Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
V Výčapech a okolí nyní neevidujeme dostatek aktivních pracovních nabídek. Aktuální nabídku volných pracovních míst nedaleko Výčap a okresu Třebíč najdete zde. Dostupné jsou také informace o struktuře uchazečů o práci z hlediska pohlaví, věku, vzdělání a délky nezaměstnanosti
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Výčapech. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 858 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,88 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Výčapech nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| Žádná data. | |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,667 % |
| únor | 3,667 % |
| březen | 2,833 % |
| duben | 2,333 % |
| květen | 1,839 % |
| červen | 2,174 % |
| červenec | 2,341 % |
| srpen | 2,843 % |
| září | 2,676 % |
| říjen | 2,843 % |
| listopad | 3,177 % |
| prosinec | 4,181 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,905 % |
| únor | 3,565 % |
| březen | 2,886 % |
| duben | 2,547 % |
| květen | 2,716 % |
| červen | 2,037 % |
| červenec | 2,207 % |
| srpen | 2,547 % |
| září | 2,716 % |
| říjen | 2,377 % |
| listopad | 2,167 % |
| prosinec | 3,667 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,674 % |
| únor | 5,008 % |
| březen | 4,007 % |
| duben | 3,339 % |
| květen | 2,716 % |
| červen | 2,207 % |
| červenec | 2,037 % |
| srpen | 2,207 % |
| září | 1,868 % |
| říjen | 2,207 % |
| listopad | 2,377 % |
| prosinec | 3,226 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,565 % |
| únor | 5,396 % |
| březen | 5,228 % |
| duben | 4,890 % |
| květen | 4,508 % |
| červen | 4,174 % |
| červenec | 4,341 % |
| srpen | 4,674 % |
| září | 4,007 % |
| říjen | 3,506 % |
| listopad | 3,339 % |
| prosinec | 4,174 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,987 % |
| únor | 4,153 % |
| březen | 3,654 % |
| duben | 3,654 % |
| květen | 3,541 % |
| červen | 3,373 % |
| červenec | 3,541 % |
| srpen | 3,204 % |
| září | 3,204 % |
| říjen | 3,373 % |
| listopad | 3,373 % |
| prosinec | 3,879 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,508 % |
| únor | 4,341 % |
| březen | 2,671 % |
| duben | 2,337 % |
| květen | 2,159 % |
| červen | 2,658 % |
| červenec | 3,488 % |
| srpen | 3,488 % |
| září | 3,821 % |
| říjen | 2,824 % |
| listopad | 3,156 % |
| prosinec | 4,153 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,926 % |
| únor | 7,432 % |
| březen | 5,068 % |
| duben | 4,899 % |
| květen | 4,341 % |
| červen | 3,673 % |
| červenec | 4,007 % |
| srpen | 3,673 % |
| září | 3,673 % |
| říjen | 3,673 % |
| listopad | 3,339 % |
| prosinec | 4,674 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,919 % |
| únor | 6,590 % |
| březen | 4,613 % |
| duben | 3,789 % |
| květen | 4,392 % |
| červen | 4,392 % |
| červenec | 4,392 % |
| srpen | 4,730 % |
| září | 4,730 % |
| říjen | 4,561 % |
| listopad | 4,054 % |
| prosinec | 6,419 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 8,197 % |
| únor | 8,361 % |
| březen | 6,557 % |
| duben | 6,066 % |
| květen | 5,437 % |
| červen | 5,437 % |
| červenec | 5,766 % |
| srpen | 5,601 % |
| září | 6,260 % |
| říjen | 6,096 % |
| listopad | 6,919 % |
| prosinec | 7,743 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 8,170 % |
| červen | 6,066 % |
| září | 5,738 % |
| říjen | 6,557 % |
| listopad | 6,721 % |
| prosinec | 8,525 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,641 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,388 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,795 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,204 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,556 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,109 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,276 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,217 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Výčapech nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Žádná data. | |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Výčapech.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Žádná data. | |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Výčapech a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 100 184 a následují ženy s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 240 004 | 100,0 % |
| Muži | 100 184 | 41,7 % |
| Ženy | 90 047 | 37,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Výčap ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 7 228 | 3,9 % |
| 20 až 24 | 24 909 | 13,3 % |
| 25 až 29 | 20 748 | 11,1 % |
| 30 až 34 | 20 931 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 21 034 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 20 043 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 20 070 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 22 428 | 12,0 % |
| 55 až 59 | 22 115 | 11,8 % |
| 60 až 64 | 7 318 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 322 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Výčapech a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 248 | 0,1 % |
| Základní | 40 850 | 21,8 % |
| Vyučení | 87 393 | 46,7 % |
| Střední bez maturity | 6 943 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 10 188 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 686 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 28 813 | 15,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 020 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 8 005 | 4,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Výčapech a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 54 127 | 28,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 30 901 | 16,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 16 284 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 12 936 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 28 108 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 44 790 | 23,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
| Žádná data. | |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
KUCHAŘ/KAZákladní škola a mateřská škola Výčapy, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné