | 7,975 % |
| květen | 6,098 % |
| červen | 4,878 % |
| červenec | 4,573 % |
| srpen | 4,878 % |
| září | 5,183 % |
| říjen | 5,488 % |
| listopad | 5,488 % |
| prosinec | 5,793 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,758 % |
| červen | 5,215 % |
| září | 5,215 % |
| říjen | 6,135 % |
| listopad | 7,362 % |
| prosinec | 7,669 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,970 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,941 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,455 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,429 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,220 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,166 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,629 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,743 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Heřmánkovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Heřmánkovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Heřmánkovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 52 063 a následují muži s podílem 40,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 127 702 | 100,0 % |
| Muži | 51 754 | 40,5 % |
| Ženy | 52 063 | 40,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Heřmánkovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 481 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 003 | 12,8 % |
| 25 až 29 | 11 760 | 11,6 % |
| 30 až 34 | 11 367 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 11 150 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 10 390 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 310 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 11 958 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 12 622 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 4 459 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 229 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Heřmánkovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 518 | 0,5 % |
| Základní | 27 514 | 27,0 % |
| Vyučení | 36 299 | 35,7 % |
| Střední bez maturity | 3 322 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 4 126 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 046 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 456 | 18,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 962 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 7 486 | 7,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Heřmánkovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 047 | 33,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 107 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 279 | 10,1 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 510 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 570 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 15 216 | 15,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné