Našli jste nepřesnost, chybějící údaj nebo technický problém? Pošlete stručnou poznámku. Pomáhá to kvalitě dat i důvěryhodnosti webu.
Hledáte dobře placenou práci v Mladoňovicích a okolí? Aktuálně zde evidujeme tyto aktivní nabídky (2) a pracovní pozice od 2 zaměstnavatelů, spadající pod Kontaktní pracoviště Třebíč. Nejvíce pracovních míst nabízí Marek Rakušan a nejvyšší mzda se pohybuje kolem 42 000 Kč. Míra nezaměstnanosti osciluje okolo 0,98 %. Známe strukturu uchazečů: pohlaví, věk, vzdělání, nezaměstnanost.
Graf porovnává vývoj populace a míry nezaměstnanosti v Mladoňovicích. V posledním dostupném období zde žilo přibližně 391 obyvatel. Podíl nezaměstnaných osob v posledním dostupném období činí přibližně 0,98 %. K dispozici je časová řada za období 2000–2025.
Rozložení nabízených mezd ukazuje, v jakých pásmech se aktuální nabídka práce v Mladoňovicích nejčastěji pohybuje. Pokud zde hledáte novou práci, mohou vám tato data napovědět, zda hledat zde, nebo se poohlédnout po nabídkách i jinde v okrese.
| Výše platu | Nabídek |
|---|---|
| 25–34 tis. Kč | 2 |
Tabulka nabízí podrobné informace o míře nezaměstnanosti v jednotlivých měsících sledovaných let.
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 1,619 % |
| únor | 1,619 % |
| březen | 1,215 % |
| duben | 0,405 % |
| květen | 0,806 % |
| červen | 0,403 % |
| červenec | 0,806 % |
| srpen | 0,806 % |
| září | 0,403 % |
| říjen | 0,403 % |
| listopad | 0,806 % |
| prosinec | 2,419 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,543 % |
| únor | 2,362 % |
| březen | 1,575 % |
| duben | 1,181 % |
| květen | 1,575 % |
| červen | 0,787 % |
| červenec | 0,394 % |
| srpen | 0,787 % |
| září | 1,181 % |
| říjen | 0,000 % |
| listopad | 0,810 % |
| prosinec | 1,619 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 5,138 % |
| únor | 3,953 % |
| březen | 3,557 % |
| duben | 3,162 % |
| květen | 2,362 % |
| červen | 2,362 % |
| červenec | 2,362 % |
| srpen | 1,969 % |
| září | 1,969 % |
| říjen | 2,362 % |
| listopad | 2,362 % |
| prosinec | 2,362 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 2,713 % |
| únor | 3,101 % |
| březen | 2,713 % |
| duben | 1,938 % |
| květen | 2,767 % |
| červen | 2,372 % |
| červenec | 2,767 % |
| srpen | 2,372 % |
| září | 3,162 % |
| říjen | 3,162 % |
| listopad | 3,953 % |
| prosinec | 5,138 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,984 % |
| únor | 3,984 % |
| březen | 3,586 % |
| duben | 3,586 % |
| květen | 3,101 % |
| červen | 2,326 % |
| červenec | 1,938 % |
| srpen | 2,326 % |
| září | 1,938 % |
| říjen | 1,550 % |
| listopad | 1,938 % |
| prosinec | 1,938 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 4,800 % |
| únor | 4,800 % |
| březen | 4,000 % |
| duben | 2,800 % |
| květen | 3,586 % |
| červen | 3,586 % |
| červenec | 3,984 % |
| srpen | 3,984 % |
| září | 2,789 % |
| říjen | 2,390 % |
| listopad | 3,187 % |
| prosinec | 3,187 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 3,891 % |
| únor | 3,502 % |
| březen | 2,335 % |
| duben | 1,556 % |
| květen | 1,200 % |
| červen | 1,600 % |
| červenec | 2,400 % |
| srpen | 2,400 % |
| září | 2,800 % |
| říjen | 3,200 % |
| listopad | 3,600 % |
| prosinec | 4,800 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 6,538 % |
| únor | 5,769 % |
| březen | 4,615 % |
| duben | 4,615 % |
| květen | 4,280 % |
| červen | 3,502 % |
| červenec | 3,502 % |
| srpen | 3,891 % |
| září | 3,891 % |
| říjen | 3,502 % |
| listopad | 3,502 % |
| prosinec | 3,502 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| leden | 9,231 % |
| únor | 8,846 % |
| březen | 8,462 % |
| duben | 7,308 % |
| květen | 7,692 % |
| červen | 7,692 % |
| červenec | 7,308 % |
| srpen | 6,923 % |
| září | 5,769 % |
| říjen | 5,385 % |
| listopad | 6,923 % |
| prosinec | 6,154 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| březen | 7,722 % |
| červen | 6,538 % |
| září | 8,846 % |
| říjen | 8,462 % |
| listopad | 8,462 % |
| prosinec | 8,846 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,880 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 6,746 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 8,560 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,308 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,447 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 5,747 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 7,905 % |
| Měsíc | Podíl nezaměstnaných |
|---|---|
| prosinec | 9,717 % |
Tabulka shrnuje zaměstnavatele, kteří mají v Mladoňovicích nejvíce aktivních nabídek práce.
| Zaměstnavatel | Nabídek práce |
|---|---|
| Marek Rakušan | 1 |
| SWN Moravia, s.r.o. | 1 |
Přehled ukazuje, pod která kontaktní pracoviště Úřadu práce spadá nejvíce aktivních pracovních míst v Mladoňovicích.
| Kontaktní pracoviště | Aktivní místa |
|---|---|
| Kontaktní pracoviště Třebíč | 2 |
K dispozici jsou data o struktuře uchazečů podle pohlaví v Mladoňovicích a okolí mezi lety 2000–2024. Z tabulky jasně vychází, že mezi zájemci o práci dominují muži s celkovým počtem 100 184 a následují ženy s podílem 37,5 %.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Celkem | 240 004 | 100,0 % |
| Muži | 100 184 | 41,7 % |
| Ženy | 90 047 | 37,5 % |
Věková struktura uchazečů o zaměstnání z Mladoňovic ukazuje, které skupiny obyvatel se na trhu práce uplatňují nejsilněji a kde se naopak kumulují bariéry při hledání zaměstnání. Data poskytují zajímavý kontext při vyhodnocování dostupnosti pracovních příležitostí i celkové kondice lokálního trhu práce.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| do 19 let | 7 228 | 3,9 % |
| 20 až 24 | 24 909 | 13,3 % |
| 25 až 29 | 20 748 | 11,1 % |
| 30 až 34 | 20 931 | 11,2 % |
| 35 až 39 | 21 034 | 11,2 % |
| 40 až 44 | 20 043 | 10,7 % |
| 45 až 49 | 20 070 | 10,7 % |
| 50 až 54 | 22 428 | 12,0 % |
| 55 až 59 | 22 115 | 11,8 % |
| 60 až 64 | 7 318 | 3,9 % |
| Od 65 a více let | 322 | 0,2 % |
Které kvalifikační úrovně převažují na trhu práce v Mladoňovicích a okolí? Dominují uchazeči bez vzdělání, se středním vzděláním nebo s vysokoškolskou kvalifikací?
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Bez vzdělání a neúplné | 248 | 0,1 % |
| Základní | 40 850 | 21,8 % |
| Vyučení | 87 393 | 46,7 % |
| Střední bez maturity | 6 943 | 3,7 % |
| Vyučení s maturitou | 10 188 | 5,4 % |
| Úplné střední všeobecné s maturitou | 3 686 | 2,0 % |
| Úplné střední odborné s maturitou | 28 813 | 15,4 % |
| Vyšší odborné vzdělání | 1 020 | 0,5 % |
| Vysokoškolské | 8 005 | 4,3 % |
Přehled ukazuje strukturu uchazečů podle délky nezaměstnanosti v Mladoňovicích a okolí. K dispozici jsou data za období 2004–2023.
| Kategorie | Počet | Podíl |
|---|---|---|
| Do 3 měsíců | 54 127 | 28,9 % |
| Více než 3 až 6 měsíců | 30 901 | 16,5 % |
| Více než 6 až 9 měsíců | 16 284 | 8,7 % |
| Více než 9 až 12 měsíců | 12 936 | 6,9 % |
| Více než 12 až 24 měsíců | 28 108 | 15,0 % |
| Více než 24 měsíců | 44 790 | 23,9 % |
V přehledu níže najdete poslední aktivní i neaktivní nabídky práce v této lokalitě.
| Nabídka | Stav |
|---|---|
TRUHLÁŘ (M/Ž)SWN Moravia, s.r.o. | Aktivní |
DĚLNÍK NA PILE (M/Ž)Marek Rakušan | Aktivní |
| Nabídka | Stav |
|---|---|
DĚLNÍK NA PILE (M/Ž)Marek Rakušan | Neaktivní |
| Načítání… |
Přinášíme aktuální informace, data, statistiky a analýzy z vašeho okolí. Data o populaci (demografii), hospodaření obcí, krajů, samospráv, ale také o nehodách v blízkosti vašeho bydliště. Vše analyzujeme a převádíme do poutavých grafů, tabulek, textů a infografik. Máte zajímavý tip na vylepšení? Neváhejte napsat také v případě zájmu o spolupráci.
Na tomto webu používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší uživatelský zážitek.
Více možnostíMůžete povolit analytické cookies, nebo pokračovat pouze s nezbytnými cookies potřebnými pro fungování webu.
Jen nezbytné