Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Hejtmánkovicích a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Hejtmánkovic a okresu Náchod najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Hejtmánkovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 588 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 4,92 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Hejtmánkovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,660 % |
| únor | 5,391 % |
| březen | 5,660 % |
| duben | 4,582 % |
| květen | 5,634 % |
| červen | 4,789 % |
| červenec | 5,070 % |
| srpen | 5,634 % |
| září | 4,789 % |
| říjen | 4,507 % |
| listopad | 3,380 % |
| prosinec | 3,944 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,852 % |
| únor | 5,391 % |
| březen | 5,121 % |
| duben | 5,660 % |
| květen | 5,121 % |
| červen | 4,582 % |
| červenec | 5,121 % |
| srpen | 4,852 % |
| září | 5,391 % |
| říjen | 5,660 % |
| listopad | 4,852 % |
| prosinec | 5,121 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,910 % |
| únor | 4,393 % |
| březen | 4,910 % |
| duben | 4,651 % |
| květen | 4,043 % |
| červen | 3,504 % |
| červenec | 4,313 % |
| srpen | 4,582 % |
| září | 5,660 % |
| říjen | 4,852 % |
| listopad | 5,121 % |
| prosinec | 5,930 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,359 % |
| únor | 3,101 % |
| březen | 2,584 % |
| duben | 2,584 % |
| květen | 1,809 % |
| červen | 2,067 % |
| červenec | 2,584 % |
| srpen | 2,842 % |
| září | 3,101 % |
| říjen | 3,618 % |
| listopad | 3,359 % |
| prosinec | 4,651 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,250 % |
| únor | 3,000 % |
| březen | 3,500 % |
| duben | 3,000 % |
| květen | 3,876 % |
| červen | 3,618 % |
| červenec | 3,618 % |
| srpen | 3,876 % |
| září | 3,618 % |
| říjen | 2,842 % |
| listopad | 2,067 % |
| prosinec | 2,326 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,956 % |
| únor | 3,448 % |
| březen | 2,709 % |
| duben | 2,709 % |
| květen | 1,250 % |
| červen | 2,000 % |
| červenec | 2,250 % |
| srpen | 2,000 % |
| září | 1,500 % |
| říjen | 2,250 % |
| listopad | 2,000 % |
| prosinec | 2,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,991 % |
| únor | 3,991 % |
| březen | 3,991 % |
| duben | 3,286 % |
| květen | 2,956 % |
| červen | 2,956 % |
| červenec | 2,956 % |
| srpen | 3,695 % |
| září | 3,941 % |
| říjen | 3,941 % |
| listopad | 3,941 % |
| prosinec | 3,448 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,287 % |
| únor | 5,057 % |
| březen | 4,368 % |
| duben | 3,448 % |
| květen | 3,756 % |
| červen | 3,052 % |
| červenec | 2,582 % |
| srpen | 3,052 % |
| září | 2,817 % |
| říjen | 1,878 % |
| listopad | 1,643 % |
| prosinec | 2,347 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,909 % |
| únor | 6,136 % |
| březen | 5,000 % |
| duben | 5,000 % |
| květen | 5,287 % |
| červen | 5,517 % |
| červenec | 5,747 % |
| srpen | 5,977 % |
| září | 4,828 % |
| říjen | 5,287 % |
| listopad | 5,057 % |
| prosinec | 5,057 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 5,381 % |
| červen | 4,318 % |
| září | 4,318 % |
| říjen | 4,545 % |
| listopad | 5,000 % |
| prosinec | 5,000 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,830 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,229 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,316 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,945 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 3,609 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 4,968 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,353 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,544 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Hejtmánkovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Hejtmánkovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Hejtmánkovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují ženy s celkovým počtem 52 063 a následují muži s podílem 40,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 127 702 | 100,0 % |
| Muži | 51 754 | 40,5 % |
| Ženy | 52 063 | 40,8 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Hejtmánkovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 4 481 | 4,4 % |
| 20 až 24 | 13 003 | 12,8 % |
| 25 až 29 | 11 760 | 11,6 % |
| 30 až 34 | 11 367 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 11 150 | 11,0 % |
| 40 až 44 | 10 390 | 10,2 % |
| 45 až 49 | 10 310 | 10,1 % |
| 50 až 54 | 11 958 | 11,8 % |
| 55 až 59 | 12 622 | 12,4 % |
| 60 až 64 | 4 459 | 4,4 % |
| Od 65 a více let | 229 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Hejtmánkovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 518 | 0,5 % |
| Základní | 27 514 | 27,0 % |
| Vyučení | 36 299 | 35,7 % |
| Střední bez maturity | 3 322 | 3,3 % |
| Vyučení s maturitou | 4 126 | 4,1 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 046 | 3,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 18 456 | 18,1 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 962 | 0,9 % |
| Vysokoškolské | 7 486 | 7,4 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Hejtmánkovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 34 047 | 33,5 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 21 107 | 20,7 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 10 279 | 10,1 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 7 510 | 7,4 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 13 570 | 13,3 % |
| Více než 24 měsíců | 15 216 | 15,0 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné