Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Starči a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Třebíč. Nejvíce pracovních míst nabízí Sruby Urban s.r.o. a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 27 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 2,69 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Starči. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 1 701 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 2,69 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Starči nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,041 % |
| únor | 3,134 % |
| březen | 2,765 % |
| duben | 2,581 % |
| květen | 1,828 % |
| červen | 1,920 % |
| červenec | 2,468 % |
| srpen | 2,102 % |
| září | 3,108 % |
| říjen | 3,016 % |
| listopad | 2,834 % |
| prosinec | 3,473 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,646 % |
| únor | 3,011 % |
| březen | 2,920 % |
| duben | 2,646 % |
| květen | 3,102 % |
| červen | 2,646 % |
| červenec | 3,011 % |
| srpen | 3,102 % |
| září | 2,555 % |
| říjen | 2,190 % |
| listopad | 2,304 % |
| prosinec | 2,949 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,549 % |
| únor | 2,912 % |
| březen | 2,821 % |
| duben | 2,275 % |
| květen | 2,281 % |
| červen | 2,190 % |
| červenec | 2,555 % |
| srpen | 2,920 % |
| září | 2,737 % |
| říjen | 2,828 % |
| listopad | 2,646 % |
| prosinec | 3,467 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,273 % |
| únor | 4,000 % |
| březen | 3,545 % |
| duben | 2,636 % |
| květen | 2,912 % |
| červen | 3,003 % |
| červenec | 3,640 % |
| srpen | 3,276 % |
| září | 2,730 % |
| říjen | 2,821 % |
| listopad | 2,821 % |
| prosinec | 3,185 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,617 % |
| únor | 2,617 % |
| březen | 2,978 % |
| duben | 3,339 % |
| květen | 3,091 % |
| červen | 3,182 % |
| červenec | 3,273 % |
| srpen | 3,091 % |
| září | 3,000 % |
| říjen | 3,000 % |
| listopad | 3,091 % |
| prosinec | 3,273 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,646 % |
| únor | 3,373 % |
| březen | 3,191 % |
| duben | 2,370 % |
| květen | 2,256 % |
| červen | 1,986 % |
| červenec | 1,895 % |
| srpen | 1,805 % |
| září | 1,444 % |
| říjen | 1,083 % |
| listopad | 1,354 % |
| prosinec | 1,986 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,321 % |
| únor | 4,954 % |
| březen | 5,046 % |
| duben | 3,945 % |
| květen | 2,735 % |
| červen | 2,370 % |
| červenec | 2,735 % |
| srpen | 2,826 % |
| září | 2,279 % |
| říjen | 2,097 % |
| listopad | 2,097 % |
| prosinec | 2,917 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,097 % |
| únor | 6,636 % |
| březen | 5,806 % |
| duben | 4,700 % |
| květen | 4,312 % |
| červen | 3,945 % |
| červenec | 4,037 % |
| srpen | 3,761 % |
| září | 3,578 % |
| říjen | 3,394 % |
| listopad | 3,761 % |
| prosinec | 4,495 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 7,970 % |
| únor | 8,341 % |
| březen | 7,692 % |
| duben | 6,580 % |
| květen | 5,622 % |
| červen | 5,161 % |
| červenec | 5,622 % |
| srpen | 5,530 % |
| září | 5,530 % |
| říjen | 5,991 % |
| listopad | 5,991 % |
| prosinec | 6,267 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,532 % |
| červen | 5,931 % |
| září | 5,746 % |
| říjen | 6,395 % |
| listopad | 6,487 % |
| prosinec | 6,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,802 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,642 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,591 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,077 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,604 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,137 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,534 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,818 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Starči nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Sruby Urban s.r.o. | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Starči.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Třebíč | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Starči a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 100 184 a následují ženy s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 240 004 | 100,0 % |
| Muži | 100 184 | 41,7 % |
| Ženy | 90 047 | 37,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Starče ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 7 228 | 3,9 % |
| 20 až 24 | 24 909 | 13,3 % |
| 25 až 29 | 20 748 | 11,1 % |
| 30 až 34 | 20 931 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 21 034 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 20 043 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 20 070 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 22 428 | 12,0 % |
| 55 až 59 | 22 115 | 11,8 % |
| 60 až 64 | 7 318 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 322 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Starči a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 248 | 0,1 % |
| Základní | 40 850 | 21,8 % |
| Vyučení | 87 393 | 46,7 % |
| Střední bez maturity | 6 943 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 10 188 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 686 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 28 813 | 15,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 020 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 8 005 | 4,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Starči a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 54 127 | 28,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 30 901 | 16,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 16 284 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 12 936 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 28 108 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 44 790 | 23,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
TECHNIK (M/Ž)Sruby Urban s.r.o. | Aktivní |
TECHNIK (M/Ž)Sruby Urban s.r.o. | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
OŠETŘOVATEL/KA SKOTU - DOJIČ/KAZemědělské družstvo Stařeč, družstvo | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné