Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Šebkovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 1 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Třebíč. Nejvíce pracovních míst nabízí Základní škola a Mateřská škola Šebkovice, příspěvková organizace a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 40 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 3,06 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Šebkovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 495 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 3,06 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Šebkovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,871 % |
| únor | 4,839 % |
| březen | 4,516 % |
| duben | 3,871 % |
| květen | 3,279 % |
| červen | 3,279 % |
| červenec | 1,639 % |
| srpen | 1,311 % |
| září | 2,295 % |
| říjen | 2,623 % |
| listopad | 2,295 % |
| prosinec | 2,951 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,839 % |
| únor | 4,839 % |
| březen | 4,194 % |
| duben | 3,226 % |
| květen | 3,871 % |
| červen | 3,226 % |
| červenec | 2,903 % |
| srpen | 2,258 % |
| září | 1,935 % |
| říjen | 1,613 % |
| listopad | 2,581 % |
| prosinec | 3,226 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,987 % |
| únor | 4,319 % |
| březen | 3,987 % |
| duben | 3,654 % |
| květen | 3,226 % |
| červen | 1,935 % |
| červenec | 1,290 % |
| srpen | 1,290 % |
| září | 2,581 % |
| říjen | 2,903 % |
| listopad | 3,226 % |
| prosinec | 4,839 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,041 % |
| únor | 2,703 % |
| březen | 4,392 % |
| duben | 3,378 % |
| květen | 2,658 % |
| červen | 1,993 % |
| červenec | 2,326 % |
| srpen | 2,990 % |
| září | 3,322 % |
| říjen | 2,658 % |
| listopad | 3,654 % |
| prosinec | 4,319 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,010 % |
| únor | 3,344 % |
| březen | 3,010 % |
| duben | 3,679 % |
| květen | 2,703 % |
| červen | 2,365 % |
| červenec | 3,378 % |
| srpen | 4,054 % |
| září | 4,392 % |
| říjen | 3,716 % |
| listopad | 3,378 % |
| prosinec | 3,041 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,311 % |
| únor | 3,642 % |
| březen | 3,311 % |
| duben | 2,649 % |
| květen | 2,341 % |
| červen | 2,007 % |
| červenec | 2,007 % |
| srpen | 1,672 % |
| září | 1,672 % |
| říjen | 1,672 % |
| listopad | 1,672 % |
| prosinec | 2,676 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,279 % |
| únor | 3,934 % |
| březen | 4,262 % |
| duben | 3,607 % |
| květen | 3,974 % |
| červen | 3,974 % |
| červenec | 3,311 % |
| srpen | 2,980 % |
| září | 3,642 % |
| říjen | 3,974 % |
| listopad | 3,974 % |
| prosinec | 4,305 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,369 % |
| únor | 6,051 % |
| březen | 5,414 % |
| duben | 3,822 % |
| květen | 5,246 % |
| červen | 4,918 % |
| červenec | 4,918 % |
| srpen | 4,918 % |
| září | 5,574 % |
| říjen | 4,918 % |
| listopad | 3,279 % |
| prosinec | 3,279 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,091 % |
| únor | 9,404 % |
| březen | 8,777 % |
| duben | 6,270 % |
| květen | 5,414 % |
| červen | 4,777 % |
| červenec | 4,777 % |
| srpen | 4,140 % |
| září | 4,140 % |
| říjen | 3,503 % |
| listopad | 5,096 % |
| prosinec | 6,051 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 10,692 % |
| červen | 8,150 % |
| září | 7,524 % |
| říjen | 9,091 % |
| listopad | 8,150 % |
| prosinec | 8,777 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 12,579 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,313 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 14,506 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,154 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,875 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,031 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,309 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 10,938 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Šebkovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Šebkovice, příspěvková organizace | 2 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Šebkovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Třebíč | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Šebkovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 100 184 a následují ženy s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 240 004 | 100,0 % |
| Muži | 100 184 | 41,7 % |
| Ženy | 90 047 | 37,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Šebkovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 7 228 | 3,9 % |
| 20 až 24 | 24 909 | 13,3 % |
| 25 až 29 | 20 748 | 11,1 % |
| 30 až 34 | 20 931 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 21 034 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 20 043 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 20 070 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 22 428 | 12,0 % |
| 55 až 59 | 22 115 | 11,8 % |
| 60 až 64 | 7 318 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 322 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Šebkovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 248 | 0,1 % |
| Základní | 40 850 | 21,8 % |
| Vyučení | 87 393 | 46,7 % |
| Střední bez maturity | 6 943 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 10 188 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 686 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 28 813 | 15,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 020 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 8 005 | 4,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Šebkovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 54 127 | 28,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 30 901 | 16,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 16 284 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 12 936 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 28 108 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 44 790 | 23,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
UČITEL/KA MŠZákladní škola a Mateřská škola Šebkovice, příspěvková organizace | Aktivní |
UČITEL/KA 1. STUPNĚ ZŠZákladní škola a Mateřská škola Šebkovice, příspěvková organizace | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
ASISTENT PEDAGOGA (M/Ž)Základní škola a Mateřská škola Šebkovice, příspěvková organizace | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné